Перейти до змісту

"З днем усіх святих"


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Поздоровляю бордівців з днем усіх святих. Нехай уся нечисть та поганий настрій згинуть сьогодні в ночі) Коротше- з хеллоуїном всіх бордівців.

Цікавинка.

Хеллові́н, Гелловін (англ. Halloween або Самгейн/Самайн — Samhain) — старовинне кельтське свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «навечір'я Дня всіх святих».

Назва Halloween пішла від слова Hallowe'en — скорочення виразу All Hallow's Eve — надвечірня (переддень, канун) Дня всіх святих, яке в свою чергу розшифровується як All Hallowed Souls Eve — дослівно: Надвечірня Всіх Святих Душ. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза, якими, одягнені в біле, діти лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками (звичайно солодощами).

Хелловін — це свято магічної сили: моторошне, та водночас веселе та яскраве.

Поштова картка 1904 року на честь Хелловіну

По всьому світу любителі духів, привидів та усіляких жахіть з усіх сил готуються до бучного карнавалу нечисті.

У Європі особливо популярні вечірки Хелловіна у стародавніх замках, де вештаються страхітливі привиди. Німці влаштовують жахо-карнавал у замку Франкенштейна, що неподалік Дармштадта.

post-6301-1256986759.gif

post-6301-1256986769.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздоровляю бордівців з днем усіх св'ятих.
Назва Halloween пішла від слова Hallowe'en — скорочення виразу All Hallow's Eve — надвечірня (переддень, канун) Дня всіх святих

День усіх святих завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздоровляю бордівців з днем усіх св'ятих.
Назва Halloween пішла від слова Hallowe'en — скорочення виразу All Hallow's Eve — надвечірня (переддень, канун) Дня всіх святих

День усіх святих завтра.

У ніч на перше листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... не сприймаю я це як свято. Його імпортували і поставили це все на ринкові рейки (як до речі і деякі інші свята). В нашого народу є багато своїх гарних свят і традицій, наприклад щедрий вечір, який нічим не поступається закордонному.

На мою думку, зараз в нас це не стільки свято, скільки данина моді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий рік теж імпортували .

А на тернопільщіні, наприклад, різдво і зараз найбільше свято серед простих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут не зовсім вірно. Бо на Русі Новий рік відзначали здавна, от тільки дата його настання періодично мінялась, та й самі традиції зустрічі теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б ще день конституції сша святкували. убожество.

Це ще спірние питання хто невіглас та убожество.

Близько 8 століття християнство стало пануючою релігією там, де раніше здійснювали ритуали друїди. Християнська церква зробила 1 листопада "День всіх святих". Це свято тих святих, у яких немає свого особливого дня. Цього дня належало прославляти святих і мучеників. У народі "День всіх святих" - All Saints' Day - називали Allhallowmas (the mass of all Hallows), а ніч перед цим днем отримала назву All Hallows Eve - "Переддень Дня всіх святих". Ось звідси і пішла назва свята - Halloween.

З тих пір в святкуванні Хеллоуїна язичницька містика уживається з християнською. У 1000 році церква оголосила 2 листопада "День всіх душ". Цього дня належало поминати не святих, а простих мертвих. Поминання влаштовували по подібності фестивалю Самхейна - з великими вогнищами, ходами і переодяганнями в костюми ангелів і дияволів.

19 столітті іммігранти з Ірландії "завезли" Хеллоуїн до Америки, де згодом і склалося те, що ми сьогодні називаємо Хеллоуїном. Хоча ірландці зберегли елементи вірувань кельтів і друїдів, але в США звичаї різних європейських народів змішалися з індіанськими віруваннями, і з'явилася власне американська версія свята. Під час перших Хеллоуїнов влаштовувалися уявлення, ворожіння і танці, відзначали збір урожаю, розповідали страшні історії про мертвяків і привидів.

Перед тим як п*ти (хай мене вибачить модер) хоча б щось да почитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990 копіпастити вмієш. молодець. але навіть виходячи з твого останього поста, до чого тут українці???

менше американських серіалів дивись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990 копіпастити вмієш. молодець. але навіть виходячи з твого останього поста, до чого тут українці???

менше американських серіалів дивись...

Веду до того, що в нас воно під іншою назвою відоме))) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Kaktus1990: "Чужого научайтесь, та й свого не цурайтесь". Щодо першого, то тут претензій немає. Ще зверни увагу на завершення фрази великого поета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веду до того, що в нас воно під іншою назвою відоме))) ;)

ну так і святкуй під іншою назвою та з іншими обрядами.

навіщо телевізор мавпувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веду до того, що в нас воно під іншою назвою відоме))) ;)

ну так і святкуй під іншою назвою та з іншими обрядами.

навіщо телевізор мавпувати?

Та я і не чураюсь свого :). Але чому ви усі поголовно святкуєте день Валентина??? ;):P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спершу б навчилися правильно писати слово "свято", свякувальники хренови... Мало в якій цивілізованій країні є стільки своїх свят, як в Україні. Але нам своїх свят мало - дай ще Хелловін. Краще б Івана Купала по всіх традиція відзначали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чому ви усі поголовно св'яткуєте день Валентина??? ;):P

а звідки ти взяв, що всі і поголовно його святкують?

