Перейти до змісту

Страйкболистам


vetra

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Панове страйкболісти!!, не забуваємо, що зима закінчується, тому робимо/закінчуємо профілактику приводів, укріплення слабких з/ч і взагалі пора думати про майбутнє ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив з Пашой в п'ятницю ніби сходка планується чи всі в курсах? Думаю що на 6 год скоріш за все, але "ласт ворд" за колектівом... кому і коли виходить. :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тепер до 18.00 працюю

буду значно пізніше ще й довго їхати з Карбишева

З.І. перший раз чую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збори наступного тижня.

Місце поки не вибране і можливі пропозиції.

Шари закупляємо масово і за раз, мабуть на зборах визначимось і скинемось.

Збиратись можна і на 19-ту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб почате вами діло мало розвиток доцільно ввести короткий курс для чайників і для початку пропоную ряд питань

Де ви купляли спорядження, яка ціна ваших стволів, який їх ресурс, чи всі вони пройшли модернізацію вашими руками, на скільки це дорого.

Ваші поради по придбанню конкретних моделей (бачу більшість вибрала АК).

Якщо всі технічні характеристики однакові (місткість магазину, початкова швидкість кулі) чи є доцільність купувати дорожчий екземпляр з додатковими примочками, які на бій не впливають? чи це єстетичне задоволення.

На рахунок виробників цих пушок: чи вартують тайванські і японські стволи переплачування в порівнянні з китайськими.

Чи відчувається постріл від кульки по ваших камуфляжах?

Чи були випадки попадання в лице, у вухо, ваші враження?

Яка приблизна "бойова відстаннь ведення вогню".

Ще мене дуже цікавить ваші поради стосовно ціни-якості зброї, тобто найкращий девайс за:

1000грн - .....

1500грн - .....

2000грн - .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую коротко дати відповіді

інші поправлять або доповнять

Так. Ми зацікавлені щоб людей до нас приходило більше - більше бійців, більше можливостей і адреналіну.

Можна, навіть, продумати програму для ознайомлення. Згодний надати своє обладнання для гри новачків безкоштовно. Думаю, інші теж можуть підтримати мою ініціативу. Зацікавленим в ознайомленні має бути 18+ і можна відписувати в цю тему, або в приват мені.

Якщо після ознайомлення Вам сподобалось постає наступне питання - придбання ствола.

Стволи бажано купляти за допомогою людей, хто на них "собаку з"їв"... наприклад Songoku з форуму.

Коротко по стволах:

є ктайські дешеві стволи - нові від 1000 грн до 3000 грн (різні моделі від Емок і АК47 до неть нестандартних снайперок і зброї джедаїв :) ознайомитись з асортиментом і цінами можна тут: www.militarist.com.ua

там же є й брендовані стволи (асортимент різноманітний) - Токіо Маруй, Класік Армі і тд. Стоять на порядок дорожче, але не завжди це значить, що вони значно кращі.

б.у. стволи можна придбати www.airsoft.com.ua на форумі - б.у., звичайно, дешевше, але і ризик купити фуфло виростає.

повертаємось до попереднього твердження - купляти краще за допомогою досвідчених.

Основною перевагою над звичним всім пейнтболом є низька вартість зброї та набоїв.

Для прикладу пакет шарів на 5 000 штук - орієнтовно 120 грн. Відчуй, як кажуть, різницю... Мені пакету вистачає майже на весь сезон... хто як грає...

Зазвичай процедура "пріобщенія" к страйкболу проходить наступними етапами:

1. Поїздка опробувати з чужим еквіпом.

2. З жалем вертає ствол власнику :)

3. Збираєш бабло і купляєш ствол

4. Купляєш уніформу

5. Починаєш хтіти щоб ствол стріляв краще

6. Тюн ствола

7. Доростаєш до розуміння, що необхідна рація, каліматорний приціл і тд

8. одружуєшся

9. дружина протестує шоб у єдиний вихідний день батько дитини бігав в лісі з автоматоматом.

10. Продаєш ствол на форумі за безцінь і відрощуєш живіт :)

Звичайно є виключення )))

По грошах для новачка:

1. 1200 грн китайський ствол

2. 250 форма б.у. на старому ринку

3. 100 грн бєрци б.у. з старого ринку

впринципі вже можна повноцінно грати і своїм виглядом лякати перехожих.

далі іде:

тюн ствола - наприклад гривень 500 щоб довести до рівня 140 м.с.

оптіка - в китаї можна купити гривень за 200... але варіанти можуть бути і дорожчі звичайно. Можна і без оптіки вполнє (якщо ти не снайпер)

Рація - 300-400 грн

Розгруз - 200 грн

ну кого як попре. Продовжувати можна до безкінечності.

Да. Стріляють стволи боляче. Прицільна дальність 50-60 метрів. Виліт пулі не тюненого ствола - 90 м.с. За допомогою тюну можна підняти до 160 м.с.

