Перейти до змісту

Все несерйозне що стосується свинного грипу


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Ну що, виходячи з того що лікарі заявили що всі смертні випадки від грибу сталися саме через запізніле звертання до лікарів роблю висновок що не настільки страшний той грип як розвиваючася навколо нього паніка...

Оскільки на даний час навколо епідемії більше паніки ніж реальних обставин то думаю що з панікою найкраще боротись саме гумором. Так як це відбувається в самих Тернопільчан які неволею перебувають в самій гущі подій. За це я ними горжусь.

І щоб не засмічувати основну "епідеміологічну" тему нашого форуму пропоную зливати сюди всі цікаві перли, цитати, висказуватись по темі самим, як казав визнаний професор нашої держави "ПОЧУЄМО КОЖНОГО!"

Для початку я з Тернопільської дискусії виокремив саме "найцінніше" щоб легше було кожному попасти "в тєму" :)

1,2,3,4,5 - начинаєм цитувать:

Як вам відомо, по Україні поширився вірус грипу. У Тернополі наче вже 23 людини померло, якщо не більше. У місті паніка, навіть громадський транспорт у години пік напівпорожній їздить.
Епідемія грипу напряму пов"язана з перемогою Свободи на виборах до обласної ради.
Запах часнику, за народним повір'ям, відлякує вампірів.... А ше клізма помогає....
їсти клізму?.. чьотко
аааааа… пандемія… нам всім капєц.. аааааа
Та не бійся, ніхто тебе не заставлятиме їсти клізму.
мля, вчора наївся часнику - всю ніч серце вилітало...
А тепер всі дружньо, без лишньої штовханини і поспіхів - ПАНІКУЄМО!
Шото типу чув що сьогодні до 15.00 мають перекрити дороги і нікого з Тернополя невипустять!
УУ вот ти який боягуз )), ти не хочеш померти з нами?
Виділено 3 транспортих літака для евакуації населення. Літаки будуть пролітати на малій висоті, щоб кожен міг вистрибнути над своїм селом.
по достовірній інформації: всі ці віруси ліуть через інтернет! фаєрволи їх не стримують! надійний спосіб - перейти на 380 вольт (така напруга їх вбиває) і виключити мережевий кабель
в Тернополі епідемія дебілізму. Будьте обережні.
….дзвонили знайомі з друкарні, зараз якраз додруковують карту україни, там немає тернополя і області - ми всі помремо
з достовірних джерел поширилась інформація, що Терн. обл цієї ночі за допомогою трьох тракторів Т150 відбуксирують в Чорне море і там її затоплять!!!! Будьте готові до поштовхів в ночі, заздалегіть прибийте меблі до підлоги, щоб не впали при транспортуванні, обмотайте склянний посуд газетами, щоб непобився... заклейти скотчем шпарини у вікнах, для того щоб будучи під водою квартири залишались герметичними....
хто бачив ворон ?! сьогодні замітив ворон вопше немає
А всіх негрів із гуртожитку політеху кудась вивезли... За них піклуються
ліпче тобі не знати,де їх повезли
так якшо завтра хтось вийде з хати хворий я лічно сука з клізмою дожену і профілактику зроблю.... а інгаляція вабше несподобається...
НАРОД !!! хтось шось чув якісь літаки чи ще шось??? чимось посипали місто чи нє???
Бачив 8 літаків... Розсипали листя...
пс на роботу не йду. кажуть там вже всі мертві!
то всьо Янукович і його команда, скоро вибори і вони хочуть жиб західний регіон виздихав, інформація перевірена!
Ким?
балаболами...
раджу всім замість гасла " Ми всє умрьом" переключитись на гасло "Кохаймось - поки є здоровля"....
"Майже повне знищення людства почалось із маловідомого міста Тернополя, що на Західній Україні. Як нам відомо, причиною поширення легеневої форми чуми було надмірне скупчення сміття на його вулицях, що й спричинило до початку кінця. 2% людства вижило за рахунок польоту колонією на Марс, де чекали на поверненя понад 300 років" - цитата із підручника по історії для марсіан за 2358й рік.

* копірайтинг за ніками збережений, орфографія та пунктуація також. )))

можу сказати свєршилось, епідемія пішла, я маю на увазі новий інетовський вірусняк накшлалт мопедів та медведів.

тернопільчанам респект і уважуха!!!! тричі ура!

на закуску для тих хто бачив в Луцьку бігборд "В Тернопіль на вихідні" привіт від тернопільчан:

http://forum.te.ua/showpost.php?p=1080601&postcount=323

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пара цитат "на тему..." з форума правди.ком.юа

ВО Свобода вимагае припинити грип, не?

