Перейти до змісту

біблія для дітей - блог


Anatoliz

Рекомендовані повідомлення

ось потрапило до мене посилання на цікавий блог під назвою "біблія для дітей". загалом цікава штука, хоча тільки нещодавно створений блог. мені найбільше сподобалося, що там малюнків багато - самому цікаво стало читати. прочитав я, подумав... і знаєте що? не знаєте. подумалося, що коли всі люди пішли від адама та єви - то просто капець (їхні діти один з одним спати мали, або й зі своїми батьками, щоб рід продовжувати!). а те ж саме й з ноєм - бо крім нього та його трьої синів з дружинами після потопу нікого не залишилося! я в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось потрапило до мене посилання на цікавий блог під назвою "біблія для дітей". загалом цікава штука, хоча тільки нещодавно створений блог. мені найбільше сподобалося, що там малюнків багато - самому цікаво стало читати. прочитав я, подумав... і знаєте що? не знаєте. подумалося, що коли всі люди пішли від адама та єви - то просто капець (їхні діти один з одним спати мали, або й зі своїми батьками, щоб рід продовжувати!). а те ж саме й з ноєм - бо крім нього та його трьої синів з дружинами після потопу нікого не залишилося! я в шоці.

хорошо, а ты веришь в то, что Маша заходила в гости к трем говорящим медведям, умевшим к тому же варить кашу? или в то, что где-то в лесу стоит избушка на курьих ножках? или в маленькую девочку, появившуюся из бутона цветка? а дети верят. и родители тоже с удовольствием уверяют их что так и есть. вырастая, дети забывают сказки и перестают верить в чудо, так что читать библию для детей не вреднее, чем сборник сказок народов мира. а если кто и повзрослев продолжает верить в Буратино, или хуже, убеждать в этом других - так ему к психиатру, а родителям минус в карму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біблія це закодований меседж, і коли ти сприймаєш написане прямо, вона не більше книги з оповіданнями. Ті хто біблію писав, явно розраховували на читача різного рівня розвитку, і тому писали алегоріями. ІМХО.

Крім адама і Єви був ще змій, і по ходу яблуко було явно не яблуком. Пошлялася зі змієм Єва, понравилось, і Адама спокусила, за що їх і вигнали з раю. Це вже їх троє було. А ще подеякують що була ще одна жінка, непокірна адаму, про яку "забули" написати в біблії. Вже четверо. І взагалі були "падші ангели" і їх з земними жінками спільні діти. А при потопі думаю більше народу вижило, бо по ходу інакше б не вижили з точки зору анатомії. Хіба знов не без духа святого обійшлося.

Тьфу найшов чим собі голову забивати <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біблія це закодований меседж, і коли ти сприймаєш написане прямо, вона не більше книги з оповіданнями. Ті хто біблію писав, явно розраховували на читача різного рівня розвитку, і тому писали алегоріями. ІМХО.

это если у тебя есть оригинал и ты знаешь язык. а то, что имел в виду автор топика - попытка нескольких поколений вокзальных дворников переписать десяток мегабайт кода с Алгола на Дельфи, но при этом черенком от метлы расставить комменты для детей :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось потрапило до мене посилання на цікавий блог під назвою "біблія для дітей".

Кльовий лінк, дякую.

коли всі люди пішли від адама та єви - то просто капець (їхні діти один з одним спати мали, або й зі своїми батьками, щоб рід продовжувати!). а те ж саме й з ноєм - бо крім нього та його трьої синів з дружинами після потопу нікого не залишилося! я в шоці.

Це було нормальним - кровозмішання не було. Чому? А бо Єва=Адам. Тобто, кров у Адама, Єви та їхніх дітей була однакова.

Лише згодом, коли пройшов деякий час, Бог сказав, що не потрібно і навіть гріховно вступати у союз та робити кровозмішання (інцест). Це сталося після того, як деякі люди, які не мали послуху до Бога - почали займатися язичництвом, вступали в контакт із тваринами, чоловік з чоловіком, жінка із жінкою.

