Перейти до змісту

cc - 20


St@S_

Рекомендовані повідомлення

Років 5 назад зі станції Ківерці вивозили ракети, які зберігалися на базі біля Журавич.

Это та часть, что возля Яромеля? Так она же была расформирована ещё в 94-м (примерно), неужели ракеты там 5 лет назад ещё были?

Мова про війскову частину А3804, с. Журавичі Ківерцівського району.

50° 58' 33.00" N 25° 40' 14.11" E

КПП - http://static.panoramio.com/photos/original/24525700.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

підніму темку :)

чув від старшого чоловіка що була якась ракетна частина біля Уїздців, Млинівського району.

хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Я був в на базах в Сокиричах, Яромелі і Мовчанові. Це мегажесть, можу виложити фоткі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Служив в Нові-Білокоровичі(Житомирська обл).Дуже велика розформована ракетна частина,розташована в лісі.Бачив теж пару завалених шахт з "чорними" деревами від радіації по краях.Будьте обережні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був в на базах в Сокиричах, Яромелі і Мовчанові. Це мегажесть, можу виложити фоткі!

В СС-20, що стояли в Сокиричах, маршрут польоту був запрограмований на цілі в ФРН...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Я був в на базах в Сокиричах, Яромелі і Мовчанові. Це мегажесть, можу виложити фоткі!

Виклади звідти фото... На рахунок мегажесті - то це правда, але ще є і по круууууче. Тільки це не в нас а в північного сусіда... На днях читав про місто що розміщене на острові за 200 км від берега на Пн.Сх Росії... Сполучення із великою землею кораблями та вертольотами... При Союзі там була величезна база флоту (крім військових кораблів там були велика кількість плавбаз, аеродроми авіації, частини ПВО і ще куча військових). Всі хто там жив або їхні прямі родичі мали тільки пряме відношення до "Радянської Армії". Після розпаду союзу флот звідти забрали (нові кораблі - решту на прикол до пірсів)... Відповідно все закрилося... З населення в 300 тис чоловік на 1990 рік там зараз проживає порядку 30 тис чоловік. А громадських будівель і споруд в місті на тисяч 300 жителів... От там РЕАЛЬНО МЕГАЖЕСТЬ... Стоять там зараз 9-ти поверхові будинки із повністю заколоченими дерев'яними досками всіма вікнами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...