Перейти до змісту

Велосипедисти Києва судитимуть мерію?


Plum

Рекомендовані повідомлення

Асоціація велосипедистів Києва просить міліцію порушити кримінальну справу щодо злочинної бездіяльності київської мерії у питанні створення велосипедних доріжок. Повний текст тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брєд.

Розумні ж люди а таку херню пишуть.

В 1 коменті правильно сказано.

І я не впевнений, що якби була ВД (розмітка, як нам пропонують) така трагедія не сталася б.

Захистити велосипедита може тільки фізичне розділення потоків перешкодою, яку автомобілі не зможуть подолати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу

вот встречне полосы отделены 2мя спрошными? и что?

обганяют, разворачиваются, лоб в лоб тарянся

всё от безкультурья

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Брєд.

Розумні ж люди а таку херню пишуть.

В 1 коменті правильно сказано.

І я не впевнений, що якби була ВД (розмітка, як нам пропонують) така трагедія не сталася б.

Захистити велосипедита може тільки фізичне розділення потоків перешкодою, яку автомобілі не зможуть подолати.

мда, у водилы больше шансов выжить чем у велосипедиста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... я саме мав нагоду поспілкуватися з паном Бассом і його підлеглими з ГУ транспорту, зв’язку та інформатизації. Вони справили враження цілком адекватних людей, які розуміють необхідність розвитку велосипедної інфраструктури, вигоди від цього і намагаються зробити цю справу найкращим чином. Я з подивом узнав, що в цьому ГУ нещодавно створений відділ, який займатиметься автомобільними, велосипедними і пішохідними шляхами. Так і написано в його назві. Я можу констатувати, що в підготовленому там тексті власне розпорядження мера не довелося робити жодних виправлень, а доопрацювання додатку до нього пройшло в конструктивній атмосфері. Суперечки виникали лише в тому, як краще викласти той чи інший пункт. Тобто взаємодія с міською адміністрацією справила на мене цілком позитивне враження, так само як і зі співробітниками ГУ МВС тижнем раніше. Не бачу причин, чому мусив би приховувати почуття подяки до цих людей"

Це хтось з велоактивістів Києва.

М-дя. Треба було кілька років поспіль наступати один одному на яйця, щоб потім зрозуміти, що з протилежною стороною таки можна працювати. Ось де слабкість нашої громадськості і громадських організацій.

Правда діфото? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жахливий стан + поперек автомобілі.

Та стан, в принципі, нормальний, але по суті, та доріжка вже давно перетворена на автопарковку :(.

Зате нарили в Києві "тропу здоровья" :). Ось тут...

Початок "тропи" у парку

тиць

Багато людей: сидять, п"ють пиво і гадять навколо... Найнеприємніша частинка маршруту.

Далі стежка потроху заглиблюється в ліс

тиць

Багато велосипедистів. Але в основному катаються неспішно, "в задоволення"

Трохи пізніше закінчується гравій і велотраса просто продовжується стежкою в лісі

тиць

Пересікає пару вулиць та залізничні колії...

тиць

Ентузіасти влаштовують дьорти та трампліни

тиць

Далі не їздили поки що ;) - комарі починали загризати

Думаю, непогано було б і в Луцьку щось подібне зорганізувати - над Стиром наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. поняття катання "в задоволення" у кожного своє... комусь треба щоб середня була 35 км/год, комусь, щоб гівна побільше..... Комусь спуск, комусь підйом......

І доречі.. можна нам теж розробити так звану "тропу здоровя". Вчора їхали вздовж Стиру.... мені дуже содобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано мати декілька таких узгоджених маршрутів. Щоб народ одразу знав куда поїдемо і що там буде)))

Вчора наприклад прикольно в болотце ниряли :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще щоб фрістайлери так собі "прогулюючись" проїхали через ті автомобілі, ніби не помічаючи їх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...