Перейти до змісту

Грузия vs Россия


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

"Одна маленькая, но очень гордая птичка..."

Ну дальше сами знаете. Так оно и закончится.

Надо разумно расчитывать силы свои и соперника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда власть ничего не может изменить к лучшему в своей стране, она начинает искать врага внешнего, забывая о том, что мешает плохому танцору... :)

Це про Росію чи Грузію ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зранку їхав на роботу і по "Ері" почув, шо в Америці паніка з цього приводу.

Багато людей на форумах обговорюють блокаду Росією "чогось" під назвою Georgia. :)

Так і до третьої світової недалеко. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що якщо Америці щось треба буде з якоїсь з обох сторін, то вона надасть допомогу.

Відчуваю, що третя світова почнеться десь тут, поряд, у рідних серцю місцях. Це буде серйозна війна за ресурси, особливо нафту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тільки в Ліпінах, а ще і в Підгайцях, Струмівці :-)

Ну зловили двух шпіонів, наказали і відправили подалі. Звичайна світова практика після холодної війни. Грузія - респект.

Ну а Росії шо робити, теж треба якось респектанутись. От давай мязами погратись. Якщо хто захоче тепер як грузія то хай думає про росію.

Росії без імперіалізма не прожити. Вони досі не вирішили національного питання, досі будують тоталітаизм і гордо називають себе наслєдніцей СССР.

Я так думаю що коли там буде революція то вона не буде така як в україні вона буде не гірше революції 1917р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия сейчас на подъёме

І шо ж заставляє так думати? Те шо вона продає багато нафти, газу і т.д і т.п чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продає та й годі, поки Америку не прижме нехватка своєї. Тоді і "підйом" буде. Чому не причина, Росія на Грузію наєзд робить, тра помогти з добрих намірів. Хоча раніше вони так тільки до мусульман чіплялися, хз чи на Росію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а войны и небудет, Россия грузию за день захватит, хотя... врятли, всем знакома история Афгана и Вьетнама. Иногда даже небольшая страна может дать реальное сопротивление.

Видать ща в России начнется нехватка апельсинов и мандаринов, так как всех грузин нах поперли с базаров, закрывают все предприятия грузинские, короче Грузию в полную кономическую изоляцию.

А вот ситуация с Америкой меня изрядно насмешила :P:):smile-zachot: . вот амеры то тупые :P:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато понятно, де росіяни тепер будуть шукати нових "чеченських" терористів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое неприятное то, что сейчас в России поднимуться неонацисты, а тогда достанется и грузинам, и неграм и всем, кто так не похож на рязанского парня с чисто масковским акцентом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...