Перейти до змісту

Філософський клуб у Старому місті Луцька


luchanin

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім,

Цікаво почути думку форумчан про клуб у старому місті Луцька (в напівпідвальному приміщенні).

Наскільки мені відомо він позиціонує себе як ФІЛОСОФСЬКИЙ клуб чи то орден Ангели націй.

Можливо хтось був там - розкажіть враження

На скільки відомо він функціонує і зараз. Ніби по суботам по вечорам там збираються цікаві люди. Здається на Драгоманова 25 будинок, в підвалі

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Єсть такоє. Але от щодо першої назви як "Філософський клуб"...не чула. І про підвал вперше чую...н убо то не підвал абослютно. У підвалах немає потріскуючих дровами камінів.

Я не знаю, як туди потрапляють і як звати ммм..їх лідера (невдале слово).

Знаю єдине - це те, яка атмосфера там панує і те, що там можна побачити дуже різношерстних людей, як молодь та і не молодь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Єсть такоє. Але от щодо першої назви як "Філософський клуб"...не чула. І про підвал вперше чую...н убо то не підвал абослютно. У підвалах немає потріскуючих дровами камінів.

Я не знаю, як туди потрапляють і як звати ммм..їх лідера (невдале слово).

Знаю єдине - це те, яка атмосфера там панує і те, що там можна побачити дуже різношерстних людей, як молодь та і не молодь.

та ніби ніяких запрошень не тре було, хто там був - приходиш і все :-)

ось тут надибав інтервю з лідером http://www.simya.com.ua/print/34/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, навіщо топікстартер створив два однакові топіки?

http://svitlan.lutsk.ua/forum/showthread.php?p=191885

Причому це його перший пост на борді.

Чи випадково це не скрита реклама того ж самого клубу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З галавним "ангелоМ" знайомий,й навіть в їхнему підвалі умнічавал :D

Більш не піду <_<

luchanin ти не Ігор случай?Ну дуже на тебе схоже :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый прислужник вампиров должен привести вампиру сотню невинных людей,

тогда вампир сделает прислужника вампиром.

Орден. Ну надо же. Никакой фантазии.

Назвались бы братством. Тут тебе и намек некислый и чиновники улыбались бы.

Впрочем это наверняка слишком сложно :)

чиновники плакать должны а не улыбаться в нынешних условиях они и так слишком много улыбаются :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Був надзвичайно здивований, що Ігор за стільки років ще не закинув цю справу. Треба було-б якось навідатись, може зустріну когось з старих знайомих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый прислужник вампиров должен привести вампиру сотню невинных людей,

тогда вампир сделает прислужника вампиром.

Це ти про баптістів чи як? :lol:

А в загальному навряд чи той гурток сектою можна обізвати, якщо вже ти "тонко намікаєш", кучка людей, причьом по суті своїй аморфних - не здатних на ефективну і постійну діяльність, крім того без якоїсь централізованої ідеї...

Пару разів там був - скучно і невесело, ідеї давно заїзджені і явно попахують "елітізмом". Та можливо для когось це стане стартовою площадкою - де він дізнається багато нового і зможе використати ці знання. Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как ты еще в сущности невинен и наивен крошко.

До цього і прямую :rolleyes: , дякую за комплімент...

Кожна людина отримуючи це життя таким як воно є має декілька варіантів дій, може використати його і отримати досвід і знання, а може зациклитись на негативі і нічого не навчитись. Тому й світ такий багатогранний і неоднозначний. Его в першу чергу славиться тим, що фарбує усе що його оточує в чорне чи біле, таким чином відсіваючи ,як мінімум, половину тих знань, які може набути людина. Якщо людина сліпо "повірила" в якусь "ідею" та стала залежною від неї, кількість досвіду та знань, отриманих від життєвих ситуацій ще менша, адже на будь-якій процес "ідея" дає відповідь, чітку і незаперечну, а значить і об'єктивною ця відповідь і близько не була.

Я "намагаюсь" не ділити світ на біле і чорне, тому й не буду казати що той гурток поганий чи добрий, просто в кожного свій шлях, навіть якщо більшість буде вважати його хибним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару разів там був - скучно і невесело, ідеї давно заїзджені і явно попахують "елітізмом". Та можливо для когось це стане стартовою площадкою - де він дізнається багато нового і зможе використати ці знання. Кожному своє.

Опа. А як давно ти там був?:) Ти застав ще ідею створення містерії? Була вона взагалі? Чи ні?

Костя. Ти злюка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа. А як давно ти там був?:) Ти застав ще ідею створення містерії? Була вона взагалі? Чи ні?

роки 2-3 тому, про цей проект не чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО. Стільки думок і інформації Попахує містикою та езотерикою на перший погляд після цих постів щодо "клюбу".

Можливо помиляюся :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

luchanin, а від твоїх постів таки попахує пеаром.

В топік - нічого там особливого нема- збираютьтся, роблять доповіді і обговорення, часом бувають цікаві люди. Просто в нашому небагатому інформаційному середовищі дійсно - часто просто нема куди податись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

luchanin анекдот про Васю, який розказував Мані про захід сонця на березі моря, знаєш?

Краще один раз побачити, чим сто раз почути.

Тему можна зливати в рекламу :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...