Перейти до змісту

Як провести відпочинок і вільний час з друзями?


Libra

Рекомендовані повідомлення

Як провести відпочинок з друзями, але без алкоголю і всього, що погано впливає на наше здоров'я?

Які ідеї на рахунок цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймаються будь-які ідеї. Одноманістність набридає, тому хочеться чогось нового, коли збираємось ввечері з друзями або на вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0158:

На вихідних:

1. Стрибки з парашутом :0096: ;

2. Пейнтбол :mdr: ;

3. Банджіджамп (чи як він там правильно називається) :0037: ;

4. Маленький турпохід :g33: ;

5. Прогулянки верхи на конях :0139:

6. Просто плавати цілий день :0168:

7. Футбол, волейбол :0164:

А от як без алкоголю і всього, що погано впливає на ваше здоров'я це уже твоя особиста справа і твоїх друзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки ідей!клас:)

наголосила саме на тому, що без алкоголю, бо в нашої сучасної молоді відпочинок асоціюється з тим, щоб зібратись і попити пива або просто напитись.ця тенденція мені не дуже подобається.тому шукаю варіатни як розважити друзів і відволікти від шкідливих звичок. ;)

найбільше мені подобаються прогулянки дахами 9-типоверхівок.жаль не завжди вдається знайти відкритий дах. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
наголосила саме на тому, що без алкоголю, бо в нашої сучасної молоді відпочинок асоціюється з тим, щоб зібратись і попити пива або просто напитись.

:_20:

ну вибач, тоді то такі друзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можна на кіно сходити до кінотеатру Адреналін! Зараз там Аватар, а потім Книга Ілая буде. Суперові кіношки. Аватар навіть два Золотих глобуси отримав. Можливо, отримає і Оскара))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є варіант сходити в сауну попаритись (без алкоголю, просто відпочити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми останнім часом до Адреналін Сіті у суботу ходимо. В пейнтбол пограти, на картингу покататися, або на ковзанку. Якщо не все відразу на один день - то можна собі позволити)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом Адреналін Сіті став дуже популярним!! Особливо кінотеатр, де крім звичайного формату фільм можна переглянути і в 3D!

Сьогодні йду на Аватар! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...