Перейти до змісту

BenQ-Siemens EF81


Рекомендовані повідомлення

Власне є сабж BenQ-Siemens EF81 час від часу він не ловить мережі(може ловити мережу 10хв а потім знову не бачити її) пробував на різних сімках. майстер по ремонту моб. тел. каже що із антенною все норм. допоможіть розібратись із даною проблемою може хтось стикався із таким!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

перешити ...... бажано на 58 прошивку ...... як перешивати і що для цього потрібно є на оллсімені та сіменсклабі ......в мене еф81 на цій прошивці уже півтори роки працює (куплявся б/у) глюків небачу ..... тільки батарею треба поміняти або уже вбив))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просте оновлення ПЗ в цьому випадку навряд чи допоможе. Треба прошити з підміною brt. Тільки не забудь надійно забекапити рідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Просте оновлення ПЗ в цьому випадку навряд чи допоможе. Треба прошити з підміною brt. Тільки не забудь надійно забекапити рідний.

Заміна brt та items може допомогти, хоча не факт!

Якщо ще є потреба можу спробувати вирішити проблему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене аналогічна проблема. прошивка 58 простояла півроку, все було супер. потім періодично стала пропадати мережа. а тепер взагалі мережу бачить, вхідні приймає-а на вихідні завжди пише "виклик не пройшов". абсолютно завжди. вхідні приймає нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в мене є досить хороше вирішення цієї проблеми просто викиньте телефон у смітник і не буде ніяких глюків !!!

з такими рішеннями тобі нема чого робити, а тут люди стараються допомогти одне одному, а якщо у твоїй "геніальній" голові немає що запропонувати то просто вийди із теми і непотрібно писати всякі гадості :angry2:

по темі 58 прошивка нічого недала, мережу ловить час від часу. будуть ще якісь пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти просто оновив програмне забезпечення чи прошивав з підміною brt?

Також варто пам'ятати, що не всі несправності усуваються прошивкою. Можливо телефон має апаратні неполадки :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто прошив. а що таке brt? в першому пості я описав що телефон давався майстру по ремонту моб. тел він сказав що з антенною все добре, хіба що якась інша апаратна причина яка повязана із мережею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergmaestro почитай тут або Faq по прошивці там і зрозумієш шо то таке brt. А майстри різні бувають якщо то попроси в Олександра щоб допоміг, він в цьому добре розуміється ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене були такі проблеми з 4 Нокіями і 2 Сіменсами вирішувалося перепайкою стіклях, треба під мікроскопом дивитися чи не має на платі мікротріщин і ще чогось - так мені майстер говорив. Займався моїми телефонами майстер по ремонту моб.телефонів з форума Alexbasf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене були такі проблеми з 4 Нокіями і 2 Сіменсами вирішувалося перепайкою стіклях, треба під мікроскопом дивитися чи не має на платі мікротріщин і ще чогось - так мені майстер говорив. Займався моїми телефонами майстер по ремонту моб.телефонів з форума Alexbasf

Я звичайно вибачаюсь, але щось не пам"ятаю я в радiотрактi Nokia "стіклях" Тим бiльше в Siemens-ax...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда! Напомнило анекдот .....

Солнечная Грузия. По середине пустыни стоит дерево, на нем сидит Гоги, к нему подходит Вано:

- Эй Гоги, ты зачэм туда залэз?

- Да нэ знаю, Вано, залэз, а слезть не могу.

- Слушай Гоги, я тебе помогу, лови веревку.

Гоги ловит веревку, Вано как дернет - Гоги падает на землю:

- Вай, Вай, что же так больно-то?

- Слушай Гоги, я не знаю почэму тебе так больно, меня так год назад из колодца вытаскивали. Мине нэбило болно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...