Крім адама і Єви був ще змій, і по ходу яблуко було явно не яблуком.

Так, там не було нічого сказано про яблуко. Там вжито слово "Плід".

Це вже їх троє було.

Їх як було двоє (Адам+Єва), так і залишилося. Просто тепер вони були вигнані із раю.

А ще подеякують що була ще одна жінка, непокірна адаму, про яку "забули" написати в біблії. Вже четверо.

Невірно. Ніяких жінок не було.

І взагалі були "падші ангели" і їх з земними жінками спільні діти.

Також неправильно. Навіщо придумувати те, чого немає у Біблії.

А при потопі думаю більше народу вижило, бо по ходу інакше б не вижили з точки зору анатомії.

Ні, вижили тільки ті люди та тварини, що заходили в ковчег і деякі види риби. І ніхто більше.

Хіба знов не без духа святого обійшлося.

Без Святого Духа ніколи "не обходилося". Бо Бог- є триєдиним (Бог+Син+Дух) і вони були завжди ще до створення Землі.

Тьфу найшов чим собі голову забивати <_<

Насправді кожна людина мала б задуматися про своє існування, існування світу та про того, КОму вона мала б завждячувати своїм життям.

Християнство взагалі потрібно сприймати вірою. А Біблію - читати з молитвою для того, щоб Святий Дух вплинув на людину особливим чином для її розуміння. Інакше нічого путнього з вашого читання Біблії не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SkyMan Біблія чиєї редакції?

Вона ще досі неповна. Досі знаходять євангелія від всіх кого не лінь. Від усіх апостолів - учнів. І вони чомусь не потрапляють у Біблію.

Раз ти такий розумний, поясни -

1 - адам

2 - Єва

3 - Каїн

4 - Авель.

Звідки взялися всі інші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти янголів і людських жінок називаються нефілімами (це в біблії чи в інших "божих" писаннях точно є).

про кровозмішання: якщо дивитись з генетичної точки зору, то зачаття дитини родичами небажане тому що накопичуються погані гени і врешті решт це призводить до страшних уродств і т.п. (гляньте на Габсбургів). Десь колись бачив табличку з роками життя біблійний персонажів, по ній Адам жив дуууууже довго як і Ной (десь 900 років). Впринципі це можна навіть логічно пояснити, якщо сприймати біблію як факт: бог створив людей досконалими (принаймні фізично), тобто вони жили довго, мали хороше здоров'я і т.д. Навіть якби у брати з сестрою народилась дитина, то вона була б цілком здоровою, оскільки "генетичних помилок" майже не було. "Майже", тому що через пару тисяч років маємо ту картину, яку маємо

вооооооот.... :)

пс: і в біблії не заведено багато говорити про жінок (Єва, Марія, Марія Магдалена - раз, два і нема :) ). А сестер в Каїна і Авеля було будь здоров!!! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пс: і в біблії не заведено багато говорити про жінок (Єва, Марія, Марія Магдалена - раз, два і нема smile.gif ). А сестер в Каїна і Авеля було будь здоров!!! happy.gif

Тобто факт інцеста на ліцо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да. Ясний пєрєц :D Тож не з свинями вони цеє вот... джага-джага :lol:

думаю, тоді бог дозволяв. Він у нас такий непостійний... :)

пс: але цікаво було б дізнатись що про це говорить боже "духовенство"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було нормальним - кровозмішання не було. Чому? А бо Єва=Адам. Тобто, кров у Адама, Єви та їхніх дітей була однакова.

Лише згодом, коли пройшов деякий час, Бог сказав, що не потрібно і навіть гріховно вступати у союз та робити кровозмішання (інцест). Це сталося після того, як деякі люди, які не мали послуху до Бога - почали займатися язичництвом, вступали в контакт із тваринами, чоловік з чоловіком, жінка із жінкою.

