Перейти до змісту

2 і більше ядерні процесори, і програми під них


Рекомендовані повідомлення

термопасту забув?

НЕ ЗАБУВ! ;) Скрін я виложив ,щоб було видно що працює 2 ядра,

а температура при повному проході садомази не перевищує 58 гродусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

на графике хорошо видно, что два ядра работают в 2/3 мощности и график прерывистый как при тротлинге, кроме того 58 градусов это наверняка на матери, а вот на ядре может быть и все 90

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на графике хорошо видно, что два ядра работают в 2/3 мощности и график прерывистый как при тротлинге, кроме того 58 градусов это наверняка на матери, а вот на ядре может быть и все 90

Температуру дивився в садомазі.

найшов цікаву статейку в тему http://people.overclockers.ru/gloomdemon/record24 зрівнюють два процесора з однаковими частотами ,одно і двух ядерні Athlon 64 AM2 3200+ и Athlon 64 X2 AM2 3800+.

ЦИТАТА

1.И наконец главный вывод, любой компьютер должен быть сбалансирован! Недостаточно поставить мощный процессор, или крутую видяху. Нужно, чтобы один девайс в компьютере создавал минимальные пробки для функционирования других устройств, и только тогда будет полностью раскрыт потенциал Вашего железного друга!

2.Но как неоптимизированное под многоядерность приложение может демонстрировать прирост производительности на двухъядерном процессоре": И действительно, вопрос хороший. Можно, как минимум, предположить, что при наличии второго ядра текущие процессы Windows, так называемый overhead, не мешают работать первому ядру. Также, возможно, неоптимизированное под многоядерность приложение, тем не менее, способно равномерно загрузить оба ядра, что позволяет более интенсивно использовать видеокарту. Однако, мощь процессора вам не поможет, если приложение ограничивается возможностями видеокарты, что и демонстрируют тяжеловесы F.E.A.R. и Prey.

PS.Получаеться що двух ядернпроцесори скоріші,но різниця <нууу оооочеень мааленькая!>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если одно приложение грузит проц на 100%, но оно не оптимизировано под многопроцессорность/многоядерность, то выигрыша будет 0.00%. но если одновременно запустить два или больше таких приложений, то выигрыш будет почти 100% - система поровну распределит нагрузку между ядрами/процессорами. именно в этом кайф многоядерности, а в подавляющем большинстве игр и приложений выигрыша нет (касается всех версий 3DMark)

кстати сама система (WinXP) оптимизирована под многоядерность, так что грузиться будет быстрее и определенно "мягче" работать. причины я уже описывал выше : некоторые системные процессы могут кратковременно загружать проц на 100% и в одноядерных условиях на это время все остальное замирает

вывод : не ищи прирост там, где его нет :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если одно приложение грузит проц на 100%, но оно не оптимизировано под многопроцессорность/многоядерность, то выигрыша будет 0.00%. но если одновременно запустить два или больше таких приложений, то выигрыш будет почти 100% - система поровну распределит нагрузку между ядрами/процессорами. именно в этом кайф многоядерности, а в подавляющем большинстве игр и приложений выигрыша нет (касается всех версий 3DMark)

кстати сама система (WinXP) оптимизирована под многоядерность, так что грузиться будет быстрее и определенно "мягче" работать. причины я уже описывал выше : некоторые системные процессы могут кратковременно загружать проц на 100% и в одноядерных условиях на это время все остальное замирает

вывод : не ищи прирост там, где его нет :blink:

Ну насчет бистрішої загрузки вінди ,щось не почуствовав,хіба що рейд зробити,

ну ще пару тестів,при зпуску Winrar+ 3D Mark2001,провірив 4 комра.

