Перейти до змісту

1c бугалтерия


Oushen

Рекомендовані повідомлення

Знаю но версия 6.0 немного устарела. по-моему также как и 95 виндоус, а остальые неустанавливаются нормально. Или мож я че нетак делаю??. Просвитите :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю но версия 6.0 немного устарела. по-моему также как и 95 виндоус, а остальые неустанавливаются нормально. Или мож я че нетак делаю??. Просвитите :D

Там лежить версія 7.7 реліз 25 (NET). Сам її ставив. Проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вот в папке 1с лежат папки acukr262, docs, uatc017.

Написано что 7,7 в папке acukr262, нет проблем, залажу туда acukr262--->r770262----->disk1--->ну и запускаю установку. Устанавливается, все что угодно кроме запускающего файла.

С папками acukr262, docs, uatc017 таже самая ситуация :D. Мож я че недоганяю??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вот в папке 1с лежат папки acukr262, docs, uatc017.

Написано что 7,7 в папке acukr262, нет проблем, залажу туда acukr262--->r770262----->disk1--->ну и запускаю установку. Устанавливается, все что угодно кроме запускающего файла.

С папками acukr262, docs, uatc017 таже самая ситуация :D. Мож я че недоганяю??

Заглянь сюди.

Там три папки :

1cv77

Config

Patch

Алгоритм :

1) Ставиш 1С : 1cv77\Disk1\Setup.exe

2) Ставиш потрібну конфу, оте шо ти ставив і є конфа, або вибираєш з папки Config (Можеш в пункті 1 коли запитає про конфу вказати шо звідки ставити).

3) Запускаєш патч з Patch, наприклад 1Cv77NET_025_Patch.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 року потому...

А який порядок установки, бо щось нічого не хоче запускатися для інсталяції :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який порядок установки, бо щось нічого не хоче запускатися для інсталяції :(

Якщо не помиляюсь, то спочатку ставиш саму 1С:Підприємство з 19RELIZ\PREDSQL\Setup.exe. Для продовження: 19RELIZ\Common\Disk2 -> Ok. Потім оновлюємо її до 24-ї версії і наверх ставим конфігурацію "Бухоблік для України".

В кінці запускаємо HASP Emulator. Якщо все стало правильно, хасп побачить встановлену прогу, і обійде захист. Далі можна користуватись прогою.

Можливо доведеться поексперементувати при встановленні, бо сам вже точно не пам'ятаю. Коли перевстановлюю 1С-ку, постійно доводиться робити кілька спроб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна не заморочуватися з HASP-ключами та оновленнями. Ставите 25-й реліз з однофайлового інсталятора, а далі лишається поставити конфігурацію, яка потрібно (вона не включена в інсталятор). Її знайти думаю не є проблемою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купите учебную версию за 54 грн

или версию для обучения программированию за 110 грн.

Тоді в чому різниця навчальної версії від повної? Я не думаю що навчальна версія задовольнить всі потреби при веденні обліку підприємства.

Можна більше інформації стосовно цієї версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім оновлюємо її до 24-ї версії і наверх ставим конфігурацію "Бухоблік для України".

А в якій воно папці знаходиться чи то треба ще окремо шукати? ;)

Поставив 25-й реліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

може хто підкаже де можна скачать 1с з модулем, чи як там він називається з "Автоматизація перевезень"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, vanabee.

Маю трохи вільного часу.

Зараз скачаю з одного закритого сайту для розробників конфігурацію. Якщо путня то скину на емайл.

Значить так. Є "Рарус автогосподарство". Конфа написана для Росії. План рахунків російський.

Конфігурація дуже ємка. Рарус серйозна контора. Тому шоб розібратись треба буде поламати голову. Або качати мануали з нету.

Я її трохи паламакав, ключ перестала просити. Документи проводяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...