Перейти до змісту

Їзда на велосипеді й сексуальні здібності :)


ursa

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Захоплення катанням на велосипеді справляє негативний вплив на статеву сферу як чоловіків, так і жінок, вважають учені.

У наш час транспортних пробок питання про використання альтернативних засобів пересування досить актуальне. Їзда на велосипеді набуває дедалі більшої популярності.

І дійсно – велосипед відносно недорогий, досить простий в експлуатації й дозволяє легко обходити такі проблеми, як напружений міський трафік чи непролазне для автомобілів бездоріжжя вітчизняних приміських зон. До того ж, наявність гарного велосипеда свідчить про активну й просунуту життєву позицію власника. А крім того, за загальним переконанням, регулярна їзда на велосипеді сприяє підтримці організму в хорошій спортивній формі.

Однак, сексологи вкупі з урологами мають з цього приводу свою думку. Певну настороженість медиків викликає той факт, що чоловіка-любителі "двоколісного друга" нерідко зазнають труднощів з досягненням оргазму й сечовипусканням. Німецькі вчені стверджують, що частота імпотенції у велосипедистів у два рази перевищує таку в любителів запливів на довгі дистанції.

Головна причина всієї цієї непривабливої ситуації криється в техніці посадки велосипедиста – на вузьке й досить тверде сідло вміщаються лише невелика частина сідничних м'язів і промежина. А іноді – й мошонка зі своїм життєстверджуючим вмістом. Потім все це притискається до поверхні сідла масою тіла й піддається тривалому впливу вібрації різної сили – залежно від того, якою дорогою (чи "не дорогою") рухається велосипедист.

Настільки значний тиск у поєднанні з досить інтенсивною тряскою порушує нормальні анатомічні взаємовідносини органів статевої сфери, створює проблеми з кровопостачанням геніталій, пошкоджує їхній нервовий апарат... В остаточному підсумку може стптися так, що з "гоголем-моголем" доведеться довго й завзято працювати андрологам, урологам і лікарям інших суміжних спеціальностей. Така небезпека підстерігає чоловіків, які їздять на велосипеді тривалий час і на далекі дистанції.

Що стосується жінок, то їхнє захоплення велоспортом теж викликає серйозні побоювання медиків. Довгі роки вважалося, що прекрасні велосипедистки здатні відчувати від їзди на велосипеді приємні сексуальні відчуття аж до оргазму. Але медики налаштовані в цьому сенсі досить скептично. Справа в тому, що в результаті сидіння на велосипедному сідлі в кілька разів збільшується навантаження на промежину. А отже, стискаються артерії, які постачають клітор під час полового акту. Тому жінкам теж не варто занадто захоплюватися велосипедними прогулянками.

Опубліковано

Хотілось би побачити порівняння не з любителями запливів, а з пересічним людом, наприклад, або водієм, який довгий час проводить на кермом в м'якому сидінні, або з офісним персоналом в шкіряних кріслах.

Опубліковано

цікаво чи багато з тих медиків на роверах їздить, ато проводять досліди неїздивши навіть ніколи на ровері...

від пива чи водки глобально людство стає імпотентами , і тп .. шо мозгі сохнуть...)))

на мій погляд статстика ця береться, дивлячись на професійних спортсменів велогонщиків... проїхавшись 200 км за трініровку незавжди сексу захочеться, ну принамні не кожен день, а вчені в той час роблять висновки..

як для мене , то всьо ок . навіть ще краще від занять спортом в тому числі і ровер...

  • 2 місяця потому...
Опубліковано

знайшоа прокольну статтю Велосипед как лекарство от мигрени

Врачи опровергли миф, согласно которому физические упражнения усиливают головную боль за счет дополнительного напряжения. Для этого медики заставили людей с мигренью ездить на велосипеде.

Реакция мигрени на велосипед

Появились новые данные, свидетельствующие, что некоторые типы физических нагрузок хорошо переносятся и показаны людям, страдающим мигренями. Обнаруженные факты указывают на то, что в рамках этих нагрузок у людей не только снижается частота приступов, но и повышается качество жизни.

Исследователи изучали реакции пациентов с подтвержденным диагнозом «мигрень», фиксируя изменения в их состоянии до, во время и после нагрузок. Испытания проводились на базе одной из самых популярных сейчас в мире аэробных тренировок – сайклинге. Комплекс тренировки разработали специально для того, чтобы обеспечить максимальный уровень потребления кислорода тканями организма без ухудшения состояния участников эксперимента.

После окончания эксперимента исследователи определили, что уровень оксигенации действительно возрастал в значительной степени, а ухудшения в состоянии пациентов не наступало как непосредственно в период эксперимента, так и в течение месяца после него. Медики отметили, что снизились показатели ключевых источников страданий, таких как:

— количество приступов мигрени;

— продолжительность каждого приступа;

— интенсивность боли во время приступа;

— количество потребляемых для купирования приступа лекарственных средств.

Люди, периодически страдающие головной болью и приступами мигрени, чаще всего ведут более пассивный образ жизни по сравнению с остальными, избегая физических нагрузок из страха приступов. Это, в свою очередь, приводит к снижению выносливости и гибкости организма, ухудшая его общее состояние. Таким образом, наличие определенных и регулярных физических нагрузок в жизни людей, страдающих мигренями, обязательно.

"Пока не разработано оптимальное сочетание и количество физической нагрузки для таких людей. Поэтому есть необходимость пристальнее изучить проблему и влияние аэробных упражнений, чтобы сравнить их воздействие с традиционными лекарственными способами борьбы с мигренями и в итоге разработать комплекс адекватных физических упражнений, предотвращающих развитие недуга", — сообщила доктор Эмма Варкей (Emma Varkey), один из авторов исследования.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...