Перейти до змісту

Квест


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

Вперше в Луцьку

З суботи на неділю 16-17 вересня 2006р. буде проведено справжній інтелектуальний квест.

Всі чекпоінти будуть загадані.

Для учасників наявність штурмана обовя'зкова.

Збір на кінцевій маршруток №17 о 01:00

map1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на этот раз без чекпоинта в МАТ-МАТе? :D

открию секретв сім-без Мат-Мат-у!

але куча всяких пріклів!

і взагалі Zed-ти коли нарешті на гонках з"явишся?а то скоро забуду як ти виглядаэш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага-Увага!

мною(організатором) вводиться обмежена кількість учасників-це 14

із-за деяких організаійних проблем!

тоїсть хто хоче остаточно участвувати може зареєструватись попередньо у мене в приваті.(у разі попередньої реєстрації явка повинна бути на квест без запізнень)!

от такі от дели!так що реєструємось-хто хоче точно виступати!

всі чекпоінти загадані-так що буде цікаво і весельо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да було класно за винятком одного......"Над підземкою в шишках" ми перетрусили всі єлкі біля замка Люберта........до цього ми не додумались .....А все инше розгадали якщо б знали про те ,що можна використовувати 5 штрафних хвилин то може щось у нас і вийшло.........А фоткі на lm будуть? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фоткі будуть!тільки треба трохи зачекати!

а на якій ви машині були??????

дуже вибачаюсь за організаційні проблеми які я сам собі зробив і за затримку старту!..............але кожен вчиться на своїх помилках-я висновки зробив!на наступний раз все буде краще..........

дякую за участь!надіюсь вам сподобалось1і тусняк такий на точці старту не хілий був.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми були на форд транзіт №3......Перша участь и 6 розгаданих з 7 загадок.......Як на перший раз думаю це не погано......наступний раз приїдемо на чомусь іншому але я так зрозумів що машина тут не головне.....Головне додуматись де це місце швидко а та і на віласіпеді можна доїхати :P

Да а машин була така хороша туса начинаючи від зіпера і до BMW Audi......Але головне це та маса адріналіна що ми получіли........ :P:P:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже вибачаюсь за організаційні проблеми які я сам собі зробив і за затримку старту!..............

Цеж тількі перший раз. Як кажуть "Первый блин вегда кома". Це тількі початок............ :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми були на форд транзіт №3......Перша участь и 6 розгаданих з 7 загадок.......Як на перший раз думаю це не погано......наступний раз приїдемо на чомусь іншому але я так зрозумів що машина тут не головне.....Головне додуматись де це місце швидко а та і на віласіпеді можна доїхати :D

Да а машин була така хороша туса начинаючи від зіпера і до BMW Audi......Але головне це та маса адріналіна що ми получіли........ :):):(

щиро дякую за теплі слова про квест!обідно що багато хто гнати почав на організаторів!мол довго затягували страт!організаторів не було і т.д.!

правильно-ми приїхали роздали бажаючим заявки на часть і далі поїхали розклеювати листівки по Луцьку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все заключаеться в тому що потрібно розгадати загадку......І їхати до неї там тобі дадуть слідуючу і всього ти повинен найти 7 місць і на фініш.........Класна тема ..... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все заключаеться в тому що потрібно розгадати загадку......І їхати до неї там тобі дадуть слідуючу і всього ти повинен найти 7 місць і на фініш.........Класна тема ..... :smile-zachot:

Da toka bez wuwek ny nah.....vse ppc vozle zamka lu'barta wuwek net mu ih strysuli vse do edinoy=))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З допомогою в організації вирішується.

Як фінансово так і фізично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...