це такий же маразм як і херувін сьогодняшній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... не сприймаю я це як свято. Його імпортували і поставили це все на ринкові рейки (як до речі і деякі інші свята). В нашого народу є багато своїх гарних свят і традицій, наприклад щедрий вечір, який нічим не поступається закордонному.

На мою думку, зараз в нас це не стільки свято, скільки данина моді.

так і знав що щас будуть говорти що це не свято, і його сперли з америкосів)

Якщо воно приносить людям радість, то хай свядкують наздоров'я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо воно приносить людям радість, то хай свядкують наздоров'я

Якщо на те пішло, то трава та ЛСД теж приносять людям радість. То може теж дозволити, нехай "вбиваються" наздоров'я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на те пішло, то трава та ЛСД теж приносять людям радість. То може теж дозволити, нехай "вбиваються" наздоров'я?

а чому і б ні)) якщо ім це приносить радість, нехай бавляться дітки))

P.S. А якщо серйозно, то не зрівнюй "небо з землею!!" причому тут трава?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на те пішло, то трава та ЛСД теж приносять людям радість. То може теж дозволити, нехай "вбиваються" наздоров'я?

а чому і б ні)) якщо ім це приносить радість, нехай бавляться дітки))

P.S. А якщо серйозно, то не зрівнюй "небо з землею!!" причому тут трава?

А притом!

Ти поглянь навколо: молодь дибілішає на очах. Бухають, курять з раннього дитинства. Виростають напів (а то й повністю) ідіотами. Робити ніфіга не вміють - тому що вчаться аби-як. Скрізь - одні непрофесіонали, нація недорозвинутих придурків. Дзвоню в "Обнову", питаю: "У вас Індезіт ТТ 85 є?" Голос якогось сонного мудака: "Нема..." Я: "А бувають?" Він: "Не помню..." Я: "А під замовлення можете привезти?" Він, з паузою: "Можемо..." То що це за плять фахівець такий? В Київ подзвониш - то тобі запропонують купу альтернативних варіантів, попросять почекати, поки товар з'явиться, поінформують про його появу... а тут - якісь одні дибіли.

До чого це я?

А до того, що народ замість працювати, і вдосконалювати себе (хоча б на своїй вузькій професійній ниві) тільки й бажає, що пити пиво, відпочивати, бухати, "аттягівацца", святкувати... будь-що - день народження, хелловін, паска, різдво, ше якусь куйню... А працювати ніхто не хоче. Турки, які кладуть дорогу між Житомиром і Рівним, кажуть: "У вас надто багато свят. І ви сьогодні святкуєте - а завтра не виходите на роботу..."

То от притому ці всі штучні свята. Ними створюється видимість радісного буття, в той час як навколо - повна жопа. Я неодноразово бував за кордоном. Але там немає стільки свят, як у нас. Проте тем кожен день в радість, люди миліші, добріші, привітніші... скрізь менше гівна й бардаку. А в нас це все можна загорнути в яскраву обгортку типу "Всеукраїнський тур з УкраїноЮ в сраці!" - і вперед.

Особисто для мене свята - це обтяження. Особливо релігійні, коли кожне повернуте на релігії мені шикає: "Та ти шо? То ж свято яке! не мона!!!"

Нерелігійні свята, та ще й чужинські, як-от Хеловін - це для мене взагалі дико...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А притом!

Ти поглянь навколо: молодь дибілішає на очах. Бухають, курять з раннього дитинства. Виростають напів (а то й повністю) ідіотами. Робити ніфіга не вміють - тому що вчаться аби-як. Скрізь - одні непрофесіонали, нація недорозвинутих придурків. Дзвоню в "Обнову", питаю: "У вас Індезіт ТТ 85 є?" Голос якогось сонного мудака: "Нема..." Я: "А бувають?" Він: "Не помню..." Я: "А під замовлення можете привезти?" Він, з паузою: "Можемо..." То що це за плять фахівець такий? В Київ подзвониш - то тобі запропонують купу альтернативних варіантів, попросять почекати, поки товар з'явиться, поінформують про його появу... а тут - якісь одні дибіли.

До чого це я?

А до того, що народ замість працювати, і вдосконалювати себе (хоча б на своїй вузькій професійній ниві) тільки й бажає, що пити пиво, відпочивати, бухати, "аттягівацца", святкувати... будь-що - день народження, хелловін, паска, різдво, ше якусь куйню... А працювати ніхто не хоче. Турки, які кладуть дорогу між Житомиром і Рівним, кажуть: "У вас надто багато свят. І ви сьогодні святкуєте - а завтра не виходите на роботу..."

То от притому ці всі штучні свята. Ними створюється видимість радісного буття, в той час як навколо - повна жопа. Я неодноразово бував за кордоном. Але там немає стільки свят, як у нас. Проте тем кожен день в радість, люди миліші, добріші, привітніші... скрізь менше гівна й бардаку. А в нас це все можна загорнути в яскраву обгортку типу "Всеукраїнський тур з УкраїноЮ в сраці!" - і вперед.

Особисто для мене свята - це обтяження. Особливо релігійні, коли кожне повернуте на релігії мені шикає: "Та ти шо? То ж свято яке! не мона!!!"

Нерелігійні свята, та ще й чужинські, як-от Хеловін - це для мене взагалі дико...

ну звісно велика доля правди тут є, але це перш за все причина в самих людях, і в їхньому відношенню до життя, а не в Хелловіні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...