Перейти до змісту

Як закрити порти?


Рекомендовані повідомлення

Перевірив на сайті безпеку ПК ..сайт http://2ip.ru/port-scaner/ ..видало попередження

c576cade7ff8.jpg

можливо десь треба в настройках модема поставити галочку і цим саме закрити доступ

модем d-link 2500u...

хто знає як це зробити відпишіться! з мене +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так на цьому ж сайті є інструкція, як закрити порти:

Провести проверку вашего Firewall

Скачать программу Firewall

Прочесть статью "Что такое компьютерные порты"

Прочесть инструкцию "Как закрыть порты"

Есть вопросы? Обсудить на форуме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в самих настройках модема можна закрити порти? чи тільки файрволом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через який порт ти в інет ходити будеш, закривало???

:_40: а хз...коли був інший провайдер і інший модем сайт відкритих портів не видавав..а тут на тобі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постав Outpost 4.0 ы сам керуй портами в режимі навчання (обучения) проги хочеш заллю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через який порт ти в інет ходити будеш, закривало???

Сайт сканує ІР адресу, з якої прийшов користувач.

Тобто перевіряються все таки вхідні порти.

в самих настройках модема можна закрити порти? чи тільки файрволом?

В модемі також є фаєрвол, але за правильного налаштування модему потреба у вбудованому фаєрволі відпадає.

постав Outpost 4.0 ы сам керуй портами в режимі навчання (обучения) проги хочеш заллю

Варіант простіше нікуди..

Мені здається набагато краще буде, якщо взагалі виключити можливість потрапляння вхідних запитів на комп ще на модемі.

хто знає як це зробити відпишіться! з мене +1

Якщо порти світяться в інет значить є 2 варіанти:

- модем в режимі роутера слухає порти, а поскільки у тебе логін і пас на нього admin (чогось я так думаю ;) ) то зайти і позбивать налаштування, або ж тимчасово вивести модем з ладу перепрошивши його, може кожен хто введе твою ІР в браузер, або telnet клієнт

- або ж у тебе модем в бріджі і кожен раз для входу в Інтернет ти запускаєш підключення, тоді це ще гірше, бо порти слухаються на твому компі, і якщо 80тий (www :0012: ) ще куди не йшло, то що слухає telnet порт це питання.

Схиляюсь до першого варіанту, бо netbios портів нема в списку :)

Вирішення:

Налаштувати модем роутером і на вкладці Access control > підменю Services познімати усі галочки, окрім HTTP на LAN інтерфейсі (ще одна буде стояти біля ICMP на LAN і змінити її значення неможливо).

Напиши в приват, або дай своє асько - допоможу і буде:

0f602008ed5c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, нові модеми по дефолту дозволяють доступ до налаштувань через веб-інтерфейс чи телнет, тільки через LAN порт, для WAN потру таку можливість потрібно включати додатково. Коротше, по дефолту на жоден новий модем з нету зайти не вийде. Єдині модеми, які можна було конфігурити з нету - старі зикселя (це ті, які я сам пробував конфігурити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі з дефолтово розшареного веба на wan ніякої користі.

Модем все одно треба налаштувати через lan, вписавши параметри adsl і авторизаційні дані, поки це не буде зроблено інета не буде, а значить зайти на нього з wan теж не вийде.

Якщо ж налаштування вже проведені і інет є, то відпадає потреба у віддаленій конфігурації як такій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую Tum@n! все так зробив як ти сказав.. познімав галочки і ше + включив файрвол бо був виключений..тепер всі порти закриті :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...