Перейти до змісту

Дневник нимфоманки / Diario de una ninfomana (2008) DVDRip


D@ve

Рекомендовані повідомлення

IMG81-1248195137.jpg

Год выхода: 2008

Жанр: драма

Режисcер: Кристиан Молина

В ролях: Белен Фабра, Леонардо Сбаралья, Люм Баррера, Джеральдин Чаплин, Анхела Молина, Педро Гутиеррез, Хосе Чавес, Антонио Гарридо, Хаум Гарсия

О фильме:

Главная героиня романа — молодая француженка, приехавшая в жаркую Испанию и там пустившаяся во все тяжкие: от бесконечной череды совокуплений в отелях, парках и на кладбищах до работы в борделе.

Примечание: Не рекомендуется просмотр лицам, не достигшим 18 лет.

Выпущено: Испания, Canonigo Films

Продолжительность: 01:41:21

Файл

Качество: DVDRip

Видео: XviD, NTSC 23.976, 704x288, 1468 кбит/с

Звук #1: Русский (Профессиональный (многоголосый)), AC3 5.1, 448 кбит/с |ELEKTRI4KA|

icon_plus_1.gifСкріни
post-81-1248195256.png post-81-1248195261.png post-81-1248195266.png post-81-1248195270.png

Гарний фільм зі змістом. І, так, сексу там багато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бесконечной череды совокуплений в отелях, парках и на кладбищах до работы в борделе

коли ж там говорити??ще й професійно дубльовано..чи я щось не так панімаю у слові професійно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваку із першого скріна не завадило б носа побрити )) (Нова тема для урси )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бесконечной череды совокуплений в отелях, парках и на кладбищах до работы в борделе

коли ж там говорити??ще й професійно дубльовано..чи я щось не так панімаю у слові професійно???

Це типу херотика ;) , не зразу в койку , а спочатку попіз пообщатся , а потім всерівно в койку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваку із першого скріна не завадило б носа побрити )) (Нова тема для урси )))

Якщо мені не зраджують очі, то це головна героїня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваку із першого скріна не завадило б носа побрити )) (Нова тема для урси )))

Якщо мені не зраджують очі, то це головна героїня :)

Зачотна, значить, тьолка :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма прикалуєтеся, доволі цікавий фільм і можливо й це вас здивує, але не тільки через майже постійні і місцями феєричні процеси. Рекомендую до перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма прикалуєтеся, доволі цікавий фільм і можливо й це вас здивує, але не тільки через майже постійні і місцями феєричні проци. Рекомендую до перегляду.

це ти після нього друге бейбі запроектував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви в свої носи, коли останній раз заглядали? ;)

А ми в кінах не знімаємося :P

P.S. А фільм гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма прикалуєтеся, доволі цікавий фільм і можливо й це вас здивує, але не тільки через майже постійні і місцями феєричні проци. Рекомендую до перегляду.

це ти після нього друге бейбі запроектував?

Ну ти Талян як скажеш, то скажеш... :D

Ні, я цей фільм тільки на днях переглянув.

Та от, розумієш, почитав як тебе файно вітали із народженням твого козака та інших форумчан і невтримася - вирішив повторити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя! фільм ще не залито, а обговорення...Розігріваєте себе перед фільмом чи як? ;)

P.S. Пропоную перш дочекатись рецензію Vikysja :D в "Мечтателях" вона така змістовна була, що аж тему закрили.

Zheny@, дівчина ще в PO?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо фільм не рекомендується для перегляду до 18-и, як ти це обмежиш доступом до фтп? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя! фільм ще не залито, а обговорення...Розігріваєте себе перед фільмом чи як? ;)

P.S. Пропоную перш дочекатись рецензію Vikysja :D в "Мечтателях" вона така змістовна була, що аж тему закрили.

Zheny@, дівчина ще в PO?

Ні, РО у дівчинки закінчився ще 18 числа, (а от ПМС коли її закінчився , то хз).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовнішнього лінка, як завжди в цьому розділі нема, тому про фільм можу лише відповідно сказати - [skipped]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому про фільм можу лише відповідно сказати - ***.

ти в одній із ролей :blink: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...