1,AMD Athlon 64 3800+,GF7600GT> 22330,+rar 11500

2.AMD Sempron 3000+,GF6600 > 13000,+rar 6800

3,P4 805 2.66GHz,GF6600> 11500,+rar 8600

4,AMD Athlon 64 3500+,GF6100 on bord> 5600,+rar 4325

проценти ,хто хоче, може посчитать сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уж не знаю кто тебе подсказал такой любопытный тест (3dmark 2001 + rar) и что ты им хотел себе и другим доказать (предпоследняя конфигурация с GF6100 вообще вне конкурса из-за карточки слабой даже для 3dmark :blink:, но я считаю что выигрыш последней конфигурации налицо, почти 60%

ps. более чистым будет тест 3dmark в режиме cpu test + rar, увидишь "правильный" выигрыш, то есть почти 100%

pps. ессно при условии что ты уже поборол тротлинг из поста №24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уж не знаю кто тебе подсказал такой любопытный тест (3dmark 2001 + rar) и что ты им хотел себе и другим доказать (предпоследняя конфигурация с GF6100 вообще вне конкурса из-за карточки слабой даже для 3dmark :), но я считаю что выигрыш последней конфигурации налицо, почти 60%

ps. более чистым будет тест 3dmark в режиме cpu test + rar, увидишь "правильный" выигрыш, то есть почти 100%

pps. ессно при условии что ты уже поборол тротлинг из поста №24

3dmark 2001 на согодні вже не є тестом відео,а показує общу проізводітельносьть системи,а rar є наверно на кожному компутері,вибрав тількі за доступності і кожний може прогнати тести на своєму компютері.Ну не ганяти ж 3dmark 2006 в придачу з Пінаклом на таких машинках .доказувати я нічого не хотів,просто видно проізводітельносьть системи падає на одноядерній системі приблизно на 50% ,а на двух ядрах тоже падає но меньше,хотя по ідєі падать не должна,єслиби вінда правільно роспреділила ресурси.Одне ядро на rar,а друге на 3dmark.

ну і CPU Score:

.....................................................3dmark 2003................3dmark 2005

1,AMD Athlon 64 3800+,GF7600GT>.1111,+rar510................5322+rar2672

2.AMD Sempron 3000+,GF6600 >......761,+rar340................4044+rar2246

3,P4 805 2.66GHz,GF6600>...............613,+rar387................3146+rar2233

P4 D805 розігнав до 3.00GHz щоб догнати Sempron 3000+,не помогло.

і для обшего развітия 3DMark Score:

.....................................................3dmark 2003................3dmark 2005

1,AMD Athlon 64 3800+,GF7600GT>.10492,+rar7900................4136+rar3798

2.AMD Sempron 3000+,GF6600 >......5761,+rar4110................2673+rar2019

3,P4 805 2.66GHz,GF6600>...............5677,+rar5204................2508+rar2483

тести на P4 805 з rarом ідуть без ривків,як писав Shkoder плавніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так... Запускаємо rar, жмемо Ctrl+Alt+Del, в списку процесів шукаємо той, який відповідає RAR'у, жмемо на ньому праву пімпу мишки, вибираємо Set Affinity (не знаю як в російському варіанті) і у вікні що появилось вибираємо тільки одне ядро. Те ж саме робимо з 3DMark, але вибираємо інше ядро. Пускаємо тести :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так... Запускаємо rar, жмемо Ctrl+Alt+Del, в списку процесів шукаємо той, який відповідає RAR'у, жмемо на ньому праву пімпу мишки, вибираємо Set Affinity (не знаю як в російському варіанті) і у вікні що появилось вибираємо тільки одне ядро. Те ж саме робимо з 3DMark, але вибираємо інше ядро. Пускаємо тести :)

Запускать вже нема на чому ,власник P D805 забрав компутер.

прозьба власників двухядерників протестувати такий варіант,займе максимум пів години,і відписатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pps. ни одна версия 3DMark не покажет прироста от мультиядерности, так как просто не поддерживает ее

поправочка -- 3DMark 2006 підтримує багатоядерність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum:

честно, насчет шестого марка я был просто не в курсе. а ты пробовал, какой у тебя прирост получается если одно из ядер включить/выключить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще поки не пробував, бо не витягнувся ще 3dmark. Як витягну -- попробую і викладу результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу я вам що нефігові в нього системні вимоги!... :)

Minimum System Recommendations

* Intel® or AMD® compatible processor 2.5GHz or higher

* DirectX® 9 compatible graphics adapter with Pixel Shader 2.0 support or later, and graphics memory of 256 MB minimum

* 1GB of system RAM or more - 1.5GB of free hard disk space

* Windows® XP 32bit operating system with latest Service Packs and updates installed

* DirectX® 9.0c December 2005 or later

* Microsoft Excel® 2003 or XP for some 3DMark functionality

* Microsoft Internet Explorer 6 for some 3DMark functionality

І сам архів з 3DMark 2006 важить 540 метрів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum:

честно, насчет шестого марка я был просто не в курсе. а ты пробовал, какой у тебя прирост получается если одно из ядер включить/выключить?