Угу, ты читаешь, что пишешь? Говорили уже про генетику и инцест выше. Плюс даже если Он и сказал, что это неправильно - откуда же взялись люди с другой кровью, если всё потомство было с одной? ;)

Так, там не було нічого сказано про яблуко. Там вжито слово "Плід".

А FWK и не утверждал, что плод был яблоком, наоборот, говорил, что это было что-то ещё, но не яблоко ;)

Невірно. Ніяких жінок не було.

Была. Лилит ;)

Також неправильно. Навіщо придумувати те, чого немає у Біблії.

Ну немного не так сказал человек, правильнее будет: "Когда люди начали умножаться на земле и родились у них дочери, тогда сыны Божии увидели дочерей человеческих, что они красивы, и брали их себе в жены, какую кто избрал."

И вообще, ты в курсе, что разные переводы отличаются между собой? А про цензуру помнишь? :)

Ні, вижили тільки ті люди та тварини, що заходили в ковчег і деякі види риби. І ніхто більше.

Про рыб упоминаний я что-то не нашёл. Навіщо придумувати те, чого немає у Біблії? ;)

Без Святого Духа ніколи "не обходилося". Бо Бог- є триєдиним (Бог+Син+Дух) і вони були завжди ще до створення Землі.

Ой ли? Сын - это Христос? Он был рождён чуть больше 2000 лет назад, а Земля создана намного раньше (даже по Библии - тысяч пять...)

Християнство взагалі потрібно сприймати вірою. А Біблію - читати з молитвою для того, щоб Святий Дух вплинув на людину особливим чином для її розуміння. Інакше нічого путнього з вашого читання Біблії не буде.

Я бы сказал, читать надо при трезвой памяти и с холодной головой. Иначе... Хм, да можно вызвать духа способом, отличным от молитвы, а потом читать, проникаться и интерпретировать видения, как явление того самого духа... и дальше создавать новое религиозное течение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Ліліт не знав. Але оце почитав про неї і можу сказати, що тьотінька була ще та... ;) І саме на прикладі цієї Ліліт ще краще зрозуміло, що біблія книжечка досить юна в порівнянні з тими історіями, що в ній написані. А з чого все почалось і звідки сперті ті всі "біблійні" легенди, то вже важко сказати

пс: о! на рах Ісуса, то хтось мені таке казав, що він існує ледь не з самого створення світу, мол тіпа сидить праворуч від свого батька і дивиться на нас :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SkyMan Біблія чиєї редакції?

Версія Біблії, яка є ледве не в кожному домі - найбільш полпулярна. Це може бути російськомовна версія "Российское библейское общество", англійськомовна Короля Джеймса, в кінці кінців, українською мовою. Ось та версія, якою користуюсь я: http://bible.com.ua/bible/

Вона ще досі неповна. Досі знаходять євангелія від всіх кого не лінь. Від усіх апостолів - учнів. І вони чомусь не потрапляють у Біблію.

Вона повна. Інша справа, якщо інші хочуть щось додати до неї. Так звані, неканонічні книги. Біблія - єдина - це канонічна версія. А інші вже додають своє. Але написано, що "Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. " (Об'явлення 22:18)

Раз ти такий розумний, поясни -

1 - адам

2 - Єва

3 - Каїн

4 - Авель.

Звідки взялися всі інші?

По-перше. Прохання дотримувати субординації. "тИкати" не варто.

По-друге.

1. Каїн+Єва

2. Авель+Єва

Кровозмішування нема тут, бо кров одна.

діти янголів і людських жінок називаються нефілімами (це в біблії чи в інших "божих" писаннях точно є).

Боже писання тільки одне єдине і у ньому немає нічого про нефілімів.

Тобто факт інцеста на ліцо?

