Перейти до змісту

Ip Man/Іп Ман (2008)


Zerotul

Рекомендовані повідомлення

Banzai, особисто мені насрать на "пропаганду", "самурайського каратека" і "смерть на татамі". Я дивився на бої і вони там класні.

І не плутай бойові єдиноборства і бойові мистецтва - одне спорт, інше - вбивство. Якщо людина, яка справді володіє бойовим мистецтвом починає битись, то вона вже зразу готова до вбивства інша справа чи вона доведе бій до цього. І пофіг де ця драка відбувається (татам, вулиця, церква, туалет).

Доречі, вінчюнь це не ушу.

пс: не знаю як в кендо і карате, але в ушу якщо ти не вмієш битись руками/ногами і добре ходити, то меча тобі ніхто ніколи в руки не дасть і не почне вчити як ним вправлятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки не треба цієї брєдятіни, що БИ це перш за все "уважение к противнику, высокие моральные устои, ахуительноахрененная духовность и выходы в астрал" ^_^ (чи щось тому подібне) БИ створювались і розвивались лише тому, що людям потрібно було навчатись ВИЖИВАТИ, а все оте інше наросло на них з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жень бань дураков и матершинников плиз ! только флейм разводится от них ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був би китайцем-пустив би сльозу канечно у кінці фільму,а так зняті бої та фільм не погані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай Бог кожній людині розсуд і терпіння як в справжнього майстра бойових мистецтв, я цим не молодію (терпінням) тому тихенько заздрю

А ти Вперед (Banzai) гониш, пофіг пропаганда, нормальна людина зробить нормальні висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh: сам то понял что сказал?

если имеешь мнение то приводи факты , не имеешь не позорься, аргументы в стиле "сам дурак" годятся для детского сада, может пора взрослеть?

"нормальные" люди (тоесть большинство) делают те выводы какие им навязывают , более того убеждены что ето их личное мнение.

пропаганда и соц. манипулирование для того и придуманы...

хочешь что-то сказать - приводи ссылки на источник , и сам узнаеш много нового и нас просветишь

спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошкі перевод тут не правельний, і багато чого не переводять, особливо в кінці фільму, не росказують, шо сталось після того, як вони переїхали в Гонконг!!

думаю в другій частині це буде висвітленно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 2010 має вийти

1949 год, Гонгконг. Ип Ман открывает школу боевых искусств и пропагандирует стиль Вин Чунь. Практикующий стиль Хун Гар, хозяин другой школы, считает стиль Ип Мана, не в пример своему девчачим. Соседство двух мастеров становится напряжённым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

  Ніколи не був прихильником "бійцівських" фільмів, втім конкретно це кіно сподобалось. В принципі, погоджуюсь, певні ідеологічні і пропагандиські акценти таки проглядаються, навіть, не заглиблюючись в нюанси. Але чому тут дивуватись: "кожна собака своє болото хвалить". Хіба не так в американському кіно, а в російському? Та і, часто - в європейському.

Але після цього фільма я не почав ненавидіти Японію, як і не почав ідеалізувати Китай. Разом з тим, я ні разу не шкодую, що подивився фільм.

Повторюсь: кіно, як кіно, як художній твір сподобалось, особливо - режисурою.

ІМХО: 7/10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...