Перейти до змісту

Льодовиковий Період 3: Ера динозаврів (2009) DVDRip Ukr


laska

Рекомендовані повідомлення

Льодовиковий Період 3: Ера динозаврів / Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) DVDRip

09080711042514465_f0_0.jpg

Жанр: Пригоди, сімейний, мультфільм

Країна: США 

Кіностудія / кінокомпанія: Blue Sky Studios

Режисер: Карлос Салдана, Майк Трумейер 

Сюжет:

До подій «Льодовикового періоду 3» життя головних героїв мультфільму зазнало деяких змін. Мамонти Манфред і Еллі очікують появи на світ свого дитинчати; саблезубий тигр Дієго впав у роздуми про те, чи не став він занадто «м'ягкотілим» в компанії своїх друзів; лінюхи Сіда, марення бажанням створити власне плем'я, зважився вкрасти кілька яєць динозавра. Відправившись рятувати Сіда, друзі потрапляють в таємничий рослинний світ, схований під товщі льоду, де вони стикаються з динозаврами та агресивним навколишнім середовищем, а також знайомляться з мисливцем на динозаврів - ласкою на ім'я Бак. Крисобілка Скрет (який знову випадковим чином став виною глобальної проблеми, відкривши шлях у світ динозаврів), як і раніше женеться за своїм горіхом, але на цей раз у нього з'явився конкурент - крисобілка Скретті, проте, одночасно з одержимий боротьбою за горіх, ці двоє закохуються одне в одного.

Тривалість: 01:30:10

Якість: DVDRip

Відео:

кодек: XviD

розмір кадру: 704x384

бітрейт: 1772

Аудіо # 1:

мова: українська

переклад: професійний дубльований

кодек: AC3 5.1

бітрейт: 384 

Ролі озвучили: Миколай Короткий (Озвучив Сіда), Дмитрiй Вiкулов (Менні), Лариса Руснак (Еллі), Юрiй Ребрик (Бак), Анатолiй Пашнiн (Дієго), Павло Скороходько (Едді), Вoлoдимир Канiвець (Креш), та інші...

Скріншоти:

post-2742-1249716171.jpgpost-2742-1249716185.jpg

post-2742-1249716290.jpg post-2742-1249716477.jpg

ЛІНК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике вибачення тим, хто вже скачав. Сьогодні заливали і російський варіант, тому помилково я дала лінк не на свій файл. Сторінка не обновилась і я єдиний російський прийняла за мною залитий :( Виправила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраща частина із трьох. Ну, окрім білки з жолудем, неможу зрозуміти що в ній такого прикольного. А так то для мульта більш підходить слово "забавний" ніж "смішний". Мені сподобалось:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний мульт))) Бєлка рулить... Друга частина в порівнянні це ніщо)) Живий приклад того, що продовження може бути класним... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залила на ФТП ще коротенький мульт "Scrat & Sretty from Ice Age: Dawn of the Dinosaurs"(2009) DVDRip - Білки з Льодовикового Періоду 3.

Розмір: 100 MB

Тривалість: 00:11:52

Якість: DVDRip

Відео:

кодек: DivX 5.x

розмір кадру: 640х352

бітрейт: 781кб/с

Аудіо:

мова: українська

переклад: професійний дубльований

кодек: AC3 5.1

бітрейт: 384кб/с

ЛІНК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...