Перейти до змісту

Старт нового інтернет-видання на Волині «блокує» недбалість реєстратора доменної зони


freez

Рекомендовані повідомлення

Старт нового волинського інтернет-проекту опинився під загрозою. Причина банальна – недбалість працівників інтернет-провайдера та головного реєстратора доменної зони «volyn.ua» компанії «Візор». Про це ЗІКу розповіла сьогодні, 4 листопада, керівник проекту Ольга Булковська.

За словами Ольги Булковської, заявка на реєстрацію доменного імені у доменній зоні «volyn.ua» була зроблена через imena.ua ще місяць тому – 5 жовтня. Її одразу ж проплатили. Однак працівники фірми «Візор», яка є головним реєстратором цієї доменної зони, упродовж місяця не спромоглися зареєструвати заявку. Проте своєї провини у ситуації, що склалася, вони не вбачають.

Як наслідок – новий інтернет-проект не може розпочати роботу. «У нас зриваються всі заплановані терміни, а на «Візорі» робити свою ж роботу не поспішають», – зазначила Ольга Булковська.

Джерела:

http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/04/203148

http://pravda.lutsk.ua/news/16569/

http://www.kowel.at.ua/news/novomu_volinsk.../2009-11-04-196

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До яких пір компания вІзор ще буде гальмувати розвиток Інтернету на Волині...., масдайна компанія!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то влада (міська а мо й вище) тормозить альтернативні інформаційні проекти: ВОНА боїться втратити управління інформаційним середовищ та громадською думкою на Волині. (бо покищо ВП і ВН є залежними проектами (кінці обох у міськвиконкомі і міській раді)).

Дайош чесний інтернет на Волині!

На шибеницю Візор і його директорат!

Підтримаймо сподвижницю Олю Булковську!

Присвоїмо їй статус уч. бойових дій за розвиток інтренетпростору на Волині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого це було писати? Там є якась додаткова інформація по темі?

За візором таке давно замічено, деколи вони можуть домен і собі забрати, тіпа вже він був зайнятий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візор? Тавишо!!! після енної кількості днів очікування зміни налаштувань домена (NS, робиться внесеням 2х стрічок і натиском кнопки OK) мені ввічливо написали, мол адмін хворий!

Порадували ще такі нюанси з безпекою в них:

http://oss-studio.com.ua/index.php?go=/new...p;id=1029233428

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, поскільки я захищав інтереси власників домену і брав участь в доказуванні їх правоти, як результат - мені задзвонили з Візора, обрадували що мене чекають проблеми...

Такого варіяцтва я не бачив давно - мало того що опозорилися, ще й мститися вздумали...

Та ж тут в Луцьку повно бажаючих Візору сказати все що про них думають.

Я особисто стільки разів жалів, що являюсь їхнім клієнтом.

Само основне - що там є працівники, які дійсно стараються щось вирішити. Вони роблять все можливе, я це бачив кілька разів, спостерігаючи на офісі. Але їхні зусилля спотикаються об байдужість та хамство керівництва, а керують там батько з сином - Чухрій Степан Степанович та його син Тарас.

На Візорі постійна зміна кадрів, та й ті що є - вряд чи задоволені такою роботою, адже вислуховувати потоки негативних відгуків - чи дуже приємна робота.

Важаю, що цій фірмі пора схаменутися. Люди все пам'ятають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли «Візор» затягував із реєстрацією домену trial.lutsk.ua я їм сказав що можу написати пост на форумі чи блозі про їхній «сервіс», так вони мені сказали що в такому випадку відмовляться від реєстрації домену взагалі. Далі було ще кілька заявок на інші домени, але не надійшло взагалі ніякої відповіді. Я зареєстрував швидко і без проблем домени в зоні *.org.ua

От і що це за сервіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не Реєстратор, ми Адміністратор. Заявку на домен для цього проекту надіслали імена, які ж і взяли кошти з Булковської і компанії. Натомість навіть не спромоглися перевірити, що домен не працює. Заявка про відсутність записів у корневих мені надійшла зранку о 10 годині. Булковська із розробником вже о 9 ранку були тут.

Відразу ж від імен прийшла заявка на зміну енесів, до того ж подана неправильно. Я сказала, що протягом дня буде все зроблено (бо Адміністратори всю ніч встановлювали обладнання і мали право на кілька годинний відпочинок.) Після цієї новини "гості" почали тупати ногами і вимагати зробити то "нємєдлєнно", бо інакше нам не жить і не буть і слава нам буде, шо хана, і не важливо, що всі заявки обробляються згідно черги. Вони сказали, що будуть сидіти, поки це не буде зроблено.

Станом на 4 годину все було зроблено з нашої сторони. Натомість погрози пішли і поїхали вже по всіх інет-виданнях. В одному навіть написали, що ми не реєструємо домен інтернет-виданню, бо приберегли його для когось іншого з ціллю перепродажу...І нікого не цікавило, скільки ж доменів насквотила на себе Булковська....

І ще, від себе..якщо люди готуються запустити супер-проект, вони мають завчасно перевірити, чи готово все чи працює домен, чи все налаштовано, а не за 5 хвилин до старту. До того ж у хамстві їм не відмовиш.....

порадувала відповідь від представника "Візора" :D

самі місяць опрацьовували заявку, а тепер оправдовуються... тільки перед ким то? самі перед собою чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться захищати Візор, але

Візор є Адміністратором, а список офіційних Реєстраторів тут

http://www.nic.lutsk.ua/rejest.html

З 1 грудня всі домени у lutsk.ua делегуються лише через Реєстраторів і лише платно.

Не бачу сенсу наїжджати на контору, яка не реєструє і не мала реєструвати ваш домен.

Як видно з наведеного вище посилання - імена.юа є реєстартором домену, чого вони спригують на Візор - хз :)

Якшо самі провтикали і не проконтролювали, то хто їм винен?

Особисто я реєстрував кілька домене через http://www.ns.volyn.net/

Все пройшло швидко і без ніяких проблем.

З.І. То шо Візоровські адміни "забувають" вносити NS записи, то факт, а ше часом, толі з будуна толі ше після чогось можуть і існуючі записи попутати (колись було замість lutsk.ua - lusk.ua)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ns.volyn.net/ плюсадін! швидко якісно БезАтмазак

Нюанси з безпекою в товаришів Візорів, так зрозумів, вже виправлені =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

фейріман, ти паразіт, який видаляв всі мої дискредитуючі візор повідомлення з візорівського форуму. не піднімай хвилю, я тебе прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фейріман, ти паразіт, який видаляв всі мої дискредитуючі візор повідомлення з візорівського форуму. не піднімай хвилю, я тебе прошу.

та давайте його просто лінчуємо :lol::lol::lol::lol: .. НА коЛ його )))

З.І. А відносно Візора то я памятаю його політику на радіо-інтернет ринку....монополіст хр..овий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фейріман, ти паразіт, який видаляв всі мої дискредитуючі візор повідомлення з візорівського форуму. не піднімай хвилю, я тебе прошу.

було діло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мир, браття! всі ми неідеальні =)

2ferryman

якщо почнем з пальців та нюансів, то все заінчиться палаючими офісами =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...