після 9 год . поїзда які йдуть через станцію тернопіль зупинятись небудуть

любопытно, что все это придумали для того, чтоб Олежко (Свобода) не смог выбраться из родного края

А когда мы объявим войну Англии ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи ще перлів підстплю зі львовського форуму, там тоже вболівають за епідемію )))

я только что уже видел по Львову в Масках пару человек ходило

это скинхеды…

Заболел( пришла врачиха, говорит во Львове то же что и в Тернополе, просто этого не афишируют((( походу писта…

а хто слухав - молодець

то всьо таке… а мої знайомі вже на москалів думають, що вони щось нам понасипали. еххх…погано так думати(((
так це ж так і є, це ФСБ вірус запустило, шоб перед виборами кількість голосуючих за Ющенка зменшити
заїбали думати на москалів…давайте хоч раз на когось іншого…
я щетаю шо то всьо жиди.
підтримую ))) і вони ж продають ліки !!!!))) … !
я щетаю шо то рагулі!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестра дзвонить по телефону з роботи.

- Ти де?

-На базарі.

- На вулиці грип, а ти по базарах швендяєш. що там робиш?

- Грип шукаю.

- Ти ще оголошення намалюй "Ловлю грип" і з ним по базару розгулюй.

- Та що його носить. Грип все-одно читати не вміє. І так вчепиться як захоче.

Сестра по телефону.

- Якщо ми вмрем від грипу, то як же ми кінець світу побачим у 2012 році?!!! :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже в аське спам :)

Запрос авторизации

Здраствуйте!Как защититься от свиного гриппа?

избегать контакта с лицами, которые имеют проявления гриппозной инфекции, ограничить пос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІЗДЄЦ НЕ ІГНОРУЙ ЦЕ!

Увага! Україні приходить піздєц.

В Україну занесли невідому хворобу. Симптоматика: дибілізм, заторможенність, паніка, массове одягання шарфів на їбальнік, намордніків на писок, психоз при чуєнні звуків кашлю, віра в Великих Магів-Целителів які літають на вертольотах і розбризкують чарівні, мега-пубер-супер еффективні ліки від Свинячого Грипу АH1N1. Анамнез: хвороба починається при прослуховуванні, перегляді ЗМІ, спілкування з уже зараженими представниками людської раси, починається паніка, массове скуповання усіх ліків в аптеках, похуй від чього, главне купити (особливо массово почали рокуповувати давно вже застоявшіся на складі аптеки препарати типу "пурген"), массове поїдання часнику та цибулі (і заробляння різного типу гастритів) і росповсюдження чуток по типу "іспорчений телефон" (тіпа в мене захворів друг свата брата сестри мого батька по маминій лінії, температура - лопає градуснік, очі вилазять з орбіт, відпадають ноги, вуха скручуються в трубочку, руки вигинаються на другу сторону, тіло приймає колір гнилого банану, хоча насправді тіп кашляє бо курить до*уя).

ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ:

- засовування затичок в вуха;

- заліпити очі пластіліном;

- пити всьо шо горить і має вище 40%;

- піти поїбатись (накрайняк вздрочнути);

- взяти обріз і іти *уярити заражених людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И хотя я навеное немногочисленный счастливый чтец эпопеи металиста, которого за ненормативную лексику могут не погладить. Выражаю ему огромный респект и +1 за содержательный материал. Действительно .... куча ДИБИЛОВ обосравшись побежало тратить бабло на просроченые витамины, маски (марлевые) . Которые БЛЯ.Ь защищают (не понятно от чего) но тем не менее около 2-х часов не более :) ... мой знакомый купил 100 повязок и меняет их каждые 2 - 3 часа. Я РЖУ аж сознанье теряю :) ДАААААААААААААА ребята ДИБИЛИЗМ ПРОЦВЕТАЕТ ..... ВЫ вспомните про этот топик тогда , когда ВНЕЗАПНО грип Н3L26-H2o-H2S04-C2h5oh закончится так же внезапно как и начался :) как курячий, коровье бешенство :) ревматизм, спид, и.т.д. Кстати а что ж у нас с РАКОМ и СПИДОМ :) ах даааааааа умирать от этих страшных болезней, на фоне 14 человек заявленых Тимошенкой ... это пыль морская :D:D:D Рекомендую покупать всем ПУРГЕН и дёшево и кашлянуть побоитесь :) ----- грип пропадёт за пару дней :D МЕТАЛИСТУ +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОМОНу грипп не страшен

Он издавна носит маски

Ковбои лихие ребята

На мордах всегда повязки

Шахидкам еще попроще

Лекарства у них крутые

Ну нам то вообще все пофиг

Мы ведь ребята простые

Накатим стаканчик Немирофф

На клизму оставив чуток

Закусим тугой цибулыной

А в жопку засунем чеснок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меняю 10 марлевых повязок и начатую оксилиновую мазь на BMW 7 серии не старше 2004 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, що ще добірочку з українського простору добавлю:

Срочная новость!!!

