Перейти до змісту

Марш УПА 14 жовтня


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Ukrod, Ви справді процитували мене в пості №31, але чиї вислови виділені товстим шрифтом я незнаю і ніякої оцінки їм давати нехочу, скажу тільки одне, що рахую визнання УПА непотрібним. Чому? - я пояснював вище.

нарахунок грузії - це окрема тема і чипати її зараз непотрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось читаю Ваші пости і роздумую. Навіть не випадало бажання щось добавляти. Адже тема УПА вже піднімалась тут.

Дуже соромно за багатьох людей тут з того боку що вони таке говорять будучи громадянами України. Радянський союс виростив багато людей з перекрученим світоглядом та й взагалі можна сказати людей-калік, невігласів і просто недалеких. Доказати їм щось протележне справа абсолютно невдячна але потрібна.

УПА визнане народом, визнане в піснях що живуть серед нас і не одна книжка їх є. І боролись вони за своє- за спалену зайдами хату, за зрубаний сад, за мову соловїну, за рідне їм, мені, нам. Визволяли евреїв, росіян, білорусів та інших від рук фашистів та червоних злочинців. Звичайно боротись треба кожен день інакше існування твого ніхто не помітить.

Так краще помовчіть коли ми творимо свою долю, якщо вже Ви прийшли до нас в гості.

Є гарний вірш про це, я не буду його повністю цитувати але коротко передам його змість.

Україно Ти моя молитво......

Нехай мовчать Америки й Росії коли я з тобою говорю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я что-то запутался с этой упа...

почитайте здесь

http://ura-inform.com/ru/society/2006/10/13/oun_upa/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я что-то запутался с этой упа...

почитайте здесь

http://ura-inform.com/ru/society/2006/10/13/oun_upa/

Дійсне, одне із багатьох творінь військ НКВД, що супроводжувалось додатковою політпропагандою.

Цю пропаганду завчило напамять чимало людей і сліпо повторюють.

Так собаки виють на повний місяць із-за образ його недосяжності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые мои опоненты! Почему Вы взяли на себя рольпрокурора и судьи? В 1946г. Гаагский трибунал на знаменитом Нюрберском процессе международным сообществом (Англия,США,Франция,Россия и представители многих стран мира) провел судовой процесс в котором официально УПА была осуждена как одна из фашистских организаций! Если международный независимый суд вынес приговор "виновен" то кто вы такие и по какому праву пытаетесь карателей сделать "героями"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, страшні речі творяться в Україні, добре, що є правдиві художні твори, які описують ці звірства:

http://za-nashe-delo.livejournal.com/tag/Город+Львов

Я погоджуюся з вами, після прочитання твору прозрів і мої очі відкрилися!

Город Львов. Роман.

Часть первая. Прибытие.

В купэ их было семеро. Семеро Россиян. Из России. Поезд подъезжал ко Львову. Позади остались многие километры пути. Всё осталось в памяти. И российская граница... Пограничники жали им руки, обнимали. "Рисковые вы, шебутные!" - говорили они. И вздыхали: не знаете, на что идёте.

Украинский "нэзалэжный кордон"... Злобные враждебные взгляды. Обыск. Конфискуют пистолеты и портреты Путина. Но прикладами не бьют - боятся: русские-то пограничники - рядом, чуть что - вступятся.

И поезд въезжает в "Украину". По бокам - заброшенные без российского сырья заводы. Всюду - "жёлто-блакытные" флаги, памятники Бандере и Тарасу Шевченко.

В Днепропетровске они увидели серые колонны русскоязычного населения. Их загоняли в закрытые "телячьи" вагоны и отправляли на принудительные курсы украинского. Увидив российский вагон, один из несчастных вырвался от охранников и побежал. "Братцы! - кричал он, хватаясь за открытое окно купэ, - Наши! Братушки! Не бросайте меня!". Но было поздно. Подбежали охранники. Один ударил беглеца по голове толстым томом Лэси Украинки. "Завтра шоб вывчыв Писню Тракторысткы! На памъять!" - зло крикнул он. Беднягу затолкали в кабинку с надписью "ПРОСВITA".

Россияне обомлели, поражённые жестокостью. Только сейчас они поняли весь ужас и страдания тех, кто отрезан от России.

За Винницей их загнали в одно купэ. "Для вашои ж бэзопасносты" - поясник проводник сквозь зубы. Однако верилось слабо.

И вот - город Львов, цель их путешествия.

Их семеро, они едут в отпуск.

Поезд подходит к вокзалу...

(там і продовження)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые мои опоненты! Почему Вы взяли на себя рольпрокурора и судьи? В 1946г. Гаагский трибунал на знаменитом Нюрберском процессе международным сообществом (Англия,США,Франция,Россия и представители многих стран мира) провел судовой процесс в котором официально УПА была осуждена как одна из фашистских организаций! Если международный независимый суд вынес приговор "виновен" то кто вы такие и по какому праву пытаетесь карателей сделать "героями"?

хм, оце вже повний наклеп. Мабуть досі користуєшся СЄС(Сов. енцеклоп. сроварь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самом деле nothing to worry about. за последние пару лет было столько различных "эпохальных" указов, поправок, проектов и прочей лабудени, которая ушла в небытие сразу после появления, что признание УПА и любых других любителей помахать шмайсером, третьей (четвертой, пятой, шестой, etc) воюющей стороной не нанесет уже какого-то особого ущерба репутации Украины, да и пользы немного - потешится группа заинтересованных людей. через месяц пойдет раскрутка новогоднего пиара, а про войнушки шестидесятилетней давности и не вспомнит никто. что в общем логично и целиком правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотографії з маршу ветеранів УПА можна подивитися на обміннику:

В папці Graphics

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УПА - це бідні люди, які не розібрались відразу за кого воюють.

Не було ні інтернету, ні телебачення. А хлопці з села, пішли де чоботи давали,

та ще пістолета.

Ні в якому разі їх не можна засуджувати.

Але й не робити їх героями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УПА - це бідні люди, які не розібрались відразу за кого воюють.

Не було ні інтернету, ні телебачення. А хлопці з села, пішли де чоботи давали,

та ще пістолета.

Ні в якому разі їх не можна засуджувати.

Але й не робити їх героями.

Добре вони все знали і все розуміли, і лише вони дали відпір НКВД та всій каральній системі Сталіна. І підтримка була колосальна у населення.

За що я їм свідомо дуже вдячний, хоча багато несвідомо їм невдячні. А все через те що (я мабуть знову повторюсь цитуючи Шевченка) Якби учились так як треба то й мудрість би була своя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

(Що таке "УГВР "?-Ґеорґ)

УГВР - Українська Головна Визвольна Рада

...

Під кінець другої світової війни склалась нова політична ситуація на українських землях, яка вимагала створення єдиного політичного центру. Українське Державне Правління, створене у червні 1941 р., вже не могло виконувати таку роль: частина членів загинула, багато перебували у німецьких концтаборах. Йшлося, отже, про створення нової керівної структури. З ініціативи УПА виник підготовчий комітет. В червні 1944 р. праця ініціативного комітету була закінчена. 11 липня 1944 р. в Карпатах розпочалася робота нового Українського Парламенту. До його складу, крім ОУН, увійшли представники інших політичних напрямків визвольного руху. Курінь УПА охороняв місце нарад. Збори назвали себе Українською Головною Визвольною Радою (УГВР). Одразу ж після закінчення роботи УГВР УПА склала їй присягу. Бійці і старшини Української Повстанської Армії вступили в новий етап визвольних змагань. (Джерело : http://lib.oun-upa.org.ua/kyryczuk/rozdil_1.html)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...