Перейти до змісту

Аніме-сайт


r2d2

Рекомендовані повідомлення

собстно от http://animanga.in.ua

99.9% з перекладом. російським правда. Але у всіх є оригінальна звукова доріжка, тому любителі (чи точніше професіонали =^_^=) зможуть дивитися з субтитрами при бажанні

ну і все можна скачати, звісно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігасє... Мавка я в шоці.

а хіба луцьк не не юаікс?

це ж интирнет... може бути шо завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не з юаікс не дає качати

а хіба луцьк не не юаікс?

зависти неот города а от провайдера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Візора качається, з ОГО ні... хоча часом деякі айпі ого теж є в уаікс, адже утел включений в уаікс... так що пробуємо... мона трейсернути, якшо пакети полетіли не на франкфурд, тоє шанс покачати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в більшості субтитрів нема =(

ну якщо качається з дг і візора - прекрасно. а Укртелеком завжди був особливим..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганий сайт, я думав краще воно все якось буде.

post-803-1260794955.jpg

Коли з'явиться усе з цієї картинки, тоді приходьте іще (заодно зможете чесно щось писати про вибір аніме у себе в підписі)

Взагалі цікаво, чим ваш сайт кращий за купу таких же сайтів? На тому ж неспеціалізованому ex.ua вибір краще буде, я вже мовчу про спеціалізовані сайти.

99.9% з перекладом. російським правда.

Російський фандаб? Ох ні, не хотіти. Був би ваш сайт хоча б українським то, можливо, він і був би вартий уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ex.ua вибір точно не кращий. ні по кількості, ні по зручності пошуку.

з вашого топу в мене мабуть точно більша половини э. решту влом переглядати і згадувати...

і, будь-ласка, скажіть хоч пару спеціалізованих сайтів з можливістю прямого скачування і з таким вибором. З перекладом звісно, хоча б російським.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
на ex.ua вибір точно не кращий. ні по кількості, ні по зручності пошуку.

IMG_7462.jpg

Моя медскілз Лейн Івакура дивиться на вас так, наче хоче виконати

echo "test... test... test..." | perl -e '$??s:;s:s;;$?::s;;=]=>%-{<-|}<&|`{;;y; -/:-@[-`{-};`-{/" -;;s;;$_;see'

на вашому сервері.

Ви говорите неправду, пане. У всякому разі з 10 рандомних спроб я на ех.uа я знайшов 6 цікавих мені аніме, а на вашому сайті тільки 2. Звичайно, на колір і смак фломастери пластиліну не товариш, але я шукав цілком популярне аніме.

з вашого топу

Ви неправильно зрозуміли, це не топ, це необхідний мнімум. Якщо сумніваєтесь - зверніться до вашого куратора з NHK, він видасть вам нотаріально завірену копію цього списку.

і, будь-ласка, скажіть хоч пару спеціалізованих сайтів з можливістю прямого скачування і з таким вибором. З перекладом звісно, хоча б російським.

Моя релігія не забороняє мені користуватись торентами і ДС++, а також дивитись аніме з англійськми субтитрами. Але спеціально для вас я знайшов 2 посилання:

http://uanime.org.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=91 - прочитайте тему до кінця. Це єдиний аніме-форум, який я коли-небуть читав і, звичайно, внаслідок своєї специфічності, він не є дуже популярним, тому список може бути неповним і там може бути пропщено багато сайтів. Я думаю, аналогічні списки можна знайти на будь-якому аніме-форумі.

http://lmgtfy.com/?q=%D0%90%D0%BD%D0%B8%D0...%B0%D1%82%D1%8C - друге посилання. Тут НАБАГАТО більше, можете пересвідчитись.

І взагалі, дивно, що ви так погано знаєте своїх конкурентів.

З.І. Не подумайте що я налаштований проти Вас. У вас хороший сайт і я надіюсь він розвиватиметься надалі. Саме тому я і критикую вашу роботу, адже критика - найкращий стимул до розвитку. Я бажаю вам і вашому сайту в новому році всього найкращого. З Новим Роком же!

І вибачте що я так довго не відповідав. Як компенсацію прийміть мій кривенький малюнок - його я намалював спеціально для вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато слів, але сайта зі зручним пошуком і прямими ссилками я так і не найшла =)

э або одне (пошук і мало всього) або інше (багато всього на фтп без опису і непонятно в якому перекладі і якості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нє, ну я в шокє =о_О=

як тема називається, хто підкаже? аніме...дорами...манга...бла-бла-бла....

як багато я тут прочитав про мангу!!!! а про дорами ще більше!!!! дякую)

взагалі, маю питання - хто читав мангу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...