Перейти до змісту

music electro


fenom

Рекомендовані повідомлення

увага!!!поповнення на фтп!!!

ftp.lm.lutsk.ua/Music/fenom.neo.mix/dj udachnik_rabota 59.mp3

хороша підбірка треків, гарна якість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь

Да музика непогана.

З.Ы. Хто був в суботу в МЕТРО або ЧЕРРІ. Було весело. Але два дні добре небуває :smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot::ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яку саме????????????????????? не все музика шо блистить..... :smile-zachot:

заливати????????????

якшо тра то закину....... весь албум (100 м)

post-569-1160986139.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The_Fusion_-_Mixed_and_compiled_by_DJ_Andrey_Balkonsky (Promo, September 2006)-House

Хороша якість 192Kbit Stereo.

А Бойка заливай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The_Fusion_-_Mixed_and_compiled_by_DJ_Andrey_Balkonsky (Promo, September 2006)-House

Хороша якість 192Kbit Stereo.

То шо закидати???

P. S. На рахунок репи я б з радістю, тільки щось не можу її тобі добавити :smile-zachot: За бойка СЕНКС!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The_Fusion_-_Mixed_and_compiled_by_DJ_Andrey_Balkonsky (Promo, September 2006)-House

Хороша якість 192Kbit Stereo.

То шо закидати???

P. S. На рахунок репи я б з радістю, тільки щось не можу її тобі добавити :D За бойка СЕНКС!!! :D

заливай..... а там розберемся..... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 to fenom

По моему ему хоть +1, хоть +101. Все равно не видно результата :)

мене просто ігнорують.... адміни форуму бояться шо в мене репа відразу стане 200 :friday::friday::D:D

сенкс.... 2b continued обовязательно

http://b.foto.radikal.ru/0610/bda039565afd.jpg

bda039565afd.jpg

http://b.foto.radikal.ru/0610/bd0813b1058e.jpg

bd0813b1058e.jpg

в пятницю наші улюблені Мікс та Нео порвали в пух і прах клуб "Магнат", що у місті Рівному!

в пятницю наші улюблені Мікс та Нео порвали в пух і прах клуб "Магнат", що у місті Рівному!

в пятницю наші улюблені Мікс та Нео порвали в пух і прах клуб "Магнат", що у місті Рівному!

в пятницю наші улюблені Мікс та Нео порвали в пух і прах клуб "Магнат", що у місті Рівному!

mp3.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThanX 2 DJ Neo за хорошо отпразднованое День Рождения. (Воскресенье-Понедельник/Метро)

PS а Hallowen Party 29 или 31?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThanX 2 DJ Neo за хорошо отпразднованое День Рождения. (Воскресенье-Понедельник/Метро)

PS а Hallowen Party 29 или 31?

звісно, приємні слова!!!

але думаю адресовані не мені!!! :)

можливо позитив моїх сетів і долітав з ХХІ в МЕТРО, все може бути...... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 Октября 2006 / Рекорд-лейблы объявляют войну файлообменщикам

За последние годы обмен музыкой в интернете достиг такого размаха, что звукозаписывающие компании решили объединиться в борьбе против пиратства.

Так против любителей обмена файлами из 17 стран мира было подано в общей сложности 8 тысяч исков. Первыми выступили рекорд-компании Польши, Мексики и Бразилии.

Как сообщает Международная ассоциация звукозаписи IFPI), за 2005 год в Бразилии было нелегально скачано из сети свыше 1 миллиарда треков, а по всему миру эта цифра составила 20 миллиардов. На данное время лишь 11 % музыки скачивается на законных основаниях.

IFPI представляет интересы звукозаписывающих компаний. На счету этой организации – около 18000 поданных исков в США и 13000 исков в других странах. Причем, большая их часть направлена не на сами файлообменные сервисы, а на их пользователей.

ПОСОДЮТ ВАС!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...