Перейти до змісту

FujiFilm FinePix S7000


Elgernon

Рекомендовані повідомлення

Склалась така ситуація: Родичі зза кордону передають таку от штукенцію, я в фотоапаратах не розбираюсь, і впринципі особливо ніколи і не цікавився, обзори в інтернеті не дають розуміння, який він в експлуатації, і чи потрібен мені взагалі.

Хотів би отримати якісь відгуки про дану модель, і як вона для середньостатистичного користувача без особливих навиків.

І ще, скажіть будьласка, скільки він орієнтовно коштує в Україні б/у.

post-6343-1248774334.jpg

post-6343-1248774363.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непоганий універсал 6х зум.  появився десь 2005 року. з мінусів невлеикий як дя нинішнього часу 6х зум, та розміри.

є можливість ручних налаштувань.

коштує прблищзно 300 $ б/в не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший фотоапарат. Якщо для користувача без особливих навиків, то у всіх фотоапаратів є авторежим, який їх цілком пристойно замінить. А далі, якщо матимеш бажання, то потрохи розберешся і з іншими режимами та можливостями.

2 madkot. А з яких пір 6х зум став мінусом? Якщо не треба муху на паспорт фотографувати за 100 метрів і в польоті, то до дупи всі ці олімпуси з їх 20х і стабілізаторами. А розміри які повинні бути? Ну важить він майже як нікон Д40 і фіг з ним. Зате хоч на фотоапарат схожий, а не на срібний портсигар, як всі ці ультракомпакти. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, буду ждати :) І ще хотів спитати, я бачу там об’єктив при зйомці висовується вперед, така внушитєльна конструкція. Який строк служби цих механічних детальок, якщо нормально експлуатувати, і ні об що не бити, скільки фотографій запас прочності :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний там запас. Якщо не бити, не поливати водичкою, пивом, соком та ін. і не посипати пісочком то все служить довго і надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...