Перейти до змісту

Потрібна допомога


Axel

Рекомендовані повідомлення

Проблема така :

ПІсля випадкового перемІщення папки з закаченими торрентами в одну з папок (з замисловатою назвою d305a5eecc946b4cfa06aa46) на диску D виявилось що її назад так просто не повернеш, казалось допомІг UNLOCKER , але при спробі вІдкрити папку з торрентами пише - нет доступа к ... отказано в доступе(при наведеннІ курсора папка пуста) . склад її на фото :

post-4805-1255364037.jpg

Трохи порившись в НЕТі знайшов що вродІ ця папка зв*язана з восстановлениям системи , при спробІ посторити маневр з другою папкою :

post-4805-1255363142.jpg

Питання одне - як вІдновити склад папки з закаченими торрентами .

пошук по файлах на дисках тих файлІв не знайшов .

В видалених (з можливІстю восстановления) теж нема.

Як їх вернути назад та чи допоможе вІдключення восстановления системи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо допоможе налаштування прав доступу до папки. Для цього у властивостях папки необхідно перейти до закладки "Безпека". Там натиснути кнопку "Додатково". На закладці власник встановити себе власником папки та всіх підпапок. Потім після цього можна буде змінювати параметри доступу до папки кожного користувача. Добавте себе до списку користувачів та встановіть повний доступ для себе для всіх папок та підпапок. Теоретично це дасть вам повний доступ до папки та дозволить змінювати її вміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ето папка с дровами на амдешный проц ... че там делать твоим торентам неразумею .. если поиск не находит наверное им кирдык...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо допоможе налаштування прав доступу до папки. Для цього у властивостях папки необхідно перейти до закладки "Безпека". Там натиснути кнопку "Додатково". На закладці власник...

Даже не знаю де у властивостях є тІ пункти ...

Суть в тому що не вІдкриває у тІй папцІ d305a5eecc946b4cfa06aa46 всІ папки , файли за виключенням amd64 та i386. Тому проблема в тому для чого ця папка .

ето папка с дровами на амдешный проц ... че там делать твоим торентам неразумею .. если поиск не находит наверное им кирдык...

Прикол в том , що в мене аж нІяк не амдешный проц , а Intel core 2 Duo.

Торренти чисто случайно перемІстились , бо перемІщував в друге мІсце папку , а вона ....

Ту папку з закаченими торрентами даже пІсля перемщення в друге мІсце невзя вІдкрити , вони дуже треба , ... ну не могли вони так просто зникнути .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй ету софтинку - можно неплохо поглядеть что где спряталось большого размера...

Scanner.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй ету софтинку - можно неплохо поглядеть что где спряталось большого размера...

не розумІю причом ця прога ... вот именно большого размера , а папки d305a5eecc946b4cfa06aa46 даже при самом крупном рассмотрении не видно , про файли я вообще не говорю ...

Загрузись з якого-небудь LiveCD і видаляй, що хочеш.

Ну й що менІ видляти якщо я хочу навпаки знайти /вІдновити закаченІ торренти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну емае - прога видит все файлы - размер кластера на контроле - еквивалентный размеру файла(папки) относительно всех файлов в корневой директории , можно драг"эн"дропом кидать папку на екзешник - покажет только ету папку , - если больших файлов нет - значит их нет там или они в другом месте или ты их каким-то чудом удалил.. - я ж так понимаю речь идет о скачанных файлах а не о собственно торрент-файлах - линках на торент-роздачу .. или я не прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Речь идет о скачанных файлах , их там (в папке) много , но они маленкие (1-10 Мб) , и один средний - 530 Мб . Етой прогой я их не нахожу (хотя маленьких она не показивает).

Но почему в именно етой папке такое происходит ( что даже оттуда неззя переместить) , причем здесь AMD .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж є така папка на машині. І проц Інтел. .

Це походу якась прога робить таку каку.

Щодо переносу, то SunSeth дав відповідь. Тільки не стирати - а скопіювати.

Куди слід. Ну і в настройках Юторрента вказати папку для торрент файлів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильну відповідь дав Zen0n. Розжую:

Заходиш на диск D:

Сервис - Свойства папки - Вид.

Зняти галочки з "Использовать простой общий доступ к файлам". ОК.

Правою кнопкою на папці "d305a5eecc946b4cfa06aa46" - Свойства - Безопасность - Дополнительно - Владелец. Нижче список "Изменить владельца на:" вибираеш "Администраторы", ще нижче ставиш галку "Заменить владельца субконтейнеров и обьектов". Применить. Чекаємо.

Якщо вискакує щось на кшалт "Вы не имеете прав..." і питає, чи змінити права так, щоб мати повний доступ - погоджуємся.

Переключаєшся на закладку "Разрешения", якщо є група "Администраторы" то вказуєш її і проставляєш всі галочки, акщо немає - то добавляєш:

жмеш кнопку "Добавить", "Дополнительно" "Поиск" вибираєш "Адмитнистраторы", ОК, ОК, ставиш галочку "Заменить разрешения для всех дочерних обьектов....", Применить, ОК і робиш с цією папкою що завгодно (вона на компі зайва, програма, яка її створювала, по якійсь причині не видалила після себе).

Від себе добавлю, що папки подібного вигляду створюють багато мікрософтовських інсталяцій, та й не тільки вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИЙШЛО

ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, KOTuK (+)!

Зробив все як ти написав, трохи зрозумІв.

Після всІх тих операцІй ще дІй з 5 треба було виконати , щоб зробити схоже з перемІщеною папкою, а згодом змІнити права користуванням торрентІв , бо вони не вІдкривалися.

Не подумав би що й під ADMINOM можна сховати файли так, що їх не чим не побачиш, багато ще приколІв можна утнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...