Перейти до змісту

Цифрові наркотики - I-Doser


kudrom

Рекомендовані повідомлення

А козаки в давнину Шавлію покурювали :D

Виявляється в довідниках до 30-х років, так і зазначалося, що вона є галюциногенною.

Як казав знайомий хірург, покуривши такого кальяну, відвідав живий концерт Лєпса, де останній виконував пісню персонально для нього :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залити вам цю гидоту на обмінник?

Вот вам и один из примеров популярности айдозеров. Вирусная реклама, плюс эффект плацебо, плюс неустойчивая психика, плюс передоз звуковыми шумами. Лично я пару раз для ознакомления прослушал, но хоть что то необычное почувстовал только один раз. Ито перед тем выжрал полтора литра пива, и двести грамм водки :rolleyes: А те, кто, к примеру увлекается более мощными энергетиками? с таким сочетанием и в космос полететь можно.)))

Короче, всё это хрень и развод, а те, кто ещё и покупает (!!!) файлы - лохи ) (никого не хочу обидеть))) ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не решал такого, и не имел ввиду, что именно ты и покупал. Но ведь достаточно народу платят деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залити вам цю гидоту на обмінник?

Вот вам и один из примеров популярности айдозеров.

Короче, всё это хрень и развод, а те, кто ещё и покупает (!!!) файлы - лохи ) (никого не хочу обидеть))) ИМХО

Да ну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

прослухав раз х...ню під назвою "героїн". після 2ї хвилини прослуховування почався головний біль. від отого пищання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...