Перейти до змісту

Креветки


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Народ, подскажите плз, где достать нормальных креветок?

Там-Там, Вопак и Колибрис не предлагать, ибо то гавно, что там продается 50/50 со льдом совсем нет желания покупать. Даже фасованые в пачках и те выглядят та, словно в пачку налили воды и заморозили... Это жесть какая-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рыБазе такое же гавно ... иногда попадаются недурственные в "океане" ... но весьма редко .. единственно - перебирать пакеты в тамтаме - и чем крупнее креведко - тем меньше в ней массовая часть льда :) , так чтобы без льда ето наверное только чищеные .. в панцире не встречал ниразу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі часто практикують такі дії: взяли квереток, поклали в пакет, в пакеті декілька дірок, пакет на самий низ возика, йдть купувати всі інші продукти. Зазвичай коли скупляться, більша частина води стече, тоді і на вагу можна йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Каравані" відкритий магазин морепродуктів, бачив там креведкофф у різних фасуваннях, різних кольорів та розмірів. Правда за якість не знаю, так як не спеціаліст. Можете потестити, хто в них розбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальних у нас навряд дістанеш, зазвичай морожене переморожене.

єдиний варіант, вибирати з гіршого краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Сільпо бачив в вакуумних упаковках почищені, не знаю чи варені, і льоду там взагалі нема. Пару видів. Ціна знається 45-48 грн., щось біля того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі часто практикують такі дії: взяли квереток, поклали в пакет, в пакеті декілька дірок, пакет на самий низ возика, йдть купувати всі інші продукти. Зазвичай коли скупляться, більша частина води стече, тоді і на вагу можна йти.

Я в шоці! Значить, пів години ходимо по супермаркету, а за нами доріжка брудної смердючої води... Клас! от і чим ви кращі від тих шо поливають водою ці самі креветки? А чиясь дитина послизнеться в тій креветковій калюжі... Ну не подобається - не купуйте. Для чого ж поводитись так по-свинськи?

Сьогодні в Сільпо бачив в вакуумних упаковках почищені, не знаю чи варені, і льоду там взагалі нема

Сільпо - то в Глобусі? Дякую за наводку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Креветки были найдены в Сильпо. Тоже мороженные, но количество льда заметно меньше нежели в других точках.

Кому интерестно, зачем я их так долго искал, прошу в соседнюю тему за рецептом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці! Значить, пів години ходимо по супермаркету, а за нами доріжка брудної смердючої води... Клас! от і чим ви кращі від тих шо поливають водою ці самі креветки? А чиясь дитина послизнеться в тій креветковій калюжі.

Меньше слини і високопарних слів. Ви бачили в цьому магазині "креветкові калюжі?"? - сумніваюсь, тоді навіщо ці ахи і охи?

Ті хто таким чином позбавляються від льоду, роблять це не з якось підлої задумки, а через те, що не хочуть платити за воду 45 грн/кг. Якщо вас така ціна влаштовує - ніхто нічого проти не має ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...