Перейти до змісту

Вітаю З днем Ірини!


xriaps

Рекомендовані повідомлення

ИРИНА

29 апреля; 18, 2 6 мая; 1 октября

Значение: "мир" (греч). В Ирине прекрасно уравновешены такие качества, как твердость, жизнерадостность, подвижность и целеустремленность. В то же время в ней наблюдается достаточная независимость, и потому все вышеперечисленные качества мало поддаются нивелировке в процессе воспитания. Оно и к лучшему! Сочетание таких черт характера способно сделать судьбу Ирины благоприятной. В общении с Ириной складывается впечатление, что у нее не бывает проблем или она легко к ним относится. На самом деле вряд ли это так, просто Ириша предпочитает не показывать окружающим глубину своих переживаний.

Вітаю мою кохану жінку, а також всіх дівчат, які носять ім'я Ірина з Днем Ангела! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до привітання :friday:

Але соррі за офф... Я в себе на роботі навчив "тётеньок" як заходити на борду, і вони чогось читають саме цей розділ ;)

А їх 20 чоловік,тобто, в будь-якому випадку в когось іменини...то вже моя печінка скоро скаже....

P.S. Сказали що борда, це сами корисний сайт який вони бачили в інтернеті...ну шо я зроблю,якщо вони не користуються пошуком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Зі святом Вас, Іринки!

І персонально вітаю нашу улюблену MOTOROLLLу!

Хай Ангел-Хранитель вночі

Запалить тобі три свічі...

Перша свіча - за любов:

Даруй її знов і знов.

Друга - за доброту,

правду і прямоту...

Третя свіча - оберіг

Від всіх негараздів і лих.

11583876_1797027_koshka_i_angel.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх Іринок! Щастя вам і миру, котрий ви і самі маєте нести в цей жорстокий світ (якщо вірити значенню імені smile3.gif).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІтаю Ірин з Днем Ангела!!!

Хай добрий Ангел береже повік

Вогонь зорі, що долею зоветься.

Життя, неначе вишитий рушник,

Багрянцем калиновим усміхнеться.

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,

Нехай здійсняться тисячі бажань,

Щоб доля дарувала тільки щастя,

Ні грама бід, ні капельки страждань.

Будьте завжди гарними і молодими,

Бажанами, добрими і простими.

Зажди усміхненими і милими,

Зажди коханими і єдиними.

21.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найщириші вітання Іринам,нехай ваш ангелик береже вас від лиха. спешал грітіньз фор міссіс Мотороллла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось і рік пройшов, тобто два :)(з дати відкриття топіку) - і знову в цьому році я вітаю свою кохану дружину та всіх дівчат, які носять імя Ірина, з ДНЕМ АНГЕЛА

нехай АНГЕЛ ХРАНИТЕЛЬ ОБЕРІГАЄ ВАС!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...