Тобто ні. Бо кровозмішування нема. :)

Він у нас такий непостійний... :)

Бог - постійний. Нічого ніде нема такого, які Він.

Угу, ты читаешь, что пишешь? Говорили уже про генетику и инцест выше. Плюс даже если Он и сказал, что это неправильно - откуда же взялись люди с другой кровью, если всё потомство было с одной?

Аякже. Перечитую кілька разів. :)

Статеві відносини близьких родичів, за умови, якщо вони абсолютно здорові люди, фізіологічно ніяких протипоказань не мають. Проблеми починаються тільки в тому випадку, якщо в одного з батьків сталася випадкова генна мутація. У цьому випадку дуже висока ймовірність, що у їхніх дітей ця мутація закріпиться, тобто потомство буде хворим. У випадку не рідних шлюбів ця ймовірність дуже низька.

Перші люди були абсолютно здоровими, тобто їхня проблема мутацій ще не торкнулася. Тому і їх потомство було здоровим. Але, у міру розвитку гріха на землі, здоров'я людей ставало все гірше, і ця проблема виникала все частіше і частіше, тому що виникла необхідність заборонити родинні шлюби.

А FWK и не утверждал, что плод был яблоком, наоборот, говорил, что это было что-то ещё, но не яблоко ;)

А я і не заперечував, йому. Я просто підтвердив.

Была. Лилит ;)

Не було Ліліт ;)

И вообще, ты в курсе, что разные переводы отличаются между собой? А про цензуру помнишь? :)

Відрізняються? Чим? Покажіть текст. У різних перекладах є лише мовленнєві корекції, а суть бідь-якого з речень та ж.

Цензура? Що мається на увазі? :)

Про рыб упоминаний я что-то не нашёл.

Я вам допоможу знайти. Читайте Книгу Буття, 6й розділ, вірші 18-20.

Читаємо: "(19) І впровадиш до ковчегу по двоє з усього, з усього живого, із кожного тіла, щоб їх заховати живими з тобою. (20) Из птиц по роду их, и из скотов по роду их, и из всех пресмыкающихся по земле по роду их, из всех по паре войдут к тебе, чтобы остались в живых."

Мі не бачимо риб тут, правда? Але ж вони є сьогодні, чи не так? Чи це не є висновком, що риби, які уміють плавати і живуть завжди у воді - пережили потоп? :)

Ой ли? Сын - это Христос? Он был рождён чуть больше 2000 лет назад, а Земля создана намного раньше (даже по Библии - тысяч пять...)

Так, Син - це Христос. І Він був ще до створення Землі. А 2009 років тому він прийшов на Землю у людській подобі. Про це нам пише Боже Слово.

Я бы сказал, читать надо при трезвой памяти и с холодной головой. Иначе... Хм, да можно вызвать духа способом, отличным от молитвы, а потом читать, проникаться и интерпретировать видения, как явление того самого духа... и дальше создавать новое религиозное течение :)

Тим не менше, у Біблії не написано про "тверезу пам'ять і свіжу голову". Але там написано, що "А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам. " (Ів. 16:13) та також "А якщо кому з вас не стачає мудрости, нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана. " (Як. 1:5)

про Ліліт не знав. Але оце почитав про неї і можу сказати, що тьотінька була ще та...

Даруйте за повтор, але про Ліліт нічого не йдеться у Біблії.

Ось цитата (російською мовою):

Лили́т (ивр. לילית) — первая жена Адама в иудаизме. Имя Лилит встречается в Эпосе о Гильгамеше во втором тысячелетии до н. э. Этимология ее имени — несемитская. Народная еврейская этимология имени Лилит — ночная. Именно в этом смысле большинство исследователей рассматривают это слово в Книге пророка Исайи (34 :14). Упоминается в Свитках Мёртвого моря, Алфавите Бен-Сира, Книге Зоар.

