Перейти до змісту

S.t.a.l.k.e.r.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

угу, попробуй сломать сегодняшнюю защиту, особенно украинскую :mdr: самый новый Алкоголь такое уже не берет :D

Спробувати можна буде :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 598
  • Створено
  • Остання відповідь
Гра розрахована саме на Західних покупців, тому на нас бідних східноєвропейцях THQ не збідніє. Ніхто не підкаже, скільки ліцензія буде коштувати, га? Чи може порівняє їхній рівень доходу з нашим?

І як можна взивати до патріотизму до нац.виробника, котрий робив гру "на експорт" а не для нас (всі в курсі про танці під дудку THQ коли вирізали майже всі ізюминки гри), та ще й відмовився від випуску української версії, поступивши геть не патріотично?

Ліцензія в джавелі 60-70 грв в боксі 180-200

На заході приблизно ті ж ціни тільки в доларах.

Тепер подивись на системні вимогі

РЕКОМЕНДУЕМАЯ КОНФИГУРАЦИЯ:

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4

Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+

1.5 Гб ОЗУ

10 GB свободного места на жестком диске

256 MB DirectX® 9.0c совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950

DirectX® 9.0 совместимая звуковая карта

Кабельное или xDSL подключение с низкими задержками для игры по локальной сети и/или сети Интернет

Клавиатура, мышь

ОПТИМАЛЬНАЯ КОНФИГУРАЦИЯ:

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4

Processor type : Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+

2 Гб ОЗУ

10 GB свободного места на жестком диске

512 MB DirectX® 9.0c совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® X2800

DirectX® 9.0 совместимая звуковая карта

Кабельное или xDSL подключение с низкими задержками для игры по локальной сети и/или сети Интернет

Клавиатура, мышь

Ті хто може собі дозволити такий компютер не думаю що сильно збідніють витративши 60грв на гру

THQ якщо ти купиш гру на території снд не отримає з неї ні копійки адже видавцем гри тут виступає GSC World Publishing

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зустрів такий пост в інеті

Игра предоставлена ТОЛЬКО в ознакомительных целях. Но, если игра понравится, то огромная человеческая просьба её купить для того что б поддержать родного, украинского производителя, тех людей, которые не щадя свои силы и время смогли-таки довести игру до финальной черты. Эти люди, как минимум должны вызывать уважение, которое можно подтвердить покупкой игры, а не постами типа "прикольная игрушка, спасибо".

на відомому порталі 0дей - десь полежав реліз 2 годинки - І ПОТЕРЛИ.....

а от ще пару нюансів - кому підуть наші гроші.... якшо

Главный программер, который собственно и написал львиную долю сталкера, из gsc ушел около года назад. Остались только те, кто "обводит".

а є люди які просто ПРОТИ старфорса на компі - з чим я їх також підтримую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимоги до Пк непогані. Трохи недотягую до "РЕКОМЕНДУЕМАЯ КОНФИГУРАЦИЯ:", але думаю гра повинна йти нормально. Знаю в кого ця гра піде нормально, думаю він тут відпишеться :mdr:

Тепер залишається тільки дочекатися самої гри в нашому місті.

Но витрачати 60 грн. на гру щось нехочеться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главный программер, который собственно и написал львиную долю сталкера, из gsc ушел около года назад. Остались только те, кто "обводит".

1 Програмер робив двіж а це не можна важать цілою грою яким би він не був модним

2 Він отримував зарплату

3 Він і інші вихідці з GSC зараз роблять гру "Метро" от і оціним її коли вийде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 Він і інші вихідці з GSC зараз роблять гру "Метро" от і оціним її коли вийде :D

Не знаю яка вийде гра, а от книжка Дмитра Глуховського "Метро 2033", на котрій вона (гра) базована, до речі, просто обалдєнна. Читати можна тут: http://www.m-e-t-r-o.ru, на сторінках з текстом прямі лінки на рекомендовану для прослуховування під час читання амбієнтну музику.

Чого я про це згадав? Просто зараз слухаю аудіокнигу "Метро 2033" (під вищевказану музику), і якщо народ висловить бажання можу залити для охочих.

П.С. До речі тему про "Метро 2033" пора вже створити, на мою думку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно але старфорс ще тримається. Якшо протримається до 23 прийдеться купувати, бо русифікувати англійську версію думаю не діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прочитав на одному Торрент сайті.

там викладено 2 версії - анг. для закордону

та рос. для СНГ.

можу скачати обидві десь днів за 2-3.

і перш ніж купувати - тра побачити чи піде вона!!!

в мене мінімальна конфігурація - до рекомендованої теж мало шо не дотягую (не довго лишилося :D )

якщо буду знати що вона в мене піде - купуватиму. це факт при чому боксову - там має бути в комплекті футболка модна і ще якась х-ня :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм))

Блин тут дилема .... я всёравно буду покупать игру(70 грн уже ждут своего часа месяц)))... но играть хоцца уже....

подскажите что делать?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

Звичайно качай. Треба ж перевірити як гра піде, а то викинути 60 грн. на вітер недуже хочеться

Як не дивно але старфорс ще тримається.

Але вже є NoCd :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До официального релиза ещё несколько дней, а на прилавках магазинов уже появляются лицензионные диски с игрой (ходят слухи, что эти диски украли прямо с завода).

Также по подтверждённым данным образ русской и английской версий S.T.A.L.K.E.R.'а (весом 4.33GB) уже второй день гуляют по сети. Но вероятность запуска русской версии игры без диска равна нулю т.к. диск защищён StarForce 4.7. (многие умники, некоторые из которых ещё вчера называли себя фанатами игры, а сегодня делают всё, чтобы помочь пиратам начать распространять игру, уже пытались)

Так что ждём)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik

Силку будь ласка.

Ну так де силка?

Давайте саму гру, а я тоді дам носіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте мне машину я вам дворники верну

Ps есть носд для англ версии

Кто потёр??

ЗІ не робіть reply якщо відповідаєте на попередній пост silia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та кому треба но_сд на англ, вона і з демоном норм дружить.

От якби Yurik дав но_ДВД для рус, то його б рунет на руках носив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та кому треба но_сд на англ, вона і з демоном норм дружить.

От якби Yurik дав но_ДВД для рус, то його б рунет на руках носив би.

Стукни в асю, договоримося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По деякій інформації Сталкер в нашому місті в продажі появиться в четвер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sku залий пліз "метро" :(

Точно залити чи прикалюєшся? Повторяю, в мене не гра, а аудіокнижка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С.Т.А.Л.К.Е.Р. можна купити уже сьогодні. Знаю шо 5 ліц дисків лежить в магазині на варшавці (Відео-Імперія вроді), шо біля виходу з клітки і входу в Ювант. Ціна 65 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sku залий пліз "метро" :)

Точно залити чи прикалюєшся? Повторяю, в мене не гра, а аудіокнижка.

Якраз те що і нада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...