Перейти до змісту

Млада. Ой весна, весна. Джаз.


Ukrod

Рекомендовані повідомлення

Млада. Ой весна, весна.

Це варто послухати – майже незалежно від того, яку музику Ви слухаєте зазвичай. Я поки нічого не знаю і не можу розказати про Младу, але її альбом каже сам за себе, і вельми красномовно. До того ж, не зовсім ще звичними засобами. Вас цікавлять українські народні пісні? Чудово. А як щодо джазу? А може, все ж таки краще було б трохи музики етнічної? А східної чи західної? Чи, може, Ви надаєте перевагу класичному струнному квартету – скрипка, скрипка, альт, віолончель? Втім, можливо, краще було б послухати легкий тріп-хоп? Або арт-рок – легесенький? Ну, то, гадаю, вже зрозуміло – саме тут і саме зараз міститься все це і ще дещо. У дуже приємних пропорціях. Зі смаком. Як то кажуть, зроблено з любов’ю. Буває музика, яка кудись веде, несе, занурює. А буває – яка просто прочиняє вікна, двері, очі, вуха, і не заважає роздивлятися у новому, щойно відкритому, просторі. Особисто мені більше подобається друга, і тому дуже радісно – мені – від того, що Млада створює саме таку музику – ту, що відкриває. Чисті кольори. Ну, то як щодо українського джазу?

-----------------------------------------------------------------------------

-= Лінк =-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...