Перейти до змісту

GPS навігатори


Рекомендовані повідомлення

Думаю над покупкою GPS навігатора, щоб був зручний як для користування в місті, так і за межами міста...бюджет до 150 дол...

в навігаторах не розбираюсь...не знаю на які параметри звертати основну увагу...знаю що в навігаторах встановлені карті iGO 2007... цікавить що вони собою являють і чи можна встановити якісь новіші/детальніші карти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково в навігаторі буде iGo. Бувають різні варіанти. Карти і ПО можна оновляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись який екран тобі тре і які прибамбаси в девайсі ти хочеш бачити. Моє ІМХО то найкраща прога для навігації це IGO (версія може бути 6, 8, 8.3) чим більша цифра тим краще прожка.

Я собі приглядав якось Holux 3", в знайомого э Allwin 4,5"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий потужний чіп, як тут говорив Serega - MTK. Зустрічав в неті надзвичайно схвальні про нього відгуки, аж до "працює в багажнику" :) На цих чіпах роблять Holux-и. Не набагато від нього відстав і попередній Sirf III. Я проїхав з навігатором на такому чіпі (Mitac Mio Moov 200) пів-України, крім кількох глюків в картах (i-GO 8) по серйозному він не підводив. Все, чого хотілося додатково - більшого екрану (4-5 дюймів), і якогось невеликого козирка, щоб на сонці не "вицвітав".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж проїхав Україну туди і назад з нафігатором, зрозумів екран не головне (хоча файний великий екран це звичайно плюс) - у 95% навігатор достатньо слухати, а дивитись треба на дорогу. так що мій наступний девайс - або з блютус або з фм-трансмітером звуку на акустику автомобіля, чого і всім раджу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що мій наступний девайс - або з блютус або з фм-трансмітером звуку на акустику автомобіля

або із блютус , із трансмітером , як , наприклад, Garmin 765, але він вже не підпадає під параметри в $150... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Гармінами тільки одна незручність: на них стороннє ПО не поставиш. Тільки встроєне по дефолту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант китайські noname на які стає практично весь софт що можна придумати

Route 66 Version 8

Navigon 2100

PolNav 2008 R 5.0

Destinator 7

Garmin XT v5

TomTom v.7.910

Sygic v 7.6.080820

Igo 8

Igo 8.3

AmIgo 8.4

Smart2Go v4.1.14000

MioMap 3.3

OziExplorer 2

waze 0.14.2

BeeLineGPS

viaGPS 3.0 Black Edition

nDrive 9

Navitel 3.2.6.3594

внушає чи не так?

по залізячній частині такі девайси також на досить високому рівні + піратка win CE = невисока ціна :)

P.S. Якщо знати де шукати, можна знайти 4.3" моделі за 100 +\- пару уов..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згіден з твердження щодо розміру екрану. В мене на КПК взагалі 2,5" і мені вистачало в дорозі того розміру. Не закривається обзор, та не відволікає від дороги вночи (навіть якщо увімкнеться ночний режим то там забагато світла буде). Тому рахую 3" саме те що тре в дорозі, при умові що навігатор закріплено на вікні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...нерідко навігатор використовують як медіаплеєр, тому діагональ 4.3" і розширення 480 x 272 куди краще "менших" побратимів, ну і не варто забувати про фм трансмітер, також дуже файна річ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фм трансмітер, також дуже файна річ

А коли він працює поточну станцію на магнітолі не "збиває"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...