В Украине новая эпидемия: на одного чихнувшего двадцать обосравшихся.

до речі цікаво що з студентами чорними зробили? їх у нас сила-силенна(мед, політехніка і народного господарства) В зімбабве ж не поїхали

в парку на гілляках дивилися? ))

В частности, медики Университета Флориды обнаружили, что цинк не только способствует нормальной работе иммунной функции нашего организма, но и повышает активацию Т-клеток, ответственных за уничтожение вирусов и бактерий.

А також, на цинк багате насіння соняшнику

Гопніки вірусоустойчіві)

я вже бачу як у Франківській області на життя Януковича будуть покушатися "...небезпечні люди в масках

Люди будуть кашляти на яйця і кидати-кидати-кидати!

60937611.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня офіційна заява Міністерства охорони здоров’я:

"З погляду на поширюючуся паніку серед населення офіційно заявляємо: памперси в аптеках ще лишилися!"

Не менш важлива інформація із довіреного джерела в Кабінеті Міністрів:

"На закритому засіданні кабміну були ухвалено рішення про виділення 10 мільйонів гривень з стабілізаційного фонду на придбання мобільних, пересувних крематоріїв... "

Рекомендація головного лікаря України:

Усвідомлюючи напружену ситуацію в Україні з медикаментами, підкреслюю про важливість профілактичних заходів, в цьому контексті особливо хочу відмітити надефективну антивірусну дію часнику при анальному застосуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из заграницы пишут:

Вирус свинского гриппа также зацепил крокодилов в прикладном аспекте.

Translated by Google

© "Дослідження буде продовжуватися".(L) Крокодилов в городе осталось на три дня .... :ohmy::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однажды к Юлии Владимировне Тимошенко пришли народные депутаты Уколов, Богдан и Терехин. Юлия Владимировна брезгливо спрятала руки за спину и спросила:

- Чего надо, извращенцы?

Читать дальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. На букву «А» Ви знаєте чотири нові слова: «амізон», «аміксин», «афлубін» і «арбідол».

2. Ви не перемикаєте канал під час щоденного екстреного телезвернення Тимошенко, сподіваючись все ж почути щось нове.

3. Серед кандидатів в Президенти Ви шукаєте людину з медичною освітою. І пофіг, що це Тягнибок.

4. Ви готові записатися хоч в дружинники – аби Вам видали пов'язку.

5. Віктор Янукович пише слово «грип» без помилки.

6. Вже на початку чергової серії «Доктора Хауса» Ви здогадуєтеся про діагноз.

7. Ви розумієте, що країні потрібний не Литвин, а глінтвейн.

8. Ваш стоматолог боїться Вас більше, ніж Ви його.

9. Запах часнику з рота стає ознакою хорошого тону.

10. Ви з підозрінням сприймаєте галицький акцент.

11. Ви лаєте себе за те, що стільки раз заходили в аптеку за презервативами, але не використали цей зручний привід для знайомства з аптекаркою.

12. Чхнувши, ви чуєте від колег злісне «Будь здоровий!». І відповідаєте швидко: «Завжди здоровий!»

13. Ви вже в курсі, як з набитої маршрутки зробити напівпорожню.

14. Старенька-кондукторка в пов'язці здається Вам куди симпатичніше, ніж ця молода дурепа з нафарбованими губами.

15. Вже який день Ви задумливо розглядаєте куплені заздалегідь квитки в перший сектор на матч «Динамо» - «Інтер».

16. Хеллоуїн ви зазвичай не святкуєте, але на цей раз маску наділи.

17. Гоління втратило свій сенс.

18. Вас дивує, як персонажі «Декамерона», що втекли від епідемії в монастир, вмудрялися базікати про секс, а не про цілющі властивості народної медицини.

19. За допомогою одного пчиха Ви можете отримати законну оплачувану відпустку.

20. Кашляючи у таксі, Ви заспокоюєте водія повідомленням, що викурюєте в день по дві пачки.

21. Ви виявили, що Ваша домашня аптечка – сховище даремного непотребу.

22. Ваше життя в черговий раз поділене на "до" і "після".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...