Перейти до змісту

Обговорення локальної мережі на Дубнівській


Рекомендовані повідомлення

Тема для тих хто бажає підключитись до Інтренту на Дубнівській.

http://coolnet.pp.ua

Перелік вулиць підключених до мережі:

Балакірева, Нечуя-Левицького, Бородіна, Скрябіна, Надрічна, Панаса Мирного, Сонячна, Калинова, Збаражська, Прилуцька, Молодогвардійців, Східна, Хрещата, Г. Запольської, Литовська, Нікішева, Говорова, Ізмайлова, Паторжинського, Грекова, Ставки, Вишнівецька, Князя Острожського, Хрещата, Профспілкова, Коротка, Дубнівська, Фестивальна, Лопатіна, Заводська, Садовського.

Мережа має оптичне включення від Датагруп, також є свій Файловий сервер, та Ігрові сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ну ты блін зовсім обнаглів чувак......На дошках обяв и на стовпах вішай свої обяви :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitalikDG

скромніше, я дуже довго шукав можливість підключитися до інтернету на Дубнівській. Ні один провайдер не дає нормального, не дорогого нету (ОГО не рахується - треба телефон укртелекомовськи і портів, як правило нема). Так що Датагруп сам винен, що не накрив доволі великий район

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitalikDG, а шо сі стало? Якшо ваш відділ маркетингу не побачив зиску з покриття того району, то хто вам винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitalikDG, а шо сі стало? Якшо ваш відділ маркетингу не побачив зиску з покриття того району, то хто вам винен?

А що хтось комусь відмов в підключенні до інтернету...??? Хоч оптику додому за N-сумму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно мережа працює пречудово.

А що хтось комусь відмов в підключенні до інтернету...??? Хоч оптику додому за N-сумму.

Ніхто не відмовив, але N-сума сильно велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа це вже друге питання....))) Насправді я серьогу добре знаю...а це я його так дразню :D Так що ніхто його не обіжає...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за хороші відгуки про мережу, стараємось...

VitalikDG Я скоро зайду в гості, є розмова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Підключення нових вулиць:

Вишнева.

Також ми вже на Київському майдані.

Доступні до підключення такі будинки:

Київський майдан - 1, 3, 5, 7, Дубнівська 12, Бринського 2, 2а, 4, 6

Підключення до нашої мережі вартує 0 грн.

Тепер з'єднання з Інтернетом надає компанія Інфоком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...