Перейти до змісту

сисадмін у Там-Тамі


madkot

Рекомендовані повідомлення

сьогодні дізнався про дуже цікаву вакансію сисадмна у Там-Там.  графік роботи - 2 дні через 2  з 8-9 по 23 (працівник відділу кадрів сама не знала на скільки ходять у них працівники) хоча я думаю що все ж таки на 8:00. у магазині десь 60 компів і переферія, подробиць більше не знаю

саме цікаве це з/п - 1000 грн. Ось так у нас цінується персонал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

coolsysadmin.jpg

почему же... есть люди которые и за 800 гр\мес будут работать :0018:

я встречал одного.... сисадминил пол года какую-то-там "крутую" кантору - и от этого ЧСВ шестнадцатиэтажное, вобщем я за FreeBSD спросил, мол "Шаришь?", так он даже за такое и не слыхал... типа "Че за фряха?.. я 2003 Винду поднял и все пашет..."

может знать UNIX как для Луцкого сисадмина и не обезательно, но хочя бы знать что такое существует нужно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний! Але проблема більше в тому, що при прийомі на роботу вимагають то все, а платять копійки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний! Але проблема більше в тому, що при прийомі на роботу вимагають то все, а платять копійки ;)

там-там - вообще отдельный случай.

там никто, кроме начальства, долго не задерживается

проблема кадров решается приемом кандидатов, с испытательным сроком.

вы часто платите в там-таме одному и тому же кассиру? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот и соответственный сервис, как по мне то лучше заплатить 2500+ грн\мес и получить нормального специалиста, чем(вдруг че сляжет) простаивать , интересно

228659.jpg

сколько убытков пойдет если Там-Там повиснет на полчаса - думаю в вечерний час это будет несколько раз по 1000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пффф, очевидно, що в тамтам не потрібен адмін, в тамтам потрібн енікейщик, щоб якщо в якоїсь Маруськи внізапно система попросить авторизованого входу, то прийти і авторизовано увійти лол ну чи тиркнути енікей, коли це буде потрібно ;) Взагалі в таких організаціях вся мережа побудована і адмініструється централізовано, як правило зі столиці, а "адмін" за 1000 грн як правило нічого особливо і не робить (крім ремонту чайників і кіпятильниців =)) коротше зарплата цілком адекватна об'єму роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов сисадміни ви де? Мені справді цікаво який об'єм роботи за таку оплату зробить кваліфікований спеціаліст? Можливо вони справді помилились? І їм потрібен не системний адміністратор, а адміністратор ПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі чудово знають, що сисадмін, таку вакансію з такою оплатою всерйоз навіть не буде сприймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі чудово знають, що сисадмін, таку вакансію з такою оплатою всерйоз навіть не буде сприймати.

Значить адміністратор ПК, або налагоджувач :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там термінали.. все просто до жаху - потрібно лише спостерігати і, як уже було сказано, анікей тицяти. Максимум - передзвонити в офіс, де уже самі все прикрутять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цылком намана робота, якшо тре офіційну ЗП і запис в трудову. Часу вільного купа - займайся своїми проектами і отримуй за них ше пару ЗП. Все просто і логічно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень хорошая работа для студентов итд. На них вот как раз из студентов "выростают" нормальны админы, если желание есть.

З.Ы. где вы еще потренируетесь на такой сетке? Хотя, мест много для "тренировок" Гг.. особенно сейчас, в период кризиса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміністрити 10 компів і три принтера за не менше ніж 2000 грн і мати купу вільного часу набагато приємніше ні це. а ця робота для тих хто не поважає себе чи для тих хто хоче щось навчитись і то не надовго - бо набравши досвіду звідти полетить людина кудись у краще місце дуже швидко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАМ-ТАМ це ж "бідна" контора, он навіть мишей і щурів повиводити не можуть зі складів.

А взагалі-то в оголошенні про ЗП вказується лише офіційна. Так що якщо комусь треба робота, треба іти і питати скільки і за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пля. Пппц які моднячі Одміни пішли. А ви з чого починали? Сразу нікуйова ЗП, куча привілеїв і нікакой работи? Вротмнєногі, какая радость. Де ви такі беретесь? Я в свій час починав з ЗП в 70грн в рідному універі і тобуло щастя. Ібо не гроші були цінними, а досвід. Я виходив з універа з 2-ма роками ПРАКТИЧНОГО досвіду адміністрування ВЕЛИКОЇ мережі. А тут 10 компів, 3 принтера і 2К грн. Ну всунув дупу в тепле місце і шо далі? Всі такі вумні не будуть, десь тре і вчитись. А то, мля, приходить влаштовуватись на роботу "одмін", ніхрена не петрає, но вміє запрвлять картриджі і хоче ЗП як в зам. директора. Тьфу.

Навчіться вже нарешті розуміти різницю між ЗП при прийомі на роботу і ЗП яка можу бути після кількох рочків роботи. Всьо і сразу буває тіко в тупорилих американських фільмах.

З.І. До Мат-Мата не маю ніякого відношення, просто читаю то, шо тут пишуть, як тіко з"являється вакансія "Одмін". Народ, ви себе переоцінюєте :) ХОРОШИЙ спеціаліст легко може працювати і дома, або вот на такій непильній роботі і отримувати раз в 10 більше на віддаленому адмініструванні/настройці/консалингу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо і так як на Луцьк досить пристойна зарплата на непильну роботу енікейщика або налагоджувача ПК.......... сисадмін з відповідною освітою та стажем роботи явно непішов би працювати .......... я зараз закінчую уже 4-тий курс спеціальності комп. системи і мережі, але часу просто нема іти тренуватись на такій мережі, хоча, якби знав, що там менша плинність кадрового складу то може і пішов би )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАМ-ТАМ це ж "бідна" контора, он навіть мишей і щурів повиводити не можуть зі складів.

