Перейти до змісту

Астропокатушка в районі ГПЗ-Рованці !!!НЕБОЛЬШИЕ ИЗМЕНЕНИЯ В ПРОГРАММЕ!!!


Рекомендовані повідомлення

Могу в пятницу вечером при наличии погоды в районе ГПЗ-Рованцы устроить наблюдения Юпитера. Штатив + 24х качественная труба, бинокль Никон 10*25, бинокль советский КАЧЕСТВЕННЫЙ 8*30, бинокль астро, самоклеп и телескопик мой средненький, 75мм ф/7 рефрактор. Обязательно иметь карематы. Фотоапараты с чувствительностью меньше 6400 ИСО запрещены.Желательно наличие Luka. Кто заинтересовался - отмечаемся в теме.

Реально в мой средненький телескопик увидеть детально пояса Юпитера, пару шаровых скоплений, центр галактики в Стрельце. Но для этого больше подходит хороший бинокль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке "каремати" і навіщо нам лікар?

Зоряні мапи? Дехто знепритомніє від побаченого?

Де саме місце збору? Біля церкви Пантелеймона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збиратися будем на ДПЗ, коло "М'ясної точки". Каремат - щоб лежати на землі. Бажано ще й кожному мати з собою бінокль та термос з чимось гарячим. Я так розумію, що гривень 30 на продукти теж бажано брати. Лікар - щоб могли відзвітуватися в Волинську обласну асоціацію астрономів-аматорів, власників ФФ техніки, про виконану акцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погода має бути ніби непогана... Ідея хороша. ... я би +1.... але із добиранням проблема... Назад.... Маршрутками з ДПЗ після 22.00 - повна :dont::lopata: Велосипеда/мотоцикла/авто нема ..... Пішки - мені вже не 18 після роботи пєшедрала пів-Луцька теліпатись із дружиною...

І така асоціація є? Приємно здивований...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Асоціації - немає :(. Але хто заважає створити? Якщо в тебе є ФФ, платиш 50 грн в місяць - немає - 250. Я можу стати президентом та казначєєм. Хоча чесніше провести вільні вибори серед власників біноклів, висуваються аби-які люди, які були хоча б на одному астрофесті, мають ФФ фотоапарат та спостерігали велике протистояння Марсу у 2004 чи то 2005 році. Вже не пам"ятаю. Додатковою умовою можна поставити наявність як мінімум 2-х діток та здатність відрізнити МП3 320 Кб/с від СД аудіо. Отако тако.

Морячок - таксі працюють цілодобово та й тарифи в них терпимі. У всякому разі від заправки на Рованцях до центру буде десь 16 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер! я би прийшов! але не зможу...

давайте будемо ще домовлятися в темі "Чому вам подобається астрономія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З задоволенням приїду. Тільки уточни, де знаходиться та "м'ясна точка на ДПЗ", бо я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене радянська труба (металева, само собою) апертура 50 на 20

я крутий?

ну як тобі сказати... в деяких людей є self-made 300mm касегрени. ото круті :)......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Асоціації - немає :(. Але хто заважає створити? Якщо в тебе є ФФ, платиш 50 грн в місяць - немає - 250. Я можу стати президентом та казначєєм. Хоча чесніше провести вільні вибори серед власників біноклів, висуваються аби-які люди, які були хоча б на одному астрофесті, мають ФФ фотоапарат та спостерігали велике протистояння Марсу у 2004 чи то 2005 році. Вже не пам"ятаю. Додатковою умовою можна поставити наявність як мінімум 2-х діток та здатність відрізнити МП3 320 Кб/с від СД аудіо. Отако тако.

Морячок - таксі працюють цілодобово та й тарифи в них терпимі. У всякому разі від заправки на Рованцях до центру буде десь 16 грн

"Шуткі здєсь нєумєстни" Як в старому грузинському анекдоті "у тєбя свая тусофка, у мєня свая". Абревіатури впритул не розумію... туплю? Чи Ваш жаргон не співпадає з моїм? Васт із ФФ? Файрфокс? :P

А таксі не люблю користуватись. Між іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФФ - це на фотожаргоні - Фулл Фрейм. Фотоапарати з розміром кадру 36*24мм. Так, як зазвичай мова йде цифру - то такі апарати мають реально працюючу чутливість 3200 ISO, а в випадку з 12 МП там реально працює 6400.

