Перейти до змісту

Ненормований робочий день


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Які права?

Подруга пішла на роботу викладачкою ( на пів ставки викладач декількох предметів і на пів ставки методистом). І їй сказали шо вона має працювати з 8 до 8, при цьому зарплата залишається незмінною ( пів ставки+пів ставки=ставка). Якшо я не помиляюсь то нормальний робочий день 8 годин, 40 год на тиждень. А далі ідуть понаднормові. І вона боїться що якщо вона щось про це казатиме то її звільнять.

Питання чи мають право її звільнити за це?

Вона має право вимагать нормований робочий день? за це ж не звільняють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має право. але хай співвіднесе витрати часу і нервів на їх відстоювання із отриманими вигодами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надто багато нервів. Інакше можна було б посперечатися.

Хоча, я б за ту ж ЗП 12 годин не батрачив би..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, викладач відноситься до категорії працівників, яким надається скорочений робочий час. Відпрацювання рахується годинами. Скільки годин вона отримала методиста? Стільки годин на тиждень має і відпрацьовувати + години викладання предметів.

А ще порекомендуй їй перечитати трудовий договір, який вона підписувала.

З"ясування режиму робочого дня не є підставою для звільнення ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорее всего трудового соглашения не подписывалось.

а выяснения обстоятельств по времени работы в период кризиса и роста безработицы может привести к неутешительным результатам.

Тоді це сумнівний навчальний заклад. Договір чи контракт має бути підписаний.

Та і серед навчального року так просто викладачами не розкидуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона молода, тільки після університету. Їй дали відразу з 5 предметів викладать і ше плюс методист. Каже ректор сам сказав шо вона зобов язана сидіти до 8, бо вона методист. А ше й і куратор групи, але це не оплачується. Ну кароче жах. Ну а їй стаж потрібен. Бо зараз куди не підеш скізь досвід і стаж вимагають, але ж в таких умовах теж працювать неможливо. То просто треба себе відстоювати, а шоб це зробить треба знати як. То я і хочу чуть вияснить права. Бо ж шкода дивитись як вона приходить з роботи не жива не мерва.

скорее всего трудового соглашения не подписывалось.

а выяснения обстоятельств по времени работы в период кризиса и роста безработицы может привести к неутешительным результатам.

Тоді це сумнівний навчальний заклад. Договір чи контракт має бути підписаний.

Та і серед навчального року так просто викладачами не розкидуються.

а цей заклад доволі поширений і відомий у Луцьку. І в них доволі швидка текучка кадрів. Так як люди не витримують навантаження. Їм проще звільнитись чим шось відстоять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю свои пять копеек)

у меня теща работает в училище

преподом+методисткой+куратором групы)

зарплату ей насчитывают за часы (пары)+ надбавка за куратора(пару грн) и методиста(50-100 грн точно непомну)

но она работает не первый год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хоче там зробити кар'єру, то має працювати :(

Ще, якщо начальник - дибіл, то краще шукати іншу роботу.

З іншої сторони - робота не пильна, особливо коли все буде підготовлено і налоштовано :)

...

І вона боїться що якщо вона щось про це казатиме то її звільнять.

...

Таких не люблять. Має звикнути, що робота викладача з самого початку не нормована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хоче там зробити кар'єру, то має працювати :(

Ще, якщо начальник - дибіл, то краще шукати іншу роботу.

З іншої сторони - робота не пильна, особливо коли все буде підготовлено і налоштовано :)

...

І вона боїться що якщо вона щось про це казатиме то її звільнять.

...

Таких не люблять. Має звикнути, що робота викладача з самого початку не нормована.

Ніфіга собі не пильна: "Юля, сходи на базар! Юля, причепи карніза! Юля, збігай на 4 поверх документи занеси!! ну т.д. і ше плюс проведи пару.

Яка кар єра - стаж вона хоче. Але ж ви б витримали з 8 до 8 6 днівпідряд, окли тобі мозги промивають. я думаю інколи права свої відстояти потрібно. дешевше для здоров я буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ніфіга собі не пильна: "Юля, сходи на базар! Юля, причепи карніза! Юля, збігай на 4 поверх документи занеси!! ну т.д. і ше плюс проведи пару. 

Ще одна Юля - роботяща  :D

То це входить в обов"язки методиста?

Молодих люблять поганяти. Вирішувати їй, чи дозволити сісти собі на шию.

