Перейти до змісту

Проблема


Cartman

Рекомендовані повідомлення

На комп'ютері установлено Windows XP SP3.Вінчестер поділено на 3 диска (С,D,Е).

Диск D невидно стало і при спробі на нього ввійти, пише що треба відформотувати.Але хотілося би відновити файли.Як вирішити цю проблему ?

post-620-1253863246.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возьми какой-нить Рекавери-Софт и вытащи файлы. Форматнёшь после.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis Partition Expert расскажет тебе всьо об энтом разделе, попытается восстановить, если не получится - вытягивать инфу пофайлово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще как вариант попробовать подключить к другому компу. А что вы собственно говоря сделали с диском Д?? Наверное забили под самую завязку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна взяти скачати, наприклад, ось цей Лінукс, нарізати на болванку, стартанути з цього лайв-сд і подивитись чи відкриється розділ Д. Якщо все нормально відкрилось - перемістити файли на інший розділ, а цей форматнути.

Я кілька раз так людям і робив. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по полосі зайнятого місця на розділі, то на диску D немає зайнятого, отже його або вже пробували форматувати або через керування дисками чи іншим способом видалили і заново створили цей розділ.

Так що інформацію злити навряд чи вдасться, треба брати програми для відновлення і пробувати відновити ті файли, що там були ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я кажу що патишин експерт вміє відновляти розділи, залежно, правда, від стану розділу. Судячи з того що вінт один і остальні розділи живі - надія є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще как вариант попробовать подключить к другому компу. А что вы собственно говоря сделали с диском Д?? Наверное забили под самую завязку???

На Диску D 120Гб .Із них було 10Гб тікі свободно. І ще забув добавити, що на Дисках С і Е була файлова система FAT32 а на цьому D NTFS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй дійсно Лінуксом, як радить BACbOK. Сам таким способом витягував інфу з розділів, на які Вінда матюкалася. Можеш ще спробувати софт з дисків Reanimator CD/DVD або Hiren's Boot CD.

Як показує практика, якщо вінт видно в біосі і до логічних дисків не лізли кучеряві ручки, то інфу можна відновити без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis Partition Expert мені показав що -Ошибка файловой системы:Битовая карта блоков повреждена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis Partition Expert мені показав що -Ошибка файловой системы:Битовая карта блоков повреждена.

спробуй покурити оці поради...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделай ему быстрое форматирование - снесет токо таблицу размещения файлов и дальше пользуй софт для восстановления. R-Studio в самый раз. НУ или пиши в аську/звони. Восстановлю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...