Отже, результати тестів в 3DMark 2006 виявились такими:

Коли включені обидва ядра -- 5614 балів

З відключкеим одним ядром -- 5018 балів

Результати тестів 3DMark 2005:

2 ядра -- 11769 балів

1 ядро -- 11731 бал

Невелику різницю в 3DMark 2006 для себе пояснюю тим, що реально на одному ядрі працював тільки 3DMark, в той час як все інше (система, драйвери і т.д.) висіло на обох ядрах. Як фізично повністю відключити одне з ядер -- поки не знайшов. Результати 3DMark2005, думаю, коментарів не потребують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum писав.

Отже, результати тестів в 3DMark 2006 виявились такими:

Коли включені обидва ядра -- 5614 балів

З відключкеим одним ядром -- 5018 балів

Результати тестів 3DMark 2005:

2 ядра -- 11769 балів

1 ядро -- 11731 бал

Результати 3DMark2005, думаю, коментарів не потребують.

Вот і я про теж , для більшість користувачів сама тяжка задача це ігри і ще раз ігри,і завжди можна, пока кодується фільм,сходити пивка попить з друзями:) , а потім с харошим настроєніем постріляти пару сотень монстрів:) . А таких слів як vmware вони і подавно не чули.

Ну і про свою машинку ,шоб залишилась производітельность Athlon 64 3800(2400MHz) при переході на двухядерник, в номіналі,потрібно Athlon 64 X2 4600+ (2400MHz)який коштує приблизно 300 бакінских, проти 120 за Athlon 64 3800,а при розгоні Athlon 64 3800+ 2400MHz@2800 потрібно вже мінімум Athlon™ 64 X2 5200+2600Mhz,або AMD Athlon™ 64 FX-60 2600Mhz Socket 939, ціни на них краще не бачити, AMD ATHLON 64 FX 60 (939) BOX 4768.08 гр. 908.19$

І пару слів про Core 2 Duo ,для прикладу Core 2 Duo 1,86GHz/ #E6300 приблизно конкурує з Athlon 64 х2 4200+2200Mhz, 4400+2200Mhz в номіналі,при розгоні Core 2 Duo выше могут быть только горы ,и овраги в вигляді хороших матплат тоєсть дорогіх.

ну і висновок ,в кого процесори P4 3.0GHz,Athlon 64 3000+ і більше особо заморочуватись з двух ядерними процесорами не стоїть,ще з пів року, вийде Віста і побачим як там з реалізацією двух ядерності ,а тоді крім двухядерних процесорів інших в продажі вже не буде,питання відпаде саме собою :) я не говорю про lov-end.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше хочу сказати, що з двох-ядених проців на сьогодні НЕ варто купувати тільки Pentium D, поскільки, це сакс і мастдай :(

Далі, з приводу того що після виходу вісти пропадуть одно-ядерні проци хочу заперечити -- інтеля планують найближчим часов випустити Conroe-L з одним ядром. І я так думаю, що всі P4 будуть курити бамбук в порівнянні з новим процом.

Відносно того, що мамки під Core 2 Duo дорогі -- можу також поспорити. Дуже багато нових НЕДОРОГИХ мамок під LGA775 підтримують і будуть підтримувати Core 2 Duo (деякі після обновлення BIOS). Єдине що поки дорого -- нормальна пам'ять DDR2-800.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже багато нових НЕДОРОГИХ мамок під LGA775 підтримують і будуть підтримувати Core 2 Duo (деякі після обновлення BIOS)

вот только они обычно на устаревших 800-мегагерцовых чипсетах, для которых 1066 mhz уже серьезный разгон и дальше разогнать просто нереально ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що для домашнього компа 2-х ядерний проц зарано купляти.

