Перейти до змісту

HELP!


Vaska

Рекомендовані повідомлення

Поможіть, я вже незнаю що робити! В мене кантр іде в ускореному режимі, все в два рази швидше. Мені казали що якшо зменшити файл подкачки то ігра буде ідти норм, але не спрацювало!:( Скажіть може хто знає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спид-хак удали с компа )))))))))

Это как? Скажи плиз, а то уже нервы просто берут:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:))) хаха!!! Speed Hack - ето чит на скорость игрока )))

Ну то как от него избавиться???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И главное что вся фишка в том, что после загрузки компа минут 15-20 мождно играть нормально, а потом уже игра ускоряется!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И главное что вся фишка в том, что после загрузки компа минут 15-20 мождно играть нормально, а потом уже игра ускоряется!

В мене теж така фігня була це кантра якимось боком конфліктувала з відео драйверами а саме з "Nvidia PhysX" я позбавився проблеми відключенням цієї опції. Але це не у всіх відео картах такий глюк буває я зокрема говорю про свою asus 8600GTS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И главное что вся фишка в том, что после загрузки компа минут 15-20 мождно играть нормально, а потом уже игра ускоряется!

В мене теж така фігня була це кантра якимось боком конфліктувала з відео драйверами а саме з "Nvidia PhysX" я позбавився проблеми відключенням цієї опції. Але це не у всіх відео картах такий глюк буває я зокрема говорю про свою asus 8600GTS.

А як відключити "Nvidia PhysX"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто зевершити процес на диспечері? А це якось відобразиться на роботі комп'ютера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И главное что вся фишка в том, что после загрузки компа минут 15-20 мождно играть нормально, а потом уже игра ускоряется!

В мене теж така фігня була це кантра якимось боком конфліктувала з відео драйверами а саме з "Nvidia PhysX" я позбавився проблеми відключенням цієї опції. Але це не у всіх відео картах такий глюк буває я зокрема говорю про свою asus 8600GTS.

Не допомогло!:( Може все таки хтось знає як удалити спід хакк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кантерів вже мав три і всі з різних джерел, а те що я в два рази швидше бігаю нормально тільки коли я з ботами гоцаю, а коли через іннет то в мене все йде швидко і через кожних 1-2 сек. іде затримка на 12 секунди:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не знаю шо робити, сьогодні переставив Windows і ті ж самі проблеми! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...