Перейти до змісту

День виборів ПРЕЗИДЕНТА України настав


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Ну що ж, проснувшись зранку тяжко буде повірити, що ЦЕЙ ДЕНЬ вже настав, але так воно є. Піти голосувати планую в районі обіду - це буде саме час пік... Давайте в цій темі ділитись своїм враженнями від виборчого марафону в нашому рідному Луцьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що голосував, в 26 школі, що перше здивувало, майже немає людей.... Ну чоловік 20 було.

Того разу як голосував, не можна було пройти і чекав ще 10 хвилин в черзі, і то на будинок де живу, була найменша черга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував хвилин 20 тому в Підгайцях. Активність по дільниці висока, прогнозується понад 80 % "проголосувавших" по дільниці на момент закінчення виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прогнозується понад 80 % "проголосувавших" по дільниці на момент закінчення виборів.

интересно - как и кем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте в цій темі ділитись своїм враженнями від виборчого марафону в нашому рідному Луцьку...

Впечатления - положительные. Смешно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що цікавого бачимо...

Та нічого, якось все сіро і буденно. А колись біля дільниць буфети були, шашлики, чорнило ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народна мудрість: якщо через рік ви задоволені своїм вибором кандидата - значить ви не ходили голосувати... Все - йду вибирати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що цікавого бачимо...

Та нічого, якось все сіро і буденно. А колись біля дільниць буфети були, шашлики, чорнило ))

А по твоему без чорнила неможливо нічого вибрати? Можливо через те й так живемо, що вибирають не на тверезу голову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що цікавого бачимо...

Та нічого, якось все сіро і буденно. А колись біля дільниць буфети були, шашлики, чорнило ))

А по твоему без чорнила неможливо нічого вибрати? Можливо через те й так живемо, що вибирають не на тверезу голову...

"уважаємий", на знаю якого Ви віку, якщо не пам"ятаєте, що тоді кандитатом (єдиним!) завжди була мужеподібна ткачиха із Шовкового комбінату. І чорнило було не при чому. Дихайте глибше, спостерігайте за смайлами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"уважаємий", на знаю якого Ви віку, якщо не пам"ятаєте, що тоді кандитатом (єдиним!) завжди була мужеподібна ткачиха із Шовкового комбінату. І чорнило було не при чому. Дихайте глибше, спостерігайте за смайлами.

а еще, придя пораньше, можно было купить какой-то дифсит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був аж на 3-х дільницях, Педколеджі, 2-й школі, В Жеку на вул. Баранова. Все тихо і ніжно.

Потім дивився телік де показували Ющенка, Юлю, Федоровича та інших. Як виявилося ЮВТ чомусь галасувала на одній із виборчих дільниць Дніпропетровська.

А фіга їй можна, вона ж премєр. Уявляю якби я прийшов на свою дільницю і почав там галасувати. Мабуть мене б вигнали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як виявилося ЮВТ чомусь галасувала на одній із виборчих дільниць Дніпропетровська.

А фіга їй можна, вона ж премєр. Уявляю якби я прийшов на свою дільницю і почав там галасувати. Мабуть мене б вигнали.

так она же там прописана :)

вот по месту прописки и голосует...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уважніше!!!

І сказав їй мудрий дід:

- Цим пишатися не слід,

Бо така сама біда

В моєї корови:

Має, бідна, язика

І не знає мови!

П.Глазовий

Велике прохання до рускоязичного населення україни НЕ галасувати на виборчих дільницях!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваня, я шо, Олег Ярославович уже перемогли, що ти дозволяєш собі такі неоковирні пасажі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був аж на 3-х дільницях, Педколеджі, 2-й школі, В Жеку на вул. Баранова. Все тихо і ніжно.

Потім дивився телік де показували Ющенка, Юлю, Федоровича та інших. Як виявилося ЮВТ чомусь галасувала на одній із виборчих дільниць Дніпропетровська.

А фіга їй можна, вона ж премєр. Уявляю якби я прийшов на свою дільницю і почав там галасувати. Мабуть мене б вигнали.

Вона там народилася і прописана ще досі на проспекті Карла Маркса, 26. Звинувачення безпідставні.

Ти чи інший репортаж дивився, чи надто бурхливу уяву маєш. "Галасування" я там не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що цікавого бачимо...

Та нічого, якось все сіро і буденно. А колись біля дільниць буфети були, шашлики, чорнило ))

А по твоему без чорнила неможливо нічого вибрати? Можливо через те й так живемо, що вибирають не на тверезу голову...

"уважаємий", на знаю якого Ви віку, якщо не пам"ятаєте, що тоді кандитатом (єдиним!) завжди була мужеподібна ткачиха із Шовкового комбінату. І чорнило було не при чому. Дихайте глибше, спостерігайте за смайлами.

А при чому тут вік, коли мова йде про чорнило, тверезу голову і правильний вибір, і про те що перше унеможливлює друге а друге унеможливлює третє.

Якщо про вік - то слідкуй за логікою і роби адекватні висновки - 1. Нік тобі нічого не говорить? 2. В нашому народі прийнято старшого називати на Ви - подивись свій пост і теж роби висновок. 3.Якщо в даному контексті я правильно розумію значення слова чорнило - тобі це не говорить що відоме воно тільки тим хто в на початку 90-ч не в підгузниках ходив?

Вдихай глибше і не видихай....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був аж на 3-х дільницях, Педколеджі, 2-й школі, В Жеку на вул. Баранова. Все тихо і ніжно.

Потім дивився телік де показували Ющенка, Юлю, Федоровича та інших. Як виявилося ЮВТ чомусь галасувала на одній із виборчих дільниць Дніпропетровська.

А фіга їй можна, вона ж премєр. Уявляю якби я прийшов на свою дільницю і почав там галасувати. Мабуть мене б вигнали.

Вона там народилася і прописана ще досі на проспекті Карла Маркса, 26. Звинувачення безпідставні.

то есть можна прийти на участок и орать на комиссию и остальных? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов на дільницю, ні в основному ні в попередньому списку мене не було. 4 роки як прописаний за останньою адресою в Луцьку. Сказали звертатись до суду чи в міськраду. Зайшов в магазин, взяв пива і вяленого ляща, буду грати он-лайн рибалку і дивитись сєріал "тєорія виборной лжі" - тільки ще не вирішив по якому каналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво - який смисл голосувати проти всіх...

якщо президентом все одно хтось та й буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов на дільницю, ні в основному ні в попередньому списку мене не було. 4 роки як прописаний за останньою адресою в Луцьку. Сказали звертатись до суду чи в міськраду. Зайшов в магазин, взяв пива і вяленого ляща, буду грати он-лайн рибалку і дивитись сєріал "тєорія виборной лжі" - тільки ще не вирішив по якому каналі.

а шо ж ви уважаємий завчасно не перевірили свою наявність у списках?люди на рекламу цього гроші тратили. ай яй яй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до осені - Смисл в тому, що необовязково всім давати тільки із-за того, що всеодно хтось тебе таки .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов на дільницю, ні в основному ні в попередньому списку мене не було. 4 роки як прописаний за останньою адресою в Луцьку. Сказали звертатись до суду чи в міськраду. Зайшов в магазин, взяв пива і вяленого ляща, буду грати он-лайн рибалку і дивитись сєріал "тєорія виборной лжі" - тільки ще не вирішив по якому каналі.

а шо ж ви уважаємий завчасно не перевірили свою наявність у списках?люди на рекламу цього гроші тратили. ай яй яй

а другий тур для чого? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...