Перейти до змісту

Прийшла повістка в суд...


KILLER

Рекомендовані повідомлення

Дякую за поради, rtls.

Сам акт судово-медичної експертизи для нас є загадкою, бо всі обвинувачення фактично спираються на нього, но чомусь нам показувать його не сильно то і хочуть, так само як і виписку з лікарні.. Їх потрібно перевірити 100%. В понеділок подам заяву, щоб отримати ксерокопії

ще один цікавий момент: на наступний день після інциденту, по дорозі до дільничого, з вікон маршрутки, ми побачили хлопця ну дужжже схожого на потерпілого, з лейкопластиром на носі (в той момент ми були впевнені на 99% що це потерпілий), який рухався в сторону нашого будинку.

приїхавши до дільничого, написавши письмові пояснення, він нам повідомив, що потерпілий знаходиться в лікарні, в нас було величезне здивування. Ну відразу повідомили, що бачили його на вулиці... Дільничий кілька хвилин не міг дозвонитися до нього в лікарню на моб., далі передзвонив до реєстратури, потім по відділеннях, але скрізь казали, що ніде не значився хворий з таким прізвищем... Пройшла майже година, вирішили всі дружно зганяти до нього в лікарню, по дорозі, дозвонилися до нього, він сказав, що знаходиться в лікарні з батьком, але незнав в якому відділенні і в якій палаті. На прохання покликати медсестру, сказав, що йому заборонив лікар ставати з ліжка, а до сестри він не може докричатися, а батько пішов в аптеку. Дільничий просто був в ярості від такого перебігу подій. Коли ми приїхали в лікарню, він там був в палаті з батьком і з якимсь дідусем, який спав і не міг підтвердити його слова. З медперсоналу була лише 1 сестра, яка сказала, що він дійсно лежав в палаті з вчорашнього дня, а хто відповідав дільничому на дзвінок вона незнає...

Можна було щось доказувати з нашої сторони, що він міг легко добратися на таксі, часу було достатньо, шукати свідків, хто ще його бачив з дому але ми просто не хотіли ще більше злити дільничого, та й самі почали сумніватися, що бачили саме його...

Тому документи з лікарні нас дуже цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вони гонять! В таких сутуаціях потрібно вимагати надати копії. Якщо не дають - пиши клопотання щоб ознайомитись з мателіалаами справи та робити фотокопії. Відмовляють - скажи що підеш до голови суду + напишеш скаргу.

це бред...... його позовна заява не відповідає вимогам закону, тому суд і не міг надати копій документів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую всім за поради, пропозиції, роз"яснення та іншу допомогу!!!

До захисту в суді ми вже готові на 50%:

В нас є 2 адвокати та з 5 юристів, які готові представляти нас в суді і вже ведуть активну консультацію, щодо справи. Є стратегія дій, з десяток свідків. Дещо змінилася ситуація - маємо на меті взагалі ні за що не відповідати, оскільки переконливих доказів щодо завданих саме нами тілесних ушкоджень позивач не надав. Також під сумнівом законність документів щодо його пошкоджень, ну і багато інших ньюансів, які можуть суттєво вплинути на розгляд справи, ще до початку слухань.

:)

так довісьте йому "страждань" до 50000 тисяч:)

натхнення хоть відбавляй, от тільки фантазії не вистачить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
...

В нас є 2 адвокати та з 5 юристів, які готові представляти нас в суді і вже ведуть активну консультацію, щодо справи. Є стратегія дій, з десяток свідків. Дещо змінилася ситуація - маємо на меті взагалі ні за що не відповідати, оскільки переконливих доказів щодо завданих саме нами тілесних ушкоджень позивач не надав.

...

А ті досвідчені юристи часом не радили припинити все розповідати на форумах та ін. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті досвідчені юристи часом не радили припинити все розповідати на форумах та ін. ?

Це малолеткі, самі вони додуматись не можуть, це ж треба прийти до дому і просити вибачення :D , і нажити собі геморой, так вам і треба, може голову включати почнете.

Якби потерпілі їх затащили до себе додому, поламали і виклакали ментів, то могли б шити розбійний напад. А з його сторони було б пояснення "він мене бякою назвав" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті досвідчені юристи часом не радили припинити все розповідати на форумах та ін. ?

Взагалі то радили, тому про хід справи розповідаю загальними фразами, ну і всі наші козирі не розголошую ))) Але основну інформацію про хід справи залишати буду, щоб інші не наступили на наші граблі

це ж треба прийти до дому і просити вибачення

Читай уважно - ми не просити вибачення йшли! Ну і нам до тебе ще 9 років потрібно "розумнішати" :P. але даю 99% гарантії, що і в 30, 40 чи 50 років ображати себе чи когось з свого оточення я, чи кум не дозволимо, правда методи будуть іншими!!!

