Перейти до змісту

пылающий "РЕКСТОН"


spqr

Рекомендовані повідомлення

Присутня ненормативна лексика,"слабонервним" краще не дивитись,сурйозно

ВИДЕО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видел это видео несколько дней тому назад. Неоднозначные ощущения... Возникает много вопросов к человеку, снимавшему все это, вместо того, чтобы попытаться помочь людям... С другой стороны предостережение лучше, чем этот ролик, тоже трудно придумать.... Мораль этого ролика лично для меня такова - будьте человечней....и не пренебрегайте огнетушителем в салоне автомобиля...

PS: А людям со слабой психикой я и правда не советую кликать ссылку. Не самое приятное зрелище...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І головне інші машини їздять або стоять і всім по...,я в шоці невже нема вогнегасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За соц. систему обідно. Це ж верх еволюції соціуму - щоб стояти 4хв вдесятьох, як мінімум, і тупо дивитися як 3-є заживо згорають. :( Де я живу? Чи може в нас не Пермь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кожного, хто дивився є навички спасіння людей і палаючої автівки?

Розпечена груда заліза, що не дає до себе наблизитися.. Шок від побаченого.. Як діяти?

Лише одиниці у такій ситуації можуть лишатися холоднокровними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кожного, хто дивився є навички спасіння людей і палаючої автівки?

Розпечена груда заліза, що не дає до себе наблизитися.. Шок від побаченого.. Як діяти?

Лише одиниці у такій ситуації можуть лишатися холоднокровними.

Ну заперечу факт про температуру. Вибухнути бак не міг, це стереотип з кіно, температура нестерпна коли починає волосся плавитись (не горіти). Судячи з відео даже водій за 4 хв нормально себе там почував, його почало жарити коли позаду нього в салон потрапив вогонь. Якби там була температура про яку ти говориш, то вже за 20 сек він би сам не рухався. Шок ну да, це коли тебе заклинило і мозок фактично сприймає інформацію і не може її переварити, тобто людина нездатна нічого зробити. На відео купа народу дивиться/коментує/знімає/криє матом. Інше діло що вони байдужі і зібралися "пасматреть".

Холоднокровним не обовязково залишатись, головне діяти. Вийти із-за машини і спробувати тормознути машину за для вогнегасника, зняти куртку і просто кинути на калюжу бензину (початкова стадія). Витягнути з толпи 1-2 мужиків, яким для дій тільки пінка не вистачає. Витягувати першим водія, бо в нього сама ціла дверка, потім того що на відео горів, а далі по ситуації.

3.ЬІ. Люблю вогонь, люблю палити будь-що (як є можливість звичайно), але коли горить людина, я б не зміг от так стояти, бачити що можна заглянути, спробувати витягнути і т.п. Але стояти і бачити як такий як Я буде горіти заживо... ні я б не зміг стояти осторонь, психологічна проекція заставляла б діяти, а навіть середні ожоги це не так страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розписуюся за себе, см не знаю як вдіяв би. Зачасту роблюся холоднокровним і жорстким. МОжливо й поліз би спасати.. люди як не як..

Байдужих багато їм це "поприколу".. замість того, щоб знімати варто було б, звичайно, спробувати відшукати вогнегасник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі при ДТП, потерпілих бажано не витягувать з машини, щоб не нанести їм більшої шкоди. Хіба що на крайній випадок коли авто горить. А в першу чергу треба зняти клему з акуммулятора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно - никаких эмоций... мож я какой-от не такой? Ну горят... кто виноват-то? сами? ну так поделом... Нехер всяким даблаебам в машинах разезжать. авось и аварий поменьше будет...

А тот шо снимал... ну дык оператору и не положено влезать... главное репортаж... ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ззаду могли залізти.

кстаті давно вже хочу собі додому вогнегнасник маленький заімєть, підскажіть який тип саме довше зберігається в робочому стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...