Перейти до змісту

Maxima - Ми взірвемо світ любов’ю (2008)


kudrom

Рекомендовані повідомлення

cover0dod.jpg

Maxima - Ми взірвемо світ любов'ю (2008)

Дебютний альбом

Трек-лист:

1. Живі та здорові

2. Ми взірвемо світ

3. Зима, весна, літо, осінь

4. У раю

5. Сильніше звук

6. Чотири стіни

7. Золота й небесна жінка

8. Дві душі

9. Поцілуй мене ніжно

10. Колискова

11. Мій дім – моя фортеця

12. Новорічна

-=ЛІНК=-

Дебютний альбом гурту, солістка якого, Юлія Донченко є далеко не дебютанткою на ниві української музики. Свого часу встигнула поспівати на бек-вокалі в легендарних Братів Гадюкіних. Потім разом з гітаристом "Гадів" Андрієм Партикою створила симпатичну групу "Гавайські гітари", альбомчик яких можна скачати і на ЛМ ось тут. Група грала такий позитивний поп-рок, правда на жаль проіснувала недовго. Але через кілька років з'явився проект Maxima, який як на мене мало чим відрізняється від тих же "Гавайських гітар". Одна з пісень, "Золота й небесна жінка" фактично дублює пісню з попередньої групи співачки. За цю групу вже взялися деякі продюсери і як результат, кілька пісень потрапляють на радіо і навіть ТБ.

Коротше, позитивна і приємна легка музика. Приємного прослуховування, кого цікавить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вона не так давно у "Майдані" побувала. Трохи лякав напис на афіші "живий звук", однак все і справді було дуже гарно і цілком професійно. Симпатична жіночка з гарним голосом, навіть заспівала кілька рокнрольних пісеньок, чим остаточно підкорила моє серце:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...