Перейти до змісту

Страйкболистам


vetra

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

http://www.youtube.com/watch?v=U_vcZIH11-c

дурацький ролік, але показує страйкбол з середини...

Макклауди - енто зло :)

http://www.youtube.com/watch?v=7nvCm64_C6o

еще один москальский

от их пропаганды блевать хочеться

на оружие разрешения не надо - врут

и.. да....

привет всем Луцким покемонам ))

а это Луцкие ) случайно нашел

http://www.youtube.com/watch?v=FF2nc1pGgwg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=U_vcZIH11-c

дурацький ролік, але показує страйкбол з середини...

Макклауди - енто зло :)

http://www.youtube.com/watch?v=7nvCm64_C6o

еще один москальский

от их пропаганды блевать хочеться

на оружие разрешения не надо - врут

и.. да....

привет всем Луцким покемонам ))

а это Луцкие ) случайно нашел

http://www.youtube.com/watch?v=FF2nc1pGgwg

Хе хе і ми вже там є, а 2й ролік класний 290км/ч це да оч. круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мужикі є ідея щодо відкриття Страйка тобто легенда гри за якою хотілося б зіграти.Обговорював з Пашою він сказав що не проти ми чекаємо на відгуки хто підтримує таку гру на відкритті!!!!!!!!

Легенда за якою все ропочалося.

В 9.00 ранку на окраїні лісу в с.Гаразджа було замічено двух невідомих чоловіків кавказької національності.Оперуповноважений дільничій села прослідував за невідомими,після годинної ходьби за невідомими в гущавину лісу дільничий замітив банду невідомих озброєних чоловіків біля 10 чол.Міліціонер відразу помчав за допомогою. В 10год 56хв до села підїхали бійці спецпідрозділу ”Беркут”.Міліціонер провів бійців до місця на якому він бачив кавказців.По прибуттю Беркутята намагались взяти банду але їм це не вдалося і банда кавказців зникла.Як потім виявилося бандити по дорозі взяли 5-тьох заручників і по переслідуванню вони осіли на кинутій воєнній частині яка знаходиться а Гаразджинському лісі.В 12 00 Прибули бригади ЦСО ”A”СБУ та ГУБОЗ ”Сокіл” командири яких хотіли домовитися з кавказцями щоб ті в свою чергу відпустили заручників і здалися.Але бандити на відсіч відмовилися здаватися і сказали що при будь якій намозі спецпідрозділів провести штурм вони вб’ють заручників.Про подяльші дії ми будемо вас інформувати!

Так би мовити події склалися так з початку а потім ми розприділимо хто за чеченів хто за ГУБОЗ хто за А СБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ми хочемо зробити саму гру дуже приближеною до справжньої бойової ситуації.Я запропонував вибрати заздалегіть терористів чол.10 і заручників (можна й не страйкболістів)чол.5 .Ці терористи сидять в будівлі і чекають на парламентера якому вони висовують свої умови тобіж машину до ареопорту а там в свою чергу виліт на Ближній Схід ну і кругленьку суму.Парламентер говорить що машина с грошима буде тікі під ранок по іншому ніяк ну і терористи згоджуються і чекають в той час Центр Спеціальних Операцій вивідує підступи до будівлі та складає схему штурму в кожної групи спецназу має бути радіостанція з якою до них буде говорити центр про подальні події.Кароче кому тре обясню подробно шо і як.Ми тут подумали щоб приблизити ситуацію до бойової штурм хочимо запланувати під ранок якшо все буде норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та робіть, я не заперечую :)

в мене тільки є ще ропозиція якось зїздити на "дальні села", наприклад в Рівне... або їх до нас запросити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vetra

Дійсно найкращі сюжети коли його знімає страйкболіст з камерою в руках, який в свою чергу лазає разом з гравцями. Тоді хоча б 10% того драйву можна передати.

2-й ролік це максималізм і місцями навязування ідей і думок журналюги. Не скажу що реконструкція на всі 100% це погано, це дуже добре і потрібно, але не ціною всього і вся.