Якщо не подобається таксі - це ваш вибір. Все має свою ціну. Мені теж 5 років тому довелося на останні гроші купляти самокльоп київського майстра - ньютон на екваторіальній монтировці з дзеркалом ф/8 215 мм на останні 500 баків, все заради спостерігання без всякої користі. Та ще вкласти в нього кучу ідей та рухів. Тому в цей телескоп подивиться в Луцьку не кожен бажаючий. Я взагалі вважаю, що щирий обмін їдеями та матеріальними благами можливий лише серед вибраних людей. Тому обмеження астротусовки досить суворі - наявність своєї оптики або , на перший раз, великого бажання поспостерігати за небом, готовність добиратися за межі міста, не вживання алкогольних напоїв під час спостережень. Якщо таких пару людей знайдуться - з задоволенням поспостерігаю з ними. Ну, і саме цікаве - система інвайтів, якщо це перейде у постійну фазу.

З.І. М"ясна точка - це назва магазину. Це може бути і колишній Колібріс - зараз "НАШ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому обмеження астротусовки досить суворі - наявність своєї оптики або , на перший раз, великого бажання поспостерігати за небом, готовність добиратися за межі міста, не вживання алкогольних напоїв під час спостережень.

Ну тогда я просто приеду в качестве поставщика горячих сосисок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну і рожа у тебя, Шарапов.." Добре власникам або Нікон Д700 (вгадав?) або Кенон 5Д від 5k$....

Без каремата (із замінником тур.килимка) +2. Без ФФ але із камерою на штативі із BULB (опціонально). Спостереження біля заправки на обїзній від Дубенської до ДПЗ? Якщо так, то і пішки мені недалеко (Дубнівська). Тривалість ~2 год?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час - як хто витримає, але для першого разу можна до 23. У всякому разі, я затримаюся, доки люди з ДПЗ витримають. Бо мені ще техніки багато тягнути.

Про ФФ мова шла в контексті вибору президенту асоціаціі астрономів - кохателів. А для присутності на астротусовці це не обов"язково. Просто спалахами користуватися не можна під час спостережень.

Горячие сосиски - это альтернативная сущность для биноколя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йолка-палка, невиходить....

Їду завтра в Київ.

На такий збір мою 350-ку брати нема сенсу, але десь на дачі має валятися бінокль, то ви прозвітуйте за завтрішній день, можливо на наступний раз приєднаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в субботу ночью еду на рыбалку в 1:00 (наверно спать не придёться :),но ради такого дела :) )

..могу помочь в перевозке ОПТИКИ,и доставки обратно(если это будет до 12:30)(транспорт форд сиерра (универсал))

..так же за отдельную плату(например в 5грн с человека) могу доставить смотрителей "под подъезд". Так же надо вписаться в тоже время..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Egoist - приймається, якщо Лука не з"явиться - буду знати про можливість. Залиш свої координати в приватному повідомленні до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, мушу бути на роботі до 22.00. Але як тільки звільнюсь, маю намір до вас приєднатись. Так що повідомте точне місце дислокації виїздної обсерваторії, щоб я вас знайшов. Є совіцький бінокль 8х30, ну і штатив з фотоапаратом, само собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбор был бы уместен в 19-30
Збиратися будем на ДПЗ, коло "М'ясної точки".

Будем ехать через Рованцы (слишком долго крутить через весь город, чтобы потом возвращаться почти назад :)). Во сколько планируете быть на месте наблюдения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корректива от инициатора!

Техника будет подвезена на 20:30 сразу на место наблюдений.

Предложение - собираться в Центре (или где удобнее), закупаться едой и выезжать на место так, чтобы к 20:30 там быть.

Место - ехать по объездной от Рованцев в сторону ГПЗ, на повороте сернуть влево (на Боратын). Отъехать до полукилометра от поворота и углубиться метров на 20 в поле.

Еда - сухпаёк и сухпивок :) Обязательное условие - еда нежирная (не чипсы, не рыба, не мясо), руки должны быть чистыми, чтобы не запачкать линзы. Колбаски на палочке допускаются :) Ну или же всё, попадающее в категорию "жирное" будет употребляться после сеанса наблюдений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ёма-ё..Клас!!!

спасибо ИНИЦИАТОРУ..

..мне только по дороге домой сказали,что чтоб увидить пояс,надо было всматривать в сам юпитер :), а я его всё между спутниками искал :)

СПАСИБИЩЕ ... дафай ЕЩЁ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...