Перейти до змісту

Що краще для вас?


Maggot

ICQ чи QIP  

117 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Доречі, користувачі Квіп змушені були оновити свій клієнт для подальшої роботи...таких незручностей не було у користувачів Міранди. Ось так...

І що ти цим хотів сказати? Розробники самі рішили різати справжніх конкурентів :)

Если тебе плюют в спину, значит ты впереди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо, дав відповідь на головне питання теми.. що кому більше до вподоби і чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як QIP нам намагався примусити мене обновити версію, я на нього образився і юзаю ICQ, або Міранду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ICQ (Oscar) - це взагалі-то протокол IM, а QIP - це клієнт для цього протоколу. Тому, як на мене, це голосування виглядає так: Що краще для вас ? Дорога чи Ноги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за QIP. З перерахованих іншого вибору немає :-) Для мене це найзручніший клієнт.

Перед цим використовував Miranda+Win98, а через QIP перейшов на новішу ОС і не жалію :-)

Єдине що не подобається - це оті його поновлення. Спочатку влаштовувало, а зараз вже набридло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання вже майже два роки тому стояло:

ICQ чи QIP?

І тільки ці два клієнти, дорога й ноги і більш ніхто.

Навіщо на питання що краще ноги чи дорога відповідати, що руки, а може ще і п'ята точка (бо протоколів багато і плагін можна вставити)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maggot, не зважай, він, як завжди, хоче повиїжаковуватись. Тільки тут, як завжди, не вийшло - якщо людина не зрозуміла, що тут малось на увазі під ICQ, то вибачте мЕне, діагнози ставити не буду - я не медик.

А взагалі, якщо хотів комусь довести, що щось краще, то все рівно таке опитування зовсім не об’єктивне, бо в офіційного клієнта є свої плюси. Так, при певних, звичних більшості на цьому форумі, критеріях краще саме квіп. Але, може, комусь потрібен відеочат чи в іграшки побавитись з співпесідником. Я, наприклад, відеочатом користуюсь. Є альтернатива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, якщо хотів комусь довести, що щось краще, то все рівно таке опитування зовсім не об’єктивне, бо в офіційного клієнта є свої плюси. Так, при певних, звичних більшості на цьому форумі, критеріях краще саме квіп. Але, може, комусь потрібен відеочат чи в іграшки побавитись з співпесідником. Я, наприклад, відеочатом користуюсь. Є альтернатива?
Я мав на увазі з ICQ клієнтів. А Скайп якраз і використовую для цього.

Шось ти сам заплутався. Як завжди :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, спробуй R&Q ;)

Було й таке. Друг тривалий час користується. Мені не дуже сподобалося. Може через те, що версія ще старіша була. Та й звикати до нового не хотілося.

До QIP'a вже приQIPів :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сервер аськи серйозно вирішив вижити квіпа. При спробі зареєструвати новий номер, на запит картинки була відповідь "в доступе отказано". Мусив регитися через сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квип однозначно. Для меня лудьше от того что с закладками как то проще чем с отдельными окнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живе спілкування 10.0!!Функція піти на пиво-сама рульна!Ніяких банерів

ось це і є найкраще спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Квіп Imfium по моїм спостереженням саме меншу важить ,робить стабільніше за звичайний квіп,і має багато приємних фічей..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...