Перейти до змісту

УВАГА! 25.10.2009 відбудеться велика міжклубна зустріч луцьких автоклубів!


pura

Рекомендовані повідомлення

opel95 я свою до 165 розганяв, а далі не хтів, але ще можно було. А на злітці розігнав десь до 145-150, а далі тре було або злітати або гальмувати, вибрав останнє :D. Якась маленька злітка - тре рази у два довшу.

Vect0r а у тому заїзді в мене другу педарачу вибило :( (мабудь пагано ввімкнув) тому вже сильно не газував та наздогнати не зміг вже всю кагорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
opel95 я свою до 165 розганяв, а далі не хтів, але ще можно було. А на злітці розігнав десь до 145-150, а далі тре було або злітати або гальмувати, вибрав останнє :D. Якась маленька злітка - тре рази у два довшу.

Vect0r а у тому заїзді в мене другу педарачу вибило :( (мабудь пагано ввімкнув) тому вже сильно не газував та наздогнати не зміг вже всю кагорту.

а я так шліфував новою зимовою гумою, що аж серце кров"ю обливалося(але акселератор не відпускав :) ) - саме через те побоявся слалом їхати.

Валера, а злітка то для нас закоротка - той Евік зальотний думаю встигав там розігнатись 200+ ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vect0r 100% коротка.... може хіба якщо від саааамого початку стартувати то ще з 10 км/год можно нагнати, бо від старту до гальмування майже в самому кінці було 1300 метрів. А я якраз не перезутий ще був, то троха пошліфував на зиму :D . Доречі коли з Спортеджем газував, то я його спочатку обігнав, але він мене потім, коли в мене було 140-150 км/год обігнав і казав що він розкочегарив до 170.... Таки там 2,0 свою справу роблять...

opel95 то тебе kvit хтів обігнати на темносірій авечці з мотором 1.5, а ти по газам давав. Каже в тебе чомусь чорний дим валив з труби, перевір форсунки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

opel95 то тебе kvit хтів обігнати на темносірій авечці з мотором 1.5, а ти по газам давав. Каже в тебе чомусь чорний дим валив з труби, перевір форсунки....

Валера дякую... то не форсунки )) вроді як чуть підігрітого взяв опелька..

вчора за ніч з хлопцями на роботі підкинули сальніки клапанів нові )) може обійдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сріблястий мерс реально був поза конкуренцією. і видно, що водій не вперше в крупі (чи подібних місцях)

всі інші...так дитсадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сріблястий мерс реально був поза конкуренцією. і видно, що водій не вперше в крупі (чи подібних місцях)

всі інші...так дитсадок.

Поза конкуренцією, бо, імхо, на цей мерс він горбом не заробив, за що купити зайвий комплект гуми думати не буде, а також ціна ремонту підвіски його не цікавить....Я думаю, пояснення зрозуміле??

П.С. Поставивши на мій Жуж дволітровий двигун (а у мерса явно від 3,5) - він мені був би далеко не конкурент)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сріблястий мерс реально був поза конкуренцією. і видно, що водій не вперше в крупі (чи подібних місцях)

всі інші...так дитсадок.

То був мій однокурсник, разом на математиці вчились. Йому просто подобається отак приїзжати і покататись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно! Таки у газеті написали про парад - приємно що приймав у ньому участь!

Власник синього "ЖУЖИКА" коли пивасик пити будемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что за газета? И скан 13 странички, если можно ;)

Волинські губернські відомості

19590fc72a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alan а ти на якій авто виджигав по злітці?

я не виджигав, я пасажиром був...пивко попивав, до автоклубів прицінювався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не виджигав, я пасажиром був...пивко попивав, до автоклубів прицінювався

вот бачиш пасажиром був... пивко попивав а де хто довго працював над цим і на зустріч приїхав (за кермом ) ПРАПОР автоклубу везти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот бачиш пасажиром був... пивко попивав а де хто довго працював над цим і на зустріч приїхав (за кермом ) ПРАПОР автоклубу везти...

тааа...я ж ніби нічого проти й не кажу. люди молодці організували та провели нормальне свято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

пропоную: тему в АП!

тіко число міняємо на 30.10.2011.

Було так:

25 жовтня 2009 року відбудеться велика міжклубна зустріч луцьких автоклубів!

Приймають участь:

- Drive!

- Lanos-сlub

- Chery-сlub

- Opel-сlub

- Aveo-сlub

- Сeed-сlub

- RedZone

- Волинська асоціація перевізників

Програма:

11:00-11:30 - збір на вул.Рівненській на майданчику біля Мерседес-салону (біля МРЕВ)

11:30 - виїзд на Автопарад містом за наступним маршрутом:

вул. Рівненська

пр-кт Волі

вул. Винниченка

пр-кт Перемоги

пр-кт Соборності

пр-кт Молоді

пр-кт Відродження

вул. Рівненська (зупинка перед кільцем)

З Рівненської виїжджаєм колоною на Крупу

13:00 - с.Крупа аеродром - міжклубні змагання зі слалому та інш.

(програма змагань готується клубом Red-Zone)

18:00 - Нагородження переможців. Урочисте міжклубне застілля.

Від нашого клубу на даний момент виявили бажання прийняти участь:

pura

VaLeRa

fedot

opel95

Visenka

Libak

Daman

Запрошуємо ДО УЧАСТІ ВСІХ ОДНОКЛУБНИКІВ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...