Навіть з 90 пружиною получити в приміщенні по пальцях дуже боляче... часто розбивається в кров. Для цього розумні люди купляють захисні окуляри, балаклави, перчатки, шоломи. Травми трапляються відносно рідко.

за цей сезон мені особисто один раз розбили лоба очереддю з тюна з двох метрів в голову. не сильно - пластир виправив справу і все.

Синці бувають часто, але всі знають на що ідуть і ніхто, зазвичай, не ображається.

трапляються випадки (1 в цьому сезоні) коли пулька влазить під шкіру і доводиться її виколупувати. але не часто і найчастіше з власної необережності. Якщо носиш окуляри, то постраждати значно більше шансів впавши у відкритий люк ніж від кульки.

Тому тільки 18+

ніхто відповідальності нести не хоче за інших

Про травми вам Краще розкажуть Денім та Сонгоку ))

далі хай інші пишуть...

втомився і працювати треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличкий турторіал:

Ну почати слід мабуть одразу з фактів:

1-ше ствол вибирається згідно з реконструкцією команди, далі відносно власних подобань і як він лежить в руці, а вже на останьому місці переваги від типу гіра/хопа/розхідних. Я наприклад універсал - влучно стріляю з правого плача і чуть гірше з лівого. Легко оперую М, G, MP5, всякою екзотикою типу Aug, L85, P-90, Fn2000 і т.п., але от ніяк не можу з АК, при цьому АК є в арсеналі про всяк ^_^ . Кожна людина так само унікальна і може мати подібну алергію навіть на ствол, який просто обожнює!!! Тому з вибраним кандидатом потрібно побігати, постріляти, полазити крім вікна і т.д., а потім вже брати... В нас мабуть третину АК, третину М4/М16, 20% - G-серія, і 10% все інше, хоча це так просто спостереження... :P

2-ге стволи відрізняються тільки типом Гіра/хопа/корпусом. Тобто 2-й гір - це М, МР5, HK33; 3-й АК, G, AUG; 6-й - P-90; 7-й ТМР, М-14. Ну і гібриди. Найнадійніший, на мою думку, 6-й, потім 3-й,7-й, 2-й, 1-й. Далі відміність тільки за виробниками, тобто інколи Китай по міцності кращий за Японію, чи Корею, чи ще когось. Але ситуація завжди така що треба слідкувати, тобто Ак від одного виробника має гарне виконання протягом 1року, потім або зявляється кращий варіант від конкурента, або якість даної фірми падає. Вибирати слід холодно і зважено, головне не спішити. Я зазвичай купляю стволи Б/У, оскільки базові потроха я не люблю, вони гарні буквально на 1рік. (інколи і 2 ігор не витримують, або починають глючити одразу ж, якщо пощастить то Кітай буде працювати 3роки (є такі щасливці)).

3-тє Привод сам по собі можна купити Кітай за 120-150доларів і відбігати рік, але в основному не витримує батарейка (1рік), поршень (1-24міс.), інколи шестерні (1-36міс. особисто люблю Китайські кількох виробників), контактна (1-36міс.), резинка (1-12міс.), мотор (1-36міс.), стінки гіра (1-36міс.). Фірма по внутреностям трошки краще і мають потроха готові для 120-го тюнінга, крім японії і відповідно коштують 250у.е. і вище. Але я люблю міняти на те що я хочу там бачити, а не стандартний набір. Єдина перевага фірми це менша кількість дитячих хвороб, менша лотерея, і навіть якась гарантія 1міс. від українських магазинів.

3-те новачки беруть дешевий ствол без метал-баді, тобто пластіковим баді (крім моделем де реальні екземпляри пластикові), при падінні можливе дуже значне ушкодження всього і вся, а з часом все-одно захочеться металу. Тому краще брати одразу метал. Китай має бюджетний тюн 115-125м/с., фірма 90м/с (обмежено законодаством), Китай більша потужність, але менша кучність, фірма навпаки.

Тюниться все де гір це дозволяє. 120-ка можлива як за 30доларів так і за 120доларів. Відміність тільки в строкові служби і перфоменсу, тобто при бюджетному тюні 125м/с і при цьому значний розльот шарів, то при 120у.е. 130-140м.с тюні стабільна робота проти 2-3 років.

Можливий тюн вплоть до 150, при цьому чим вищий тим менше бюджетних рішень. Вже на 140 міняється вся внутрянка абсолютно.

4-те на бій впливає тільки людина, да з тюном і гарною кучністю, гарною оптикою буде кращий результат в тієї ж людини. Професійний вояка і з базою перекосить багацько тюнінгованих менш досвідчених страйкерів + удача впливає.

