Перейти до змісту

Як ви ставитесь до надсилання еротичних фото стороннім особам


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Навіяло темами "про фотозвіти жіночих грудей" та "фотозвіт куми", на цьому фоні назрів вапрос до спільноти: який увас досвід в еротичних фотоматеріалах?

- Насамперед чи була така практика зняти себе в "нігліже", хай навіть лише для сібя не для третіх глаз.

- Чи надходили Вам просьби вислати комусь таке фото, ну й відповідно чи були хоч якісь спроби вдалими?

- Чи випрошували Ви в когось подібні фото, і звичайно чи були якісь здобутки?

Чого питаю такі непристойності? Стало цікаво, підозрюю що багатьом відвідувачам цього розділу буде чим поділитись з власного досвіду. Ну удівітє міня :D:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримував холостяком...

ну от цей момент можна би було й пападробнєй, а не в буквальному розумінні "в двох словах"

- отримував від однієї особи чи від кількох

- звідки, чи це були луцькі чи інші регіони

- явок і паролєй звичайно здавати не треба, тема задумана лише з поверхневим ознайомленням з предметом вивчення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Свої не відсилав.

Хоча було бажання (одразу після одруження купити відеокамеру і знімати процес соітія) Відпало бажання з віком.

Отримував від осіб жіночої статі.

Хоча- реал рулить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема задумана лише з поверхневим ознайомленням з предметом вивчення

IncvizitoR, Ви дисертацію надумали писати? Чи комікси малювати? Авторств,о Вам буде належати, чи всьому форуму?

Це я питаю, щоб дарма не старатись... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, Ви дисертацію надумали писати? Чи комікси малювати? Авторств,о Вам буде належати, чи всьому форуму?

Ну от яку дисертацію можна написати по тим скудним відповідям: мені висилали/сам не висилав, та навіть заліка по цьому не здаси, я вже не кажу про комікси.

А на авторство я ні в якому разі не претендую, звичайно ж саме для форуму всі мої потуги, щоб спільнота склала своє враження що вислати комусь своє фото загальноприйнята практика, і нічого в цьому поганого немає.

правда,мушу зізнатись що паралельно переслідую ще одну егоїстичну мету: переконати користувача Luychi що я є відповідальною особою щоби представляти її інтереси в темі про жіночі розміри :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...