Перейти до змісту

Зміна релігії в Україні


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Я маю право вірити в те що хочу.

Статья 1

Все люди рождаются свободными и равными в своем достоинстве и правах. Они наделены разумом и совестью и должны поступать в отношении друг друга в духе братства.

Статья 18

Каждый человек имеет право на свободу мысли, совести и религии; это право включает свободу менять свою религию или убеждения и свободу исповедовать свою религию или убеждения как единолично, так и сообща с другими, публичным или частным порядком в учении, богослужении и выполнении религиозных и ритуальных обрядов.

Статья 19

Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их; это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ.

Загальна декларація прав людини.

Я ні в кого не забираю права вірити в те що хочуть вони.

39. Иисус сказал: не запрещайте ему, ибо никто, сотворивший чудо именем Моим, не может вскоре злословить Меня.

40. Ибо кто не против вас, тот за вас.

Библия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

А ще згадується 1917 рік. Коли релігію назвали опіємом для народу, яка дурить голови людей, заганяє їх в рамки, а зажирівшиєся духовенство заробляє на цьому гроші викачуючи їх з неграмотного, забитого населення. І пішло-поїхало... розгром церквів, знищення релігійних святинь і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 1917 році казали, в принципі, правду. Плюс до того, насаджували нову релігію - владу пролетаріату, і конкуренти їм не були потрібні.

Ніколи не схвалю розгрому церков і соборів, але вважаю, що церкви і церковники повинні бути позбавлені права і можливості втручання в справи держави. Церковник не повинен стояти біля політика. Політик не повинен шукати підтримки (не особистої, а політичної) в церковника. Державні установи не повинні освячуватися (а раптом я мусульманин, і мені той хрестик наклеєний не подобається? Зрештою, держава в нас, за Конституцією, відокремлена від церкви).

Нехай священики переймаються духовним здоров'ям своєї пастви, а не політичною ситуацією в країні.

Мені мої знайомі казали, що там-то і там-то - дуже хороший священик, дуже гарно читає проповіді, і т.д., і т.п. І довелося мені побувати на похоронах, на яких правив службу той священик. Чогось особливого я не почув - як на мене, взагалі окремі цитати з писання не відповідали суті сказаного священиком як до цитат, так і після них. Але бабусі стояли, плакали, бо ж батюшка балакає! Після того я мав його відвезти його на авто з кладовища. Відійшли ми від могили, він телефонує комусь, і бадьорим, діловим голосом приблизно така мова:

" - Я зайнятий був, мав похорони. Що ти хотів? ... Да, хай хлопці приїжджають, посидять... Я ж кажу - мав похорон, не міг говорити. ..." і далі - з абсолютною байдужістю до настрою родичів покійної людини, на своїй діловій хвилі... ІМХО, пастирі так не поступають. І за що його так хвалили - мені незрозуміло.

Я лише одного разу чув проповідника, який міг "влізти в душу". це було років 4 тому, в кірсі в Луцьку. І це не змінило моїх поглядів (особливо коли по всі сторони від себе я спостерігав стоячих на колінах з благочестивими масками на мордах волинських бізнесюків, для яких наї...ати ближнього - це норма. Хоча, інколи, може й варто було б послухати дійсно розумну людину з "того" табору, а не доморощених філософів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш Yarchik, я точно доморощений філософ.Вірю і думаю як сама надумала.

Прийшла у церкву і привела свою сім'ю до причастя, а син розкричався, розплакався і мені священник сказав - приводьте сина, дочку і чоловіка в церкву частіше, щоб не плакав син, не цурались і не боялись дочка з чоловіком. Ага...частіше...якже...Я не можу НАСИЛЬНО навіть сім'ю ЗАСТАВЛЯТИ вірити. Але можу власним прикладом, коли молюсь, коли пощусь, в церкву ходжу - показати, що можна жити і так, у вірі. Насильством можна ЗАСТАВИТИ щось визнати, але не повірити щиро. 1000 років хрещення Русі. Віра християнська переплелась з давньо-слов'янською і не дивлячись на репресіїї рад. влади, на потуги "зажершого духовенства", на розвиток цівілізації і інтернета зокрема - все таки жива. Бо сказано - що створене Богом людьми не знищиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірю в Вищу Силу, для мене це Бог. Хоча кожен її може називати як хоче, по моєму від цього мало що залежить. Але в церкву хожу рідко, та й християнських обрядів не дуже дотримуюсь. До священнослужителів, будь-якої віри, ставлюся з повагою. Але до самих релігій трохі скептично, за багато тисяч років набралося дуже багато брехні, і тому по моєму вірити у все підряд також не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Тут темку повторили.. трішки порізали пост Ярчика. Але чому тоді "Автор: захотів не назватись"? Мені цікаво чи Пан Меценас в курсі що він захотів не назватись :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда це точно.... Хтось пробував в приват написати, чи тут навіть відписати в темі...Негарно якось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...