5-те травматизм є, але в основному із-за неуважності самих же ж гравців: падіння, розтягнув, десь погарячкував. При попадані в обличчя може бути кров (розрив шкіри 2-6мм), але найчастіше напухає і візуально схоже на укус комара, який розчуханий. Зазвичай це з 5-10м., з більшої відстані це все в менших проявах і без крові і напухання. В бою це болить не сильно, а от якщо просто без адреналіну то відчутно. Максимальна відстань при гарнонастроєному стволі до 55м.

По камуфляжу це відчувається інколи слабо, але от чергу відчуваєш майже завжди.

6-те є кілька магазинів Милитарист та Штурм. Ну і форум де можна дізнатися все Airsoft або питати в мене ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vetra

тюн ствола - наприклад гривень 500 щоб довести до рівня 140 м.с.

За 500 тобто 60у.е., це середній тюн 120-ки. Щоб був 140 треба мінімум 1500грн.

Про травми вам Краще розкажуть Денім та Сонгоку ))

ага як самі прокурені і в кого були самі значні травми :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто за 1200грн я можу купити НОВИЙ металевий китайський ствол з 90м/с, який може прослужити рік часу а дальше я його зможу тюнінгнути десь за 500грн до 120м/с.

Або можна купити якесь б/у і його довести до нормального стану?

Songoku можливо в тебе є варіанти на б/у, чи можна взнати приблизні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, думаю, варто розробити якусь програму "пріобщєнія" новеньких

можливо, для початку, закріпити ці великі пости десь зверху

ну і моя пропозиція безоплатного викорастання моєї зброї та форми в силі.

З.І.

Задроти контри, харош мишкою кляцати, відчуйте як це сидіти в засаді і прикривати тил команди, коли на тебе пруть чоловік 15 і снайпер по кущах шастає )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто за 1200грн я можу купити НОВИЙ металевий китайський ствол з 90м/с, який може прослужити рік часу а дальше я його зможу тюнінгнути десь за 500грн до 120м/с.

Або можна купити якесь б/у і його довести до нормального стану?

Songoku можливо в тебе є варіанти на б/у, чи можна взнати приблизні ціни.

ну... в нього є, здається, китайський АК 47 на продаж, але вже з ним говори скільки і чого...

для прикладу, знайомий мій, днями купляв калаш на форумі в Києві б.у., металевий з пружиною 120-кою, в нормальному стані за 600 грн без акума.

Без акума, на мою думку, краще купляти б.у. бо він буде полюбе убитий, а ціна акума ледь не пів вартості ствола.

Через Сонгоку можна замовити СУПЕРОВИЙ акум з Китаю ,який можна не розряжати після гри, якого значно на довше вистачає, можна взагалі його з стволане виймати

навіть з базовим комплектом граєш абсолютно повноцінно.

Тюн - це вже для фанатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто за 1200грн я можу купити НОВИЙ металевий китайський ствол з 90м/с, який може прослужити рік часу а дальше я його зможу тюнінгнути десь за 500грн до 120м/с.

Або можна купити якесь б/у і його довести до нормального стану?

Songoku можливо в тебе є варіанти на б/у, чи можна взнати приблизні ціни.

Ну для початку треба визначитись що саме тобі потрібно АК,М,Г чи екзотика. Далі визначитись з бюджетом. Ну а далі все впирається в час.

Можна за 700-800 швидко взяти Б/У пластікове, за 1-3місяць за ту ж ціну метал. Акум сама примхлива річ у стволі, мабуть так же ж хоп-ап вийожується.

Думаю не проблема допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паш, нормальні люди не знають шо таке хоп-ап, гірбокс і тільки здогадуються, що таке акум )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонгоку оголосить

орієнтовно - кінець наступного тижня

кланом це назвати важко - просто люди за інтересом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паш, нормальні люди не знають шо таке хоп-ап, гірбокс і тільки здогадуються, що таке акум )))

"Врага в ліцо нада знати зразу". Просто перебрати гір, до 130 зовсім не проблема, а от якщо проблема з хіп-хопом, то це можуть бути "дикі танці" надовго.

коли найближче зібрання клану wink.gif

Швидше за все з наступну пятницю! Де ще не відомо (не обзвонював).

Але можливо що цієї неділі буде гра ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за темою буду дивитись, хочу під'їхати і обговорити всі питання в живу а за одно потримати в руках якийсь девайсик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за темою буду дивитись, хочу під'їхати і обговорити всі питання в живу а за одно потримати в руках якийсь девайсик

думаю без проблем

хіба дєвайсік буде тягнути впадло на роботу

може хто буде не з роботи їхати, то захватить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за темою буду дивитись, хочу під'їхати і обговорити всі питання в живу а за одно потримати в руках якийсь девайсик

Ну маю на вибір G36C, АК-47Кастом, М4А1, Fn2000, L85A1. Коротше всього потроху.

Потримати можна буде все потроху, а заодно проконсультуватись. А от пострыляти не вийде. майже все тюнінговане, а тому виходити на вулицю взагалі неможна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...