KILLER-у: и вообще - нех. было оставлять свидетелей... :)

Соррі, бракнуло професійного досвіду :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все правильно прочитав, ви хотіли щоб він вибачився. Просто ви наївно думали що він буде грати по вашим правилам, і ви йому зможете довести по "панятіям" хто з вас "пацан" і що він має "атвічять за сваї слава". Ти програєш, бо обмежений своїми надуманими правилами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони гонять! В таких сутуаціях потрібно вимагати надати копії. Якщо не дають - пиши клопотання щоб ознайомитись з мателіалаами справи та робити фотокопії. Відмовляють - скажи що підеш до голови суду + напишеш скаргу.

це бред...... його позовна заява не відповідає вимогам закону, тому суд і не міг надати копій документів

Логіка конечно в тебе залізна.

Заява надійшла до суду, провадження у справі відкрито і суддю не валить що заява не відповідає вимогам закону.

А суд не міг (чи не хотів) надати копії доданих документів бо:

1. Хтось (суддя, помічник) зацікавлений в тому щоб їх ненадати;

2. Просто впадло;

3. Їх поки що нема або є, але не ті що треба;

4. ...

І що ти пропонуєш, якщо позовна заява не відповідає вимогам закону і проавдження в справі відкрито?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони гонять! В таких сутуаціях потрібно вимагати надати копії. Якщо не дають - пиши клопотання щоб ознайомитись з мателіалаами справи та робити фотокопії. Відмовляють - скажи що підеш до голови суду + напишеш скаргу.

це бред...... його позовна заява не відповідає вимогам закону, тому суд і не міг надати копій документів

Логіка конечно в тебе залізна.

...

Логіка проста й сама звичайна. За правилами ст. 120 ЦПК до позовної заяви повинна додаватися копія позову, і копії всіх документів. Але ч. 2 цієї статті вказує, що в справах про ушкодження здоров'я копії документів не подаються (розуміється це так, що ніби суд має зробити копії, і направити їх другій стороні - ч. 2 ст. 127 ЦПК). Але в суді зараз конкретний напряг з папером (до речі, хто буде йти щось просити - рекомендую замість шоколадки/шампанського брати пачку/ящик паперу, без водяних знаків). Відповідно, суд копій не зробив - мол, хай приходять, і знайомляться з матеріалами. А тут прийшов пацан, і почав щось мямлити. От йому й зробили копію позову, і відшили - тіпа більше тобі нічого не дамо, йди звідси.

Пішов би з ним хтось, хто в суді частіше буває, і знає всі розклАди - то навіть питання не виникало би про ненадання копій документів.

Так що все дуже просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд не міг надати копій документів через те, що його позовна заява не відповідає вимогам закону?

Може й логіка проста, але я її зовсім не розумію і, з, дозволу форумчан, буду помилятись в цьому і надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в будь-якому разі ненадання копій документів відповідачу є порушення прав відповідача, і суд був зобовязаний надати копії цих документів.

це вбчачається навіть з пленуму верховного суду Про практику застосування судами процесуального законодавства при розгляді цивільних справ по першій інстанції

Відповідно до ст.139 ЦПК (63 року) суддя вправі повернути позовну

заяву, якщо вона за формою і змістом не відповідає вимогам ст.137

ЦПК, не оплачена державним митом у встановленому розмірі, якщо при

її подачі не були додержані вимоги ст.138 ЦПК про подання копій

позовної заяви та інших документів і пропозиція виправити у

встановлений строк недоліки заяви не була виконана.

А тепер скажіть що пленум старий і не дійсний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер скажіть що пленум старий і не дійсний....

rtls, ЦПК, на який ти зіслався - старий.

Прочитай новий:

Стаття 120. Подання копії позовної заяви та доданих до неї документів

1. Позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

2. Правила цієї статті щодо подання копій документів не поширюються на позови, що виникають з трудових правовідносин, а також про відшкодування шкоди, завданої внаслідок злочину чи каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів дізнання, досудового слідства, прокуратури або суду.

Так що для початку - письмове попередження. Нема чого умнічати, якщо не компетентний. При рецидиві буде бан на 10 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й логіка проста, але я її зовсім не розумію. ...

Я просто написав про те, як все було насправді. Все воно логічно пояснюється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik

Можна проводити попереднє слухання без відповідача?

Прокоментуй, будь-ласка, чи дотримався суд ст. 130, 131 ЦПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik

Можна проводити попереднє слухання без відповідача?

Прокоментуй, будь-ласка, чи дотримався суд ст. 130, 131 ЦПК?

1. Можна

2. Я вже писав про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я посилався на діючий пленум верховного суду...

Тут той випадок, коли у судді ручку не забереш.....,

Хоча поступив він і правильно, але копії документів, що прикріплені до позовної заяви, суд повинен був надіслати відповідачу..