Я в свій час чітко сказала, що входить в мої обов"язки. Звісно адміністрація сердилась, але заповажала. Після того могли лише чемно просити про допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Яка кар єра - стаж вона хоче. Але ж ви б витримали з 8 до 8 6 днівпідряд, окли тобі мозги промивають. я думаю інколи права свої відстояти потрібно. дешевше для здоров я буде

Роботи, де б не пудрили мозги, певне, немає :unsure:

Звичайно, вона може поставити себе, але це вплине на атмосферу, в якій їй працювати. І оцінювати, в кінці-кінців, будуть по професійних якостях.

P.S. Забув, що питання від жінки. Може варто просто поспівчувати їй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Забув, що питання від жінки. Може варто просто поспівчувати їй :)

ага поспівчувати і відправити на кухню шоб дальше готувала, да? (твой день 8 марта) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В у вказаному вузі Ваша подруга - рабиня. Із 8 до 20.00 - таке вперше чую. Якщо "заочники" - то так, є черговий методист до 20.00 на весь інститут наприклад.... Далі багатозначно промовчу.....

Вдогонку.... Як себе поставить СПОЧАТКУ, так і буде далі - вірно підмічено....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В у вказаному вузі Ваша подруга - рабиня. Із 8 до 20.00 - таке вперше чую. Якщо "заочники" - то так, є черговий методист до 20.00 на весь інститут наприклад.... Далі багатозначно промовчу.....

Вдогонку.... Як себе поставить СПОЧАТКУ, так і буде далі - вірно підмічено....

ну там дєвачка така шо не дасть себе в обіду, але кажу вона боїться шо її звільнять, а стаж потрібен дуже. того і питаю чи має вона право розбиратись і казать я з 8 до там 5. а далі або понаднормові або я додому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба уважно читати трудову угоду, закони і т.д. Свої права треба відстоювати. Не важно чи криза, чи не криза. Інакше не можна, влізуть на шию, ноги звісять ще й поганяти будуть.

В нас більше експлуатують слово "криза", ніж вона має реальний вплив. Про це вже на форумі писалося.

Хоче стаж - треба трохи потерпіти, але це не значить, що треба погоджуватися на любі умови. Пів ставки є пів ставки. 20 годин методиста на тиждень + години викладацькі. Більше не мають права вимагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше не мають права вимагати.

о каких правах идет речь? если нет "крыши" - у тебя есть только обязанности.. :)

так что не сбивайте человека с толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба уважно читати трудову угоду, закони і т.д. Свої права треба відстоювати. Не важно чи криза, чи не криза. Інакше не можна, влізуть на шию, ноги звісять ще й поганяти будуть.

В нас більше експлуатують слово "криза", ніж вона має реальний вплив. Про це вже на форумі писалося.

Хоче стаж - треба трохи потерпіти, але це не значить, що треба погоджуватися на любі умови. Пів ставки є пів ставки. 20 годин методиста на тиждень + години викладацькі. Більше не мають права вимагати.

а я мають право сказать не хоч працювать як ми говоримо, то тебе звільнено. по цій причині ж не звільняють, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, в даному випадку ситуація повинна бути така:

Робочий день з 9 до 18, скажімо. Вона веде уроки, а в решту часу (вікна, після пар) працює методистом. Отже, приходить на 9 і йде о 18. Якщо щось не встигає, то можна день-два в тиждень до 19 посидіти.

Якщо вимагають сидіти 12 годин і ще й зарплата так собі, то варто подумати, а чи треба така робота... Потрібно шукати варіанти, шукати те, що подобається, з нормальними умовами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сказав, що не хочу працювати? Хочу, і навіть старанно виконую свої обов'язки. Маю плани занять, підготовлені конспекти, роблю методички, складаю плани, здаю вчасно звіти і т.д. Але роблю це в межах своїх повноважень і відведених на це годин. А те, що впарюють: "Юля, сходи на базар! Юля, причепи карніза! Юля, збігай на 4 поверх документи занеси!!", то за документами сходжу, на базар інколи також можна, якщо мені також там щось треба чи просто є бажання прогулятися, а карнізи хай вішають "специально обученные люди".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково всю роботу робити самому. Якщо вмієш організувати студентів, щоб робота була виконана - не думаю, що хтось буде заперечувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...