Попросив у Бога возможность рожать детей без помощи мужчины, получила копьё. Кусочек её тела, отсеченный этим копьём, становился человеком. Взамен каждый день ангелы убивали 1000 её детей.

Согласно одному преданию, Лилит была первой женой Адама, сотворенной ему из глины. Но у Адама с Лилит сразу возник спор. Лилит, не сумев убедить Адама в том, что они равны, так как оба сделаны из глины, улетела от него. В Красном море ее настигли посланные богом три ангела, но Лилит отказалась вернуться, заявив, что создана, чтобы вредить новорожденным. Ангелы взяли с нее клятву, что она не войдет в дом, в котором увидит их самих или их имена. Кроме того, она приняла на себя наказание, заключавшееся в том, что отныне ежедневно должно умирать сто ее детей.

Другая легенда гласила, что Адам вступил в связь с Лилит только после изгнания из рая, в результате чего мир наводнился демонами. В переводах Септуагинты имя Лилит выпало, потому что созданная Творцом равной Адаму, она не соответствовала концепции древнеиудейского брака, где бунт женщины был невозможен. В иудейском быту волосатая и крылатая Лилит особенно известна как вредительница деторождения. Считалось, что она не только наводит порчу на младенцев, но и похищает их, пьет кровь новорожденных, высасывает мозг из костей и подменяет их. Ей также приписывалась порча рожениц и бесплодие женщин. Амулеты и заговоры для роженицы против Лилит должны содержать не только имена трех ангелов, пытавшихся возвратить ее, но и некоторые имена самой Лилит: Батна (чрево), Одем (краснота) или Аморфо (не имеющая формы).

В Средние века легенда несколько изменилась: Лилит стала уже не змеей, а духом ночи. Иногда она предстает в виде ангела, ведающего рождением людей, иногда - демоном, осаждающим спящих в одиночку или одиноко бредущих по дороге. В народном воображении она предстает в виде высокой молчаливой женщины с длинными черными распущенными волосами.

Согласно каббалистической книге "Зогар", Лилит стала женой Самаэля (Сатаны) и матерью демонов. В Зазеркалье, где Сатана играет роль бога, Лилит становится отражением женского аспекта Бога, Шехины, поэтому жители долины Содом, предположительно оставшиеся в живых дети Адама и Лилит, поклонялись Лилит, как Великой матери, одаривающей их земным огнем.

Благодаря большому интересу к Каббале, в Европе эпохи Возрождения предание о Лилит как первой жене Адама стало известно литературе, где она обрела облик прекрасной, соблазнительной женщины. Подобное представление о Лилит появляется и в средневековой еврейской литературе, хотя в еврейской традиции красивая внешность Лилит связана с ее способностью менять свой облик.

Источ.: Борхес Х. Л. Бестиарий: Книга вымышленных существ. М., 2000; Женщина в мифах и легендах: Энциклопедический справочник. Ташкент, 1992; Энциклопедия символов, знаков, эмблем. М., 1999.

на рах Ісуса, то хтось мені таке казав, що він існує ледь не з самого створення світу, мол тіпа сидить праворуч від свого батька і дивиться на нас

Саме так і є. Всі небожителі спостерігають за тим, що відбувається на Землі. Крім того, вони не просто "пасивно дивляться", але й постійно допомагають. Без Божої підтримки ми з вами тут не мали б можливості спілкуватися. Нас би просто не було.

П.С. Вибачте, що стільки тексту. Старався відповісти усім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух як ти круто завертаєш: з матір'ю так запросто спарюєш Каїна і Авеля, а з сестрами не хочеш :ohmy::D

в тебе явні проблеми з терміном "кровозмішування"

дасиш п'ять баксів якщо докажу, що "нефілім" в біблії є??? ;)

пс: по всьому видно, що ти людина релігійна і ніяким чином не хочу тебе образити, але і фанатиком також краще не бути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух як ти круто завертаєш: з матір'ю так запросто спарюєш Каїна і Авеля, а з сестрами не хочеш :ohmy::D

З якими сестрами? У Адама та Єви не було дочок. Але якщо ви маєте на увазі відносини із нащадками Ваеля та Каїна, то я їх також не заперечую.