3-й ролік - Смерш типу тренується. Треба було б дійсно забабахати їм живих терів, більше камер і дійсно зняти класне відео. Хлопці працюють в правильному напрямку!

Думаю будемо їздити по регіонам + в себе треба буде влаштувати.

Щодо мілсіма, то думаю треба буде відточити деталі і найти будівлю схожу на банк по планіровці. Чур я за терорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую мужикі за підтримку але наших так би мовити 3-4 голосів замало треба всім розповісти і послухати що вони про це думають а я думаю ми з Пашою ще все відшліфуємо і тоді має вийти БОМБА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов на серваку пару фоток з прошлого Сталкера ;)

icon_plus_1.gifОтже десятка:

post-64-1264497874.jpg

Ворон єдиний хто прикриває і стримує свободу, всі інші флангують врага :D

Доречі завдяки цьому дуже швидко проломили лівий фланг, а потім правий і центр. В неприкритий тил так і не попали =)

post-64-1264497903.jpg

Організатори: "А вот сдесь нада сровнять с землей свободу"

post-64-1264497942.jpg

Но-но, останій мутант за мною!!!

post-64-1264497968.jpg

На брифінгу в обєктив влізла тільки третина ^_^

post-64-1264497984.jpg

Гітара, шмайсер і коньячок ;)

post-64-1264498001.jpg

Військовий патруль засік активність, непощастило комусь! :rolleyes:

post-64-1264498021.jpg

Коньяк закінчився.

post-64-1264498047.jpg

Бля свобода на горизонті. Диверсіона група в обход і в тил!!!

post-64-1264498065.jpg

4години гри пора чогось/когось "порубать"

post-64-1264498088.jpg

О свобода??!! Один????!! Щось тут не так :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парні, ховайте ваші пости, де багато фото в так називаємі згортки, ато скролінгом цілий кілометр в темі накручуєш. Приклад нижче, якщо незнаєте.

[mоre=назва]текст, фото і т.д.[/mоre]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DEHIM, а що це таке?

Songoku, а чого він тобі з такої близької відстані в голову цілиться? муьант, чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DEHIM, а що це таке?

Songoku, а чого він тобі з такої близької відстані в голову цілиться? муьант, чи шо?

Та я пристрілювався а він підступно ззаду дуло до вуха :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DEHIM, а що це таке?

Там пише, типу захист на айфона, пам'ятаєш Паша всі наші подвідігі і не тікі фільмував на нього шей на голову кріплення зробив...

Защіта в нашем деле архиважная...

post-1044-1264508357.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от знач відкриєм сезон пафосно...

post-1044-1264499216.jpg ніби весела штука, Паші на заметку

Я б з радістю відкрив сезон так пафасно як заплановано але не знаю скільки народу нас підтримає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зробити не тупий сценарій... то всі кому не лень. Ну це я говорю як і за луцьких так і обласних страйкерів бо останнім сценарій роль велику грає. :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче.Сценарій вище сказаний відпадає.Кажуть що це не канає будемо думати над іншим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да тут треба застосовувати колективну обчислительну мощность коліктіва желатільно за пивком. Звісно з попереднім накідками сценаріїв :beer::smoke::0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тільки "за"...

Я теж тільки за.Тільки треба домовитись на коли, я з собою ше Льошу або Саломіна візьму і ще тре позвонити комусь з ментів як ви кажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тільки "за"...

Я теж тільки за.Тільки треба домовитись на коли, я з собою ше Льошу або Саломіна візьму і ще тре позвонити комусь з ментів як ви кажете?

Ну кажем кунечно yes. Як кажуть чим більше народу тим більше ідей і цікавих ігрових моментів що можем придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кажем кунечно yes. Як кажуть чим більше народу тим більше ідей і цікавих ігрових моментів що можем придумати.

На коли організовувати місце в лазні???

Ну що ж погода має покращуватись, можливо що на неділю буде -2:0 градусів. Отже можна починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...