Софт же ж, як правило, відстає від жіліза.

От коли появиться іграшка, заточена під багатопроцесорність (що на одному ядрі буде стріляти, а на другому фон рендерити ;) ), от тоді можна буде брати додому доядерний комп.

А поки що вони для ентрі-левел серверів та робочих станцій.

Я півроку тому робив сєрвак на подвійному Pentium, то поганяв його на FireBird 2.0 (під Linux). Тест звичайно такий собі, але виграш було видно неозброєним оком.

Тобто задача (одна) сама по собі повинна давати приріст від багатопроцесорності.

А якщо задачі різнотипні, то вони швиденько найдуть "шийку пляшки", у вигляді вінта чи мозгів і там дружно застрянуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто цікавиться даним топіком, можливо, буде цікаво прочитати цю статтю: http://www.3dnews.ru/cpu/intel_kentsfield/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даже если не играться совсем, то выгод довольно много. например следующее свое рабочее место я планирую организовать следующим образом:

базовая система : стабильный коммерческий линукс, скорее всего это будет SuSe десятой серии или пятая Fedora. в отличие от виндов, любой апгрейд железа для такой системы пройдет более гладко, да и программировать в юниховой среде куда приятнее. про баклуши типа чтения ньюсов, блогов и почты даже речь не идет - под линухом это одно удовольствие

под базовой системой первым делом инсталлируется VMWare, а вот в нем уже все что нужно для долговременной работы. например несколько копий win2k, winxp, еще пару линухов и freebsd. системы эти получатся совершенно железонезависимые - при желании я смогу просто слить всю операционку со всем инсталлированным софтом на болванку и продолжить работу на любом компе используя vmplayer, главное чтобы хватило памяти. бекап делается аналогично - копированием образа диска на болванки. восстановление системы и прочий сервис аналогично. при этом базовая система продолжает себе работать, равно как и прочие виртуальные системы. для win-систем можно применить потенциально опасный софт для низкоуровневого бекапа-восстановления (например RestoreIt), который я бы никогда не рискнул ставить на систему-хост

явные минусы : если сильно захочется погамировать, то прийдется обойтись эмулятором dx9c для линуха, то же касается и разработки приложений под dx (благо, пока миновала нелегкая). требования к системе довольно жесткие : шустный многоядерный проц (упомянутый Kentsfield?) , много памяти (2 гига минимум), быстрый и обьемный винт (raid0 500gb и выше, лучше raid5).

плюсы : все остальное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як з можливістю ганяти віндові ігри під лінухом або wmware? Швидше за все ніяк?.. або ДУЖЕ повільно і далеко не всі ігри. Так що твій варіант організації робочого місця підійде не всім...

Цікаво, скільки дрібнософт платить виробникам ігр, щоб ті не портували свої творива під лінух? :)

ІМХО ігри на сьогоднішній день -- одна з останніх перешкод, які не дозволяють багатьом людям комфортно перейти з вінди на лінух або іншу систему. Все інше в тій чи іншій мірі під лінух вже є, часом навіть краще, ніж під форточки. От тільки аналога кілієнта 1С Бухгалтерії я поки вживу не бачив, а сервер ніби є. Інакше робочі копми давно перевів би на лінух...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

под линухом с использованием Wine/WineX бегают игры шустро, но далеко не все. как правило из-за того, что M$ любит в документации по SDK че-нить "подзабыть" чтобы потом программеры потрахались. под каждую игру эмулятор приходится отдельно вылизывать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене двухядерний проц, 2 гіга оперативки і рейд з 2-х вінтів по 400 гіг... На тому всьому дружно живе FreeBSD 6.1. Ніяких незручностей в роботі немає... Програмити, як сказав Діма - взагалі класно, фільми і музику - без проблем. Ігри - в емуляторі літають, а для багатьох є юніхові версії (хоча граюсь я мало)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вот ,ще одна статья в тему http://itc.ua/article.phtml?ID=26019

Різниця ,між двух і одноядерними процесорами є,но не впечатляє,

і ще описані Возможные проблемы после установки двухъядерника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...