Yarchik, Мене цікавить от таке питання....

Що означає юридично , коли суду на виконання його ухвали про призначення судової експертизи, експерти надали висновок, не завіривши його печаткою .. І цей висновок покладений в основу рішення, тобто суд прийняв ці висновки..

Експерти- це державна установа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, Мене цікавить от таке питання....

...

Питання виходить за межі теми, і абсолютно не пов'язане з проблемою топікстартера.

Хотів дати рідонлі на 10 днів - стримався. Наступного разу не стримуватимуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні "видер" (тільки так можна назвати після словесного противостояння з секретарями суддів) ксерокопії додатків до позовної заяви.

Показувати, а тим більше давати на руки явно не мали бажання. Після наголосу на 127 ст. ЦПК, відбивалися тим, що всі матеріали мені відправляли поштою, до того ж там було запрошення на попереднє слухання, яке відбувалося в квітні. Як контрольний доказ, показали ось це:

icon_plus_1.gifфото (мав при собі лише тел., сорі за якість)
01062009003w.jpg
Ніяких заяв приймати не хотіли, но врешті здалися і дали ознайомитися зі справою. Надали всі ксерокопії, правда під розписку і поганої якості (.

Наші сумніви щодо перелома носа і струсу мозку виправдалися - їх не було. Акт складений на 16 день після інциденту, в якому вказується лише:

"При огляді відмічається незначне викривлення носової переділки вліву сторону" Все інше списане з виписки з лікарні.

Заключення: "Згідно даних медичної документації у гр. ******* В.В. мали місце тілесні пошкодження: забійна рана носа, вдавлена права зовнішня стінка носа, з викривленням спинки носа, носова кровотеча"

А найбільш здивували чеки та квитанції - є 3 благодійних внеска на 100грн, 30грн та 20грн. а також жодного обезболюючого йому не призначали, відповідно про "постійні болі та страждання" не може бути й мови.

icon_plus_1.gifфото
sdc12226.jpg

sdc12229.jpg

sdc12223d.jpg

sdc12224.jpg

01062009004.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитанції- благодійні внески за проведену комп`ютерну томографію голови, дуплексне сканування судин, госпіталізацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитанції- благодійні внески за проведену комп`ютерну томографію голови, дуплексне сканування судин, госпіталізацію.

я не спорю, що оплата в лікарні (за обстеження) проходить таким чином, просто вважаю нелогічним і неправильним відшкодовувати благодійні внески

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не спорю, що оплата в лікарні (за обстеження) проходить таким чином, просто вважаю нелогічним і неправильним відшкодовувати благодійні внески

Суддя може і на слово повірити. В принципі вони можуть відображати реальні затрати на лікування. З другої сторони - це фількіна грамота, і з таким обліком, як у нашій лікарні в квитанції можна написати все що завгодно. Хоча, думаю, тут тяжко щось доказати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке нецензурне слово... я прошу вибачення у всіх, і в себе, як модератора, зокрема - але мушу його навести, бо прийнятних аналогів не знаходжу. Це слово - "хуйовнічати". Я хуйовнічаю, ти хуйовнічаєш, ми хуйовнічаєм, вони хуйовнічають... отак от.

Ми живемо в світі людей. Судді - не машини з чітко фіксованими алгоритмами типу "благодійна допомога" не дорівнює "оплата медичних послуг". Судді - такі ж люди, як і ми з вами. Вони чудово знають, як працює наша медицина, і їм не треба буде доказувати, що до чого. Безперечно, грамотний захисник шановного КІЛЛЕРа може довести, що це не витрати на лікування. Але чи не станеться так, що лейтмотивом суддівських роздумів при обдумуванні рішення будуть наступні судження: "Таки-да, благодійна допомога - це благодійна допомога... в стягненні 150 грн. я тобі відмовляю. А за моральну шкоду... так от. Якби відповідач не хуйовнічав, не доказував би з піною біля рота, що ти не маєш права на 150 грн. - присудив би я 5 тисяч гривень, та й на тому крапка. А тепер присуджу 8 тисяч. Не хотів заплатити 150 грн. - заплатить 3 тисячі..."

Тому треба добре думати, як і що говорити-писати. Може, чимсь і варто пожертвувати. А не хуйовнічати на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... щоб в майбутньому гопнік з крикливим ніком КІЛЛЕР перетворився у відносинах з іншими на щось більш спокійне.
... А тут прийшов пацан, і почав щось мямлити...
... Якби відповідач не хуйовнічав, не доказував би з піною біля рота, що ти не маєш права на 150 грн...

звідки така неприязнь? Ти ж нічого взагалі не знаєш про мене, хіба що нік на форумі, створений сусідом кілька років тому. :huh:

якщо тема не подобається, то закрий її, або дай продовжувати обговорювати без образ та перебільшень. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...