Перейти до змісту

сисадмін у Там-Тамі


madkot

Рекомендовані повідомлення

Скажімо я був роботодавцем.. і ніфіга подібного, від свого адміна я не вимагав знань і вмінь по технічному профілі, хоча знав що він це може і знає як себе поводити з технікою, і все ж чітко розділяв роботи... не повинно бути що 1 людина відповідає майже за всю роботу, відразу випливає логічний висновок що людина незамінна, а це правду кажучи неправда і водночас неправильно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
не повинно бути що 1 людина відповідає майже за всю роботу

Так, розподіл праці має бути 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене ти не правий

Як на мене то ми про різні речі говоримо. Я казав про людину яка не вміє розібратися з проблемою, якщо вона виникне, а ти описуєш ситуацію коли проблема не входить в обов"язки працівника.

адмін повинен вміти розгребти проблемну ситуацію... а чи зобов"язаний він її розгрібати це вже інше питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адмін повинен вміти адмінити а інженер - "інженерити" і не обовязково це все поєднувати. хірург не повинен вміти лікувати зуби і знати як це робить теж не зобовязанний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя.. а я вот и мониторы ремонтировал, картриджи заправлял, сетку прокладывал на стремЯнках, и сеточку админил на 50+ компов раньше итд. И получал копейки.. теперь я понимаю, что без этого никак, на чем-то учиться надо. И очень рад, что мне еще деньги платили на тех работах, потому что греб себе кучу знаний с каждым днем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ніхто ж не каже що це зло - проблема у тому що роботодавці коли бачать що ти можеш і те і інше і ще за  дядю з того то кабінету зробити будуть тебе грузити на все що ти вмієш робити і що можеш навчитись і трахати будуть за провали в всьому цьому а з/п платити люблять лише за одне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з монітором ви трохи перегнули! Є таки сис-адміни які встраюються на роботу і не можуть rg-45 обжати не пямятають на память "біло оранжевий-оранжевий ..." або роут прописати .А на тисячу гривень можна і робити в час кризису... Сам сижу без роботи не щитаючи пару фірм на яких працюю за викликом .. хоч раніше і керував іт відділом.

Сис-адмін чи спеціаліст іт сектору повинен на більшості маленьких фірмах може і середніх робити всю слаботочку чи то телефона зробити чи принтера відремонтувати чи віндовс настоїти.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з монітором ви трохи перегнули! Є таки сис-адміни які встраюються на роботу і не можуть rg-45 обжати не пямятають на память "біло оранжевий-оранжевий ..." або роут прописати .А на тисячу гривень можна і робити в час кризису... Сам сижу без роботи не щитаючи пару фірм на яких працюю за викликом .. хоч раніше і керував іт відділом.

Сис-адмін чи спеціаліст іт сектору повинен на більшості маленьких фірмах може і середніх робити всю слаботочку чи то телефона зробити чи принтера відремонтувати чи віндовс настоїти.......

теперь я знаю причину кризиса, по крайней мере - на Украине... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы водителей принимали на работу как программистов

Вакансия: Водитель легкового а/м.

Требования:

1. Профессиональные навыки управления грузовыми и легковыми автомобилями, троллейбусами, трамваями, поездами метрополитена и фунникулера, экскаваторами и бульдозерами, спецмашинами на гусеничном ходу, боевыми машинами пехоты и современными легкими/средними танками. Навыки экстремального вождения обязательны.

2. Знание и опыт ремонта поршневых двигателей, автоматических и ручных трансмиссий, систем зажигания, бортовых компьютеров, антиблокировочных, ауди и навигационных систем обязательны. Опыт проведения окрасочных работ приветствуется.

3. Претенденты должны иметь сертификаты Mersedes, BMW, GENERAL MOTORS, HONDA, SUZUKI, ГАЗ, ВАЗ, ЗАЗ, БелАЗ а так же справки об участии в крупных международных ралли не более чем двухгодичной давности.

4. Кроме того иметь представление о длительных морских походах на атомных подводных лодках, навыки пилотирования новейших истребителей СУ.

5. Данная вакансия предусматривает мелкий ремонт чайников, калькуляторов, спутниковых систем навигации, ядерных реакторов и работы на токарных и фрезерных станках.

6. З/п от 1000грн., определяется по итогам собеседования. Рабочий день ненормированный

7. Соцпакет:

Проезд до места работы (в одну сторону)

Бесплатные бутерброды с хлебом

Психиатрическое лечение после испытательного срока в 3 месяца

Скопипастено отсюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би там не було, але 1000грн в наш час це дуже мало. тим паче від такої потужної структури як Там там. Я 2 роки тому працював «компутерщиком» за 700грн, у мене був фактично вільний робочий графік, я працював кілька годин у день(іноді працював вдень і вночі, якщо треба було відновлювати роботоздатність ПК і обладнання). У той час долар коштував 5грн…

А працювати повний роб. день за 1000грн у 2009 році це з розділу фантастики. Інфляція і таке інше, тому варто і зп відповідно піднімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки поправлю тут мова не про повний а понаднормовий робочий день і з дуже поганим графіком роботи 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфляція і таке інше, тому варто і зп відповідно піднімати.

Варто, але зараз навпаки з/п зменшують, типо криза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криза кризою, але 1000грн за ненормований роб.день це знущання, а не зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...