Перейти до змісту

Солодощі домашнього приготування


Natasha

Рекомендовані повідомлення

Найкраще, щоб було швидко, смачно і багато)))).

Немає бажанння довго морочитися))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я останнім часом захопилась випічкою з листкового тіста. Тісто, звичайно, купую заморожене :) . Слойки я люблю всякі-різні, і це саме той варіант, коли треба докладати мінімальні зусилля. Тісто брала в Там-Тамі і в Фуршеті. Там-тамовське сподобалось більше, можливо тому, що воно було просто листкове, а в Фуршеті я купила дріжджово-листкове. Начинка - що є під рукою. А так як зараз купа ягодів-фруктів, то можна розгулятись.

А ще сьогодні спекла шарлотку, правда замість яблук були консервовані вишні та родзинки. Коротше кажучи, пора виходити з відпустки на роботу, бо ще трошки - і фігуру зап'ю холодною водою :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме просте, це "Ніци", так їх називала моя бабця. В рот поклав і ніц нема :D

Збиті холодні білки з цукром і крапля оцту. Те саме чим паски прикрашаюсь. Викладаються на бляху ложечкою, виходять, як білі краплинки. Смачно, швидко, дешево і красиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім:).

Буду готувати))).

А ще хотілося б взнати про "картошку" з дит. харчування (або з інших інгредієнтів), колись їла і мені дуже сподобалося)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім:).

Буду готувати))).

А ще хотілося б взнати про "картошку" з дит. харчування (або з інших інгредієнтів), колись їла і мені дуже сподобалося)))).

печиво "Марія" розмолоти в "труху"+ какао+цукор(пудра)+масловершкове(розмякше)-замісити зі всього тісто і скатати кульки "картошку.Масло і цукор можна замінити згущенкою".Все беру на "глазок".А замість како беру порошок рожкового дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А замість какао беру порошок рожкового дерева.

А де це Ви таке берете? :) І чому саме замість какао?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А замість какао беру порошок рожкового дерева.

А де це Ви таке берете? :) І чому саме замість какао?

Закупився якось в Києві,вже закінчується,тре знов замовити.Ще його називають КЕРОБ.А замість какао,тому що я займаюсь йогою і какао не вживаю(кофеїн та теобромін).І для дітей безпечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Саме просте, це "Ніци", так їх називала моя бабця. В рот поклав і ніц нема :D

Збиті холодні білки з цукром і крапля оцту. Те саме чим паски прикрашаюсь. Викладаються на бляху ложечкою, виходять, як білі краплинки. Смачно, швидко, дешево і красиво.

оце справді класно. робили не раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а ми зараз кожні вихідні печемо грибочки з пісочного тіста

маргарин-масло-мука-сметана-амоняк-цукор

виходить ціла купа і смакота! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми колись "хусточки" робили. ЇХ виходило 12-літрове пластмасове відро :)

В тісто загорталося варення - вірніше вишні із варення. (бажано без кісточок) щоб потім не плюватися і не ломати зуби.. :)

Я згадаю рецепт і поділюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно довелось експериментувати тому і вивела для себе один десерт - гостям ніби сподобалось. Все-таки 20 людей не могли обманювати одночасно :) (сподіваюсь).

Груши в винному соусі із морозивом

Чищені, розрізані навпіл груші залити вином (біле напівсолодке - оптимальний варіант) і помити після закипання хвилин 7-10, в залежності від твердості груш. При цьому додати 2-3 столові ложки цукру і трішки кориці.

Потім вийняти їх, а вино нехай далі перекипає до зменшення його кількості в два рази.

Далі робимо шоколад: дві столові ложки - какао і стільки ж цукру; 50 мл молока трохи підігріти, закинути в нього кусочок масла, щоб розтопилось (НЕ кип"ятити). І тоді какао з цукром і молоко з маслом перемішати. Вистудити.

Ну і фінішна пряма - викласти в креманки морозиво (2-3 кульки), далі 3 шматочки груши, зверху помити соусом і шоколадом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно довелось експериментувати тому і вивела для себе один десерт - гостям ніби сподобалось. Все-таки 20 людей не могли обманювати одночасно :) (сподіваюсь).

Груши в винному соусі із морозивом

Чищені, розрізані навпіл груші залити вином (біле напівсолодке - оптимальний варіант) і помити після закипання хвилин 7-10, в залежності від твердості груш. При цьому додати 2-3 столові ложки цукру і трішки кориці.

Потім вийняти їх, а вино нехай далі перекипає до зменшення його кількості в два рази.

Далі робимо шоколад: дві столові ложки - какао і стільки ж цукру; 50 мл молока трохи підігріти, закинути в нього кусочок масла, щоб розтопилось (НЕ кип"ятити). І тоді какао з цукром і молоко з маслом перемішати. Вистудити.

Ну і фінішна пряма - викласти в креманки морозиво (2-3 кульки), далі 3 шматочки груши, зверху помити соусом і шоколадом.

Тані, це ти таке подавала перед тим як я прийшла, в Льошика на днр??? АААААА!!! Що я пропустила :_11: ............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Спробувала найдешевший і швидкий рецепт рулету.

4 яйця

1 стакан цукру

1 стакан муки

ванілін (якщо є)

Начинка по бажанню.

post-2742-1265215619.jpg

Тісто робила в комбайні. Спочатку збивала білки? з поступовим добавлянням цукру, потім туди жовтки і поступово всипала муку.

Тепер я розумію чому ті рулети в магазинах такі дешеві  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...