в тебе явні проблеми з терміном "кровозмішування"

Та невже? Тоді запитайте у бфдь-якого лікаря, який розуміється на таких справах, і ви побачите, у кого явні проблеми ;)

дасиш п'ять баксів якщо докажу, що "нефілім" в біблії є??? ;)

Не дам. Адже це не я повинен щось доводити. Всім так почнеш доводити вигадані речі, то збанкрутієш швидко :lol:

пс: по всьому видно, що ти людина релігійна і ніяким чином не хочу тебе образити, але і фанатиком також краще не бути ;)

Дякую.

Фанатиком не потрібно бути. Це гріх. Фанатизм - це ідолопоклонство. В усьому повинна бути "золота середина".

Власне я базую свої погляди згідно Біблії. А фанатизм - то не моє. Хоча, для деяких людей поняття "релігійний фанатик" може значити, коли інша людина надає більше уваги питанню релігії (а саме - свого спасіння) більше, ніж він сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статеві відносини близьких родичів, за умови, якщо вони абсолютно здорові люди, фізіологічно ніяких протипоказань не мають.

Угу. БЫл тут у нас один такой. То сестру порывался трахнуть, то брата...

З.Ы. На будущее - твои "простыни" неудобочитаемые. Так скурпулезно разделять текст на цитаты нет смысла.

З.Ы.Ы, Про идолов, иконы и пр. уже жевали. толку было мало, равно как и вразумительных ответов верующих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш, SkyMan, "ТИкати", як ти виразився, маю право по старшинству. Крім того:

Инце́ст (лат. incestus — преступный, греховный) — кровосмешение, половая связь между кровными родственниками (родителями и детьми, братьями и сёстрами).
©Вікіпедія

І коли я питав про редакцію біблії, то повір не настільки примітивне значення мав на увазі.. ursa, для прикладу вкурив одразу, і правильно замінив його словом "цензура".

Я ж мав на увазі, що кожна епоха трактує її під свої потреби. І вона далеко не така..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субординация (лат. Subordinatio — подчинение) — военная дисциплина[1], система служебных отношений, связанных с иерархией[2], подчинением одних руководителей, вместе с их подразделениями, руководителям более высоких уровней.

Отож, SkyMan, ТИ чимось кращий чи вищий за Женіка? Чим конкретно? Чому саме він не повинен звертатись до тебе на ТИ?

З.І. Надалі попрошу дискусію вести більш конструктивно і не вживати термінів, значення яких вам невідоме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, "книжка" это какраз таки совсем низачед. Где самостоятельная мысль? где глубинный анализ? Нету. Есть цитирование и повторение. Это не гуд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знаєте що? не знаєте. подумалося, що коли всі люди пішли від адама та єви - то просто капець (їхні діти один з одним спати мали, або й зі своїми батьками, щоб рід продовжувати!). а те ж саме й з ноєм - бо крім нього та його трьої синів з дружинами після потопу нікого не залишилося! я в шоці.

Ми будемо в шоці до тих пір,поки все будемо міряти своєю мірою.Якби ти побачив Світ в 4-х вимірному зображенні,ти б не просто був би в шоці, я думаю шо ти просто в---вся. :)

А вимірів значно більше ніж 4.Так само ми пробуємо пізнати чи є життя на Місяці,Марсі,Венері,Сонці прикидаючи все тільки виходячи з Земних умов.

Невже ви думаєте,що Адам(він же Тарх,він же Уран) і Єва(вона ж Тара,вона ж Гея),були на той час такими як і ми?

А по друге,не черпайте інфу тільки з одного джерела,ще й такого почиканого.

ЗІ:Біблія-це не підручник історії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...