Перейти до змісту

Потрібна консультация


Рекомендовані повідомлення

Почав зависати при загрузці вінди комп. Спроба переставити закінчується таблицею. Можливо у когось був такий глюк. Підскажіть, що робити?

post-1956-1261597380.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почисть планки оперативної памяті, видно запилились...

Це мені теж на думку спало. Почистив. Попробував залишати по одній (їх було дві по 1 г) в різних слотах. Недопомогло.

А глянути в мікрософта не судьба?

http://support.microsoft.com/kb/324103/ru

Дякую! Зараз перегляну. Вінт зняв і перевіряю на віруси - їх на ньому вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тім, що паралельно вінду поставити не дає. Дане повідомлення появляється при установці з загрузочного диску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всегда в таких случаях с диска ставлю. Но если безуспешно, то думаю надо звать толковых людей или чистить, просушивать, в худшем случае заменять части.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шлейф заміни.

Забрав вінт додому - системник залишив. Завтра спробую. Зараз попробую загрузитись з цього вінта на свому компі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після сканування і видалення вірусів, пішла загрузка з установочного диску (на моєму компі). Видалив і по новому створив диск С, переформатував. Завтра попробую поставити на місце. Дякую всім хто відгукнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильна відповідь: в вінді немає драйвера контроллера вінчестера, з якого пробуєш грузитись. Треба або 1) зробити дискетку з необхідним драйвером і при установці, коли каже "Натисніть F6 ...." (ще в текстовому режимі) підсунути віндовсу драйвер, або 2) інтегрувати дрійвери в інсталяцію або 3) використовувати інсталяцію з вже інтегрованими драйверами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання вирішилось після :

1. Сканування і очистки вінта від вірусів на іншому компі.

2. Видалення і по новому створення розділу С (також на іншому компі).

Після цього загрузка вінди з диску пішла без проблем.

Діагноз: проблеми з загрузочним сектором спричинені вірусами - іншого пояснення придумати незміг.

Дякую всім за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...