Перейти до змісту

Бросок кобры / G.I. Joe: The Rise of Cobra


cadda

Рекомендовані повідомлення

Бросок кобры / G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) DVDRip

IMG118-1254420858.jpg

США (2009)

Режиссер: Стивен Соммерс

В ролях: Чаннинг Татум, Марлон Уайанс, Рэй Парк, Сиенна Миллер, Рейчел Николс, Джозеф Гордон-Левитт, Деннис Куэйд, Джонатан Прайс, Бён Хон Ли, Каролина Куркова

Производство: Paramount Pictures

Базирующееся в Европе высокотехнологичное международное военное подразделение, известное как G.I. Joe, бросает вызов зловещей корпорации, руководимой знаменитым оружейным бароном.

Video: Xvid 704x288 23.98fps 1 067 Kbps

Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448Kbps [

Длительность: 118 мин.

Качество: DVDRip

Размер: 1.37 ГБ

icon_plus_1.gifСкріншоти для оцінювання якості

b1t6Z6JAMX.png

4G5X658Tdw.png

SSgWval6XG.png

x3jWiZRr6G.png

EwaiUlL6e4.png

Link - під картинкою.

Модератор: Параметри відео та скріншоти додаю сам. Скачав біт в біт такий же фільм, автор отримує справдливе покарання, за нехтування правилами конференції та зауваженнями модераторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому інших характеристик немає? Якщо через те, що недокачана - то напиши, як закачаєш.

І скріни не забудь.

Скоріш за все це та версія, що й на торентах зараз лежить, зі звуком з TS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так.

Хоча це екшн.. І переклад там.. по стільки по скільки.

Характеристик може не бути, якщо качає з якихось варезників..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качаю звідси: http://www.videogid.net/

на рахунок скрінів, лінків ти моє ставлення до них знаєш...

іншої інформації нема з-за того, що більше нічого не написали

З.І. Тільки що переглянув уривками: звук і картинка якісні. Заливаю.

З.З.І. Готово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cadda- додай лінк і тех.хапактеристики зі скріншотами.

а то я грохну тему! І файл знайду і потру. і 1,4 гб трафа - фтопку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук і картинка якісні? і як мені це розуміти? звідки я знаю, які у тебе критерії якості?

Читав правила, як треба оформлювати теми в цьому розділі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, що топікстартер забив болт на правила. В погоні за плюсами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм посмотрел. Сюжет как в комиксах. Спецэффекты понравились, в принципе за счет них фильм только и смотрится. А общее впечатление: скучноватый фильм. Много детских, наивных моментов. Поступки главных персонажей геройские, но глуповатые. Будет продолжение.

P. S. Похоже, что сейчас почти все фильмы делаются с продолжением :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм посмотрел. Сюжет как в комиксах. Спецэффекты понравились, в принципе за счет них фильм только и смотрится. А общее впечатление: скучноватый фильм. Много детских, наивных моментов. Поступки главных персонажей геройские, но глуповатые. Будет продолжение.

P. S. Похоже, что сейчас почти все фильмы делаются с продолжением :)

1) Це і є по мотивам коміксів:)

2) Сіквели/Пріквели - це бізнес..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені фільм не сподобався.....виїзджає тількі за рахунок спецефектів! сюжету 0 <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вельмишановні модери

1) в одному з перших повідомлень я написав, що в тому місці звідки скачаний фільм немає характеристик фільму і навіть дав ссилку, тому бризкати слиною і "исходить праведным гневом" йдіть в туалет краще...

2) не вірите що я написав якісний - не качайте, чекайте поки не появиться такий варіант, в якому буде навіть вказано аналізи сечі головних героїв перед початком зйомок і після...

3) люди інколи працюють і не мають змоги заходити на сайт, щоб зробити все як годиться... і думаю з вас корона (чи німб) не впаде якщо ви витратите кілька своїх дорогоцінних хвилин, щоб виконати СВОЮ роботу...

4) посилання хоча б на одне моє повідомлення де я просив "плюси" до свого рейтингу?

але все одно, прогрес у вашій розумовій діяльності вже видно: вже не пишите "пішов читати правила форуму" при цьому від нього відключивши)

ЗІ. 24 дня бану вже набрав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вельмишановні модери

1) в одному з перших повідомлень я написав, що в тому місці звідки скачаний фільм немає характеристик фільму і навіть дав ссилку, тому бризкати слиною і "исходить праведным гневом" йдіть в туалет краще...

А для чого були зроблені підказки, як подивитися характеристики ?? Як зробити скріншот та лінк?? Є відео де я "бризкаю слиною" ? Тоді якого милого таке городити?

2) не вірите що я написав якісний - не качайте, чекайте поки не появиться такий варіант, в якому буде навіть вказано аналізи сечі головних героїв перед початком зйомок і після...

На заборі теж написано. Кому вірити? От якби написав Zevs_Isver чи Yaryk я б повірив. Тобі не вірю.

3) люди інколи працюють і не мають змоги заходити на сайт, щоб зробити все як годиться... і думаю з вас корона (чи німб) не впаде якщо ви витратите кілька своїх дорогоцінних хвилин, щоб виконати СВОЮ роботу...

А деякі люди працюють не інколи. Взявся робити - будь добрим, дороби все як слід. І Наша робота (модераторів) заключається в тому, щоб слідкувати за тим, як інші виконують те, що сказано.

4) посилання хоча б на одне моє повідомлення де я просив "плюси" до свого рейтингу?

але все одно, прогрес у вашій розумовій діяльності вже видно: вже не пишите "пішов читати правила форуму" при цьому від нього відключивши)

ЗІ. 24 дня бану вже набрав....

Щодо плюсів, і їх заробляння. Фраза була образною. Якби було таке зухвале виклянчування - я б привів приклад.

Щодо прогресу - ти психіатр? І читати правила в режимі РО (Рід Онлі - read only/ тільки читання) можна. І навіть треба.

Якщо не можеш зробити щось так, як слід, то краще навіть не берися. Якщо ліньки цим займатися, то можна просто сказати - "Я залив таке-то кіно, будь ласка, зробіть за мене тему гарну, бо я: лінуюся, не вмію, впадло, нафіг нада (необхідне підкреслити)"

І я потрачу свою вільну хвилинку і зроблю все так, як слід.

І на майбутнє (витяг із Правил розділу):

P.P.S. Спроба безпідставного оскарження покарання може призвести до збільшення строку покарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...