Перейти до змісту

Windows and лицензия


Beaver

Рекомендовані повідомлення

Слышал по луцку начинают, или продолжают проверку фирм на лицензионность програмного обеспечения ....... на сколько это правда?? кто имеет разрешение к проверке? вообще кто че слышал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Недавно на форумі продавали майже нові монітори з компклубу - писали що продають бо наїхали за неліцензійний windows....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби в мене хтось перевірив на ліцензійність мій софт то напевно з пару десятків гіг ліцензійних було б рівно 0 ........

я просто 866650gif_7006138_272889.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додому до тебе, чи в офіс навряд чи прийдуть, невигідно, а от паралізувати роботу великого підприємства, чи того-ж клубу - запросто!

Взагалі, логічно щоб правовстановлюючими питаннями займалися представники виробників софта, а в нас в цю парафію лізуть всі - СБУ, податкова, міліція, Державний департамент інтелектуальної власності. Законодавство як завжди "туманно і размито" - ось наприклад список з сайту майкрософт.ua - http://www.microsoft.com/ukraine/Antipiracy/documents.mspx

Що там діє, а що ні - загадка, штудіюйте кому треба, статті кодексів там слава богу вказані, але мабуть треба з комментарями :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мосх баліт від цієї ссилки на сайт майкрософта ........... вони бачу там продивились законодавство україни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевіряють давно вже, в основному - віндовс і офіс. Деколи - ліцензійність ігор СНД (1С). На клуб прийшлось купити віндовси, хоум єдішн, по 74долл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криптуйте вінти, відключайте сідюки, а usb порти підключайте на виворіт.

Мало того що не доведуть наявність неліцензійного софту на вінту то й ще й флешки попалять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...