А взагалі-то в оголошенні про ЗП вказується лише офіційна. Так що якщо комусь треба робота, треба іти і питати скільки і за що.

яке оголошення - інформація з відділу кадрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пля. Пппц які моднячі Одміни пішли. А ви з чого починали? Сразу нікуйова ЗП, куча привілеїв і нікакой работи? Вротмнєногі, какая радость. Де ви такі беретесь? Я в свій час починав з ЗП в 70грн в рідному універі і тобуло щастя. Ібо не гроші були цінними, а досвід. Я виходив з універа з 2-ма роками ПРАКТИЧНОГО досвіду адміністрування ВЕЛИКОЇ мережі. А тут 10 компів, 3 принтера і 2К грн. Ну всунув дупу в тепле місце і шо далі? Всі такі вумні не будуть, десь тре і вчитись. А то, мля, приходить влаштовуватись на роботу "одмін", ніхрена не петрає, но вміє запрвлять картриджі і хоче ЗП як в зам. директора. Тьфу.

Навчіться вже нарешті розуміти різницю між ЗП при прийомі на роботу і ЗП яка можу бути після кількох рочків роботи. Всьо і сразу буває тіко в тупорилих американських фільмах.

З.І. До Мат-Мата не маю ніякого відношення, просто читаю то, шо тут пишуть, як тіко з"являється вакансія "Одмін". Народ, ви себе переоцінюєте :) ХОРОШИЙ спеціаліст легко може працювати і дома, або вот на такій непильній роботі і отримувати раз в 10 більше на віддаленому адмініструванні/настройці/консалингу.

не ти один починав працювати за копійки - питання в тому що об'єми роботи і відповідні навики котрі потрібні при обслуговування такої структури як ТАм-ТАм та граафік роботи - не відповідають рівню з/п. а щодо сидіння кілька років в очікування  манни небесної у вигляді підвищення з/п то ти тут не правий - минулий рік показав як і старих досвідченних працівників тупо звільняють чи зрізають на 50% з/п. так що давай реально дивитись на речі - при такому графіку роботи ти через два місяці будеш вічно сонний і втомленний а з/п задоволення не приноситиме і перспективи лише одні- отримати під сракупри першому авралі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання в тому що об'єми роботи і відповідні навики котрі потрібні при обслуговування такої структури як ТАм-ТАм та граафік роботи - не відповідають рівню з/п

Ага. Сказав би ти це приймальній комісії на комп. тестуванні, коли за день до цього з 8-ї ранку до 11 ночі настроював мережу і 4 комп. класи, а зранку в тебе ше й свіч від грози полетів і тре срочно найти новий, бо тебе порвуть як тузик грелку )

при такому графіку роботи ти через два місяці будеш вічно сонний і втомленний

В свій час працював на Агроконтракті :) В ревізію сиділи і цілодобово, а так графік був з 9 до 23 5 днів робиш, 5 днів дома. І нічо. Не перероблявся, ше встигав робити свої проекти )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix в більшості правий і всеж.... в облом працювати за такі гроші із таким графіком....Олег глибоко сумніваюС шо ти б пішов на таку ЗП ;)

З.І. Сам адміню і програмую за 900 грн в місяць, але... сижу на роботі з 9 до 12:00 максимум до 13:00 (Понеділок-ТяпницО), повна ставка + %. Просто організація не змогла купити більше мого часу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання в тому що об'єми роботи і відповідні навики котрі потрібні при обслуговування такої структури як ТАм-ТАм та граафік роботи - не відповідають рівню з/п

Ага. Сказав би ти це приймальній комісії на комп. тестуванні, коли за день до цього з 8-ї ранку до 11 ночі настроював мережу і 4 комп. класи, а зранку в тебе ше й свіч від грози полетів і тре срочно найти новий, бо тебе порвуть як тузик грелку )

при такому графіку роботи ти через два місяці будеш вічно сонний і втомленний

В свій час працював на Агроконтракті :) В ревізію сиділи і цілодобово, а так графік був з 9 до 23 5 днів робиш, 5 днів дома. І нічо. Не перероблявся, ше встигав робити свої проекти )

незнаю як тобі, а мені в універі найбільш подобалось працювати.... (в порівнянні з наступними роботами) і на приймальній комісії теж.... :) хоча зарплата була.... :(

зараз правда теж на офіційній роботі маю 1000 грн. і обєму роботи вистачає..., але що поробиш, немає зараз наша держава грошей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Незнаю як адміни, але флудери ви ще ті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як адміни, але флудери ви ще ті :)

А ви шановні погодилися б там працювати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у вас, а в мене складається відчуття, що група спецально підготовлених флудерів, яка навіть НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ШУКАТИ РОБОТУ сидитьт а чекає, коли в темі з"явться нове оглошення про вакансію, щоб все на самому початку обісрати як кури драбинку....

+1 До слів Мікса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2000 році підробляв на конторі раз в тиждень, 1-3 год, 150 грн, неофіціал.

Тому 1000 для "такої" роботи нормусь, якщо не враховувати кількість годин - рахуємо

8-9 до 23 = min14-max15 в день

2 дні = min28-max30 годин

в тиждень 2 пари по 2 дні = min56-max60 годин - по законодавству 40 годин - все інше понаднормово мусить бути.

Тепер далі - 1000 грн - віднімаємо податкі на дохід, пенсійний і соцстрах 17-18% і маємо 820-830 грн.

А як же премія по оплату